Şimdi Ara

DH Kar Topiği.. 2018-2019 BEYAZ KIŞ SEZONU AÇILDI. HAYIRLI OLSUN :) (368. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.378
Cevap
151
Favori
590.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online
    Tek tek alıntı yapamadım sırayla cevap vereyim

1- Araç benzinli ama 20 20 alıyorum binecğeim zaman sık sık gezemiyoruz eskisi gibi

2- Üni evlerinde oturmuyorum ama ilk defa gezdim orayı güzel yermiş müstakil daireler var nereye ait acaba onlar lojman gibi bişey mi ?

Anadolu Ü'nun zamanında profesörler ve doçentler için yaptıgı lojmanlar sayılır,fakat satın alınca evin sahibi oluyorsunuz, lojmandan farkli biraz. Eskiiden satmak yasaktı fakat şimdi el değiştirmeye başlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

Nick mesaj uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: makarna salatası

quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

Nick mesaj uyumsuzluğu

• Her yer bembeyaz...
  • istanbulda tatil yok
  • Bakırköy 1 derece, 1-2mm kar var yok, arabaların camlarındaki kar saydam...
  • Bursadan bildiriyorum hala yağıyor kar.
  • Her yer bembeyaz ulan vali nerdesin hadi. Bu havada yine gitmem de devamsızlık tavan yapacak yoksa.
  • Sarıyer 15 cm kar var
    tatil olur
  • İstanbulda yollar bembeyaz yine tatil vermemiş şerefsiz valla küfür edicem nedir bu ya?!
  • Liseli gençlik detected
  • ve kayseriye kar yagdı

Yeni üye : Yusuf Uzunokur
  • Dikkat edin gençler, ben polise "ufak" bi sıfat taktım diye tatil verdiler, siz valiye saydırıyosunuz. Dokunuyo moderasyona bu tarz şeyler nedense, aman diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PATEVRA

Liseli gençlik detected

ok by

istanbul ataşehir her yer bembeyaz tatil yok
  • Denizli gene başlamış.
  • Nee bekliyorsun vali çığ mı düşecek İstanbul'a pislik
  • ne tatili ? ukrayna gibi dünyanın geri kalmış ekonomisine sahip ülkesinde dahi 30 cm karda tatil verilmiyor ! türkiyede 3 cm karda tatil bekleniyor. Ayıp valla. okumaları için vali uğraşıyor. liseli ve ilkokullular burada valiye giydiriyor. yapmasın tatil matil. okuyunuz veletler işiniz ne. Hamallık mı yaptırıyorlar okulda ?
  • Kimse kusura bakmasın otobüse kadar 15 dakika yürüyorum. Sonra hasta olup bir dahaki hafta da gidemeyeceğiz.
  • tatil olmaz bu saatten sonra
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.