Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksa , Gittigidiyor ,Hepsiburada ve Hızlıaldan 1000tl üzeri alışveriş yapılacaktır .Yardımcı olabilecek arkadaşlardan yapabilecekleri indirim ile pm atmalarını rica ediyorum . İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Herkese Selamlar,

World Kart ile HizliAl,Hepsiburada ve GittiGidiyor uzerinden 110tl, Kliksadan 120tl indirim yaparim.
    Avantajixi de ben alacaksam 10tl daha indirim yaparim.

Sitelerde hediye ceki varsa ona gore konusuruz. Alisverisleri sizin hesabinizdan da yapabilirim.

Once odeme sonra alisveris seklinde islem yapmaktayim.

Daha onceki islemlerimdaki yorumlar icin imzama ve referanslarima bakabilirsiniz.

Hizli islem yaparim.

Odeme olarak Isbank,Vakifbank,Enpara ve Ziraat Bankasi hesaplarina eft/havale kabul ediyorum.

Iletisim ve sorulariniz icin PM atabilirsiniz.

Iyi aksamlar.

Kliksa alisverisi @27fatih ile gerceklestirilmistir.
    Hayirli olsun.

• *Kliksa ( 100 TL İndirim ) *KULLANILDI

*Hızlıal ( 120 TL İndirim )

*Hepsiburada 100 TL indirim

//////////////////////////////////////////////////

İndirimler 1000 TL ve Üzerinedir.

** Tüm Herşey Sizde Kalır ( Kazanılacak Çekler , Avantajix V.b ) + Sizin Hesabınız ve Varsa Hesabınızdaki İndirim Kullanılır.

** Her Firmadan 2 Şer Hakkım Var

Hepsiburada 25 tl.indirim kodu vr hizlial 20 tl indirim cek alim satimdan temin edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 17 Mayıs 2014; 20:40:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa için tüm çek avantajix vs sizde kalmak üzere 1000TL üzerine 125TL indirim yapabilirim. Sadece puanı ben alacağım. 2 kartım var. İlgilenenler mesaj atabilir.
  • selam arkadaşlar niyeti ciddi olanlara hepsi burada 150 tl indirim benim çek siizn avantajix
    hızlıal 150 tl indirim benim cek sizin avntajix
    kliksa ceksiz direk sizin avantajixle cekime 150 tl indirim yapıyorum alışverişin tek yada taksitli olması onemli değil
    yeterki world puan vermesi onemli
  • 1000 tl üzeri alışverişlerde;

N11 sizin hesaptan 70 TL (Kendi hesabımdan 105 tl)

Kliksa sizin hesaptan 80 TL indirim yapılır.
  • Kliksada TAKSİTLİ işlemlerinizde indirim yaparım.Aşırı referansım vardır.Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir önceki kliksa hakkım 27fatih,
    hizlial hakkım etlik, arkadaşlarca kullanılmıştır. PM atabilirsiniz...
  • Gittigidiyor (kullanıldı @fırsatkampanya )
    HızlıAl (Kullanıldı @cavsin)
    KlikSa (kullanıldı @27fatih)

Hepsiburada

'dan makül hızlı güvenli işlem yapabilirim.
    (nakite puana ihtıyacım yok maksat işiniz görünsün)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kliksada 1000 tl üzeri sizin hesaptan 95tl,kendi hesabımdan 140 tl indirim yapabilirim
    hepsiburada da 1000 tl üzeri kendi hesabımdan 125,sizin hesabınızdan 100 tl indirim
    hızlıal da 1000 tl üzeri kendi hesabımdan 120,sizin hesabınızdan 100 tl indirim yapılır

hızlı işlem yapılır
    referanslarım mevcuttur
  • Hizlial 1.000 TL üzeri 120 TL,

Kliksa benim hesabimdan 120 TL, sizin hesaptan 90 TL indirim yapabilirim.

• World puan kazandıran siteler için yapıkredi World Card kullandılır. Bol sayıda referansım mevcut. Anında işlem yapılır. Alışveriş hemen tamamlanır.

hepsiburada.com 1000 tl üzeri 115 tl indirim yapılır.
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/hepsiburadacom/s-25/c-2520.aspx

hizlial.com 1000 tl üzeri 130 tl indirim yapılır(herşey bana ait)
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/hizlialcom/s-25/c-2545.aspx

ereyon.com 1000 tl üzeri 115tl indirim yapılır.
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/ereyoncomtr/s-25/c-2553.aspx

kliksa.com 1000 tl üzeri 125 tl indirim yapılır.--kullanılmıştır
    http://www.kliksa.com/bilgi/world-kampanyasi
    27fatih ile kullanılmıştır

gittigidiyor.com 1000 tl üzeri 115 tl indirim yapılır.--kullanılmıştır
    http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/gittigidiyorcom/s-25/c-2505.aspx
    gittigidiyor haklarım dervis1 bey ilekullanılmıştır.

Forumda 40 bin tl üzerinde alışverişimiz vardır. Eski ve yeni referanslarım vardır. Profiimden bakabilirsiniz. 8 yıllık üyeyim.
    İş bankası, Yapı kredi, TEB, enpara hesaplarım vardır.

önceki kart kullanımları rebelyus:hepsiburada y@s@r:gittigidiyor murdererrr:n11 2008_008:kliksa 27fatih:kliksa 2 defa dervis1:gittigidiyor
    Telefon numaram için özel mesaj atabilirsiniz.

• Hepsiburada 1000 lira üzeri taksitli veya tek çekim alışverişinize benim hesaptan olursa 140, sizin hesaptan olursa 120 lira indirim yaparım.
    N11 1000 lira üzeri sadece taksitli alışverişinize, tutara göre 150 liraya kadar indirim yaparım. Taksitsizse lütfen mesaj atmayın.

• Hızlıalda 1000 TL üzerine en yüksek indirimi kim yapıyor? (Çek ve puanım mevcut o nedenle benim hesabımın üzerinden alışveriş olmalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 18 Mayıs 2014; 12:57:55 >
  • N11'den 1350 tl'lik telefon alacağım. İndirimi olabilecek varsa pm atarsa sevinirim.

Şu anda 111 tl bonus veriyor site. O da indirim sağlayan kişiye kalabilir. Teklifleri buna göre yaparsanız sevinirim .
  • *Kliksa ( 100 TL İndirim ) *KULLANILDI

*Hızlıal ( 120 TL İndirim )

*Hepsiburada 100 TL indirim

//////////////////////////////////////////////////

İndirimler 1000 TL ve Üzerinedir.

HIZLIAL DAN 520 TL ÜZERİNE 70 TL İNDİRİM YAPILIR(BU BENİM HESAPTAN)

** Tüm Herşey Sizde Kalır ( Kazanılacak Çekler , Avantajix V.b ) + Sizin Hesabınız ve Varsa Hesabınızdaki İndirim Kullanılır.

** Her Firmadan 2 Şer Hakkım Var

Hepsiburada 25 tl.indirim kodu vr hizlial 20 tl indirim cek alim satimdan temin edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 18 Mayıs 2014; 20:39:06 >
  • merhaba kliksa icin hersey(avantajix.hediye ceki) sizde kalmak sartiyla 500 TL ve üzerine 25 TL 1000 ve üzerine 80 TL indirim yaparım.

• ...................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 20 Mayıs 2014; 10:54:23 >
  • http://m.kliksa.com/Product/GetProductDetail?productNumber=980001748
    Bu urunu kaca alabilirsiniz ankaradayim

• quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

alışverişleri benim yapmam koşulu ile;
    wolrd kartı olmuyanlara
    hızlıal.com 1025 tl ve üstüne 125 tl indirim.(benim hesap ve benim çek ile)
    hızlıal.com 1000 tl ve üstüne 100 tl indirim.(sizin hesap ve sizin çek ile)
    hepsiburada.com 1025 tl ve üstüne 125 tl indirim.(benim hesap ve benim çek ile)
    hepsibura.com 1000 tl ve üstüne 100 tl indirim.(sizin hesap ve sizin çek ile)

yukarıdaki bütün işlemlerde sizin avantajix kullanılabilir.

taksitli veya tek seçim fark etmez.

edit.
    hızlıal.com 1025 tl ve üstüne 125 tl indirim.(benim hesap ve benim çek ile)
    hızlıal.com 1000 tl ve üstüne 100 tl indirim.(sizin hesap ve sizin çek ile)
    hepsiburada.com 1025 tl ve üstüne 125 tl indirim.(benim hesap ve benim çek ile)
    hepsibura.com 1000 tl ve üstüne 100 tl indirim.(sizin hesap ve sizin çek ile)

yukarıdaki bütün işlemlerde sizin avantajix kullanılabilir.

taksitli veya tek seçim fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 18 Mayıs 2014; 21:10:19 >

• KLİKSA VE HEPSİBURADA SİTELERİNDEN TAKSİT YAPILABİLEN ÜRÜN SINIFINA GİREN ALIMLARINIZDA

1000 TL ÜZERİ 130 TL İNDİRİM YAPILIR AVANTAJİX BENDE DİĞERLERİ SİZDE (ÇEK VS)
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.