Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1tikla 2 kazan sitesinde bu hafta 150 TL direkt indirim (avantajix vs hersey size )
  • Kliksadan 1010 tl sepetim var. Bu alış verişi avantajixde sizde kalacak şekilde 850 tl den alacak pm atsın. Not :Hızlı işlem yapacaklar
  • kliksada 130 tl indirim avantajix sizindir
  • 2 adet maximum kartım var. hızlıal.com dan 1000 tl ve üzeri alışverişlerinizde 90 tl indirim yapabilirim...
  • kliksada 130 tl indirim yapılır avantajix sizindir.
  • *** hepsiburada.com'dan 1.000 TL üzerine 115 TL indirim yapılır.

*** gittigidiyor.com dan 1000 TL uzerine 110 TL indirim yapılır.

*** hizlial.com'dan 1.000 TL üzerine 90 TL indirim yapabilirim.

*****İŞLEMLER TAKSİTLİ İŞLEMLER İÇİN GEÇERLİDİR. tek çekimler için ayrıca pm atınız.

*** Diğer World, bonus, axess, maximum kartların puan kampanyalarında puan kadar indirim yapılır.
    Kuponlarınız var ise kullanabilirsiniz.

işbankası,enpara,vakıfbank havale işlemi yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobydick -- 14 Nisan 2014; 14:26:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Kliksadan 1010 tl sepetim var. Bu alış verişi avantajixde sizde kalacak şekilde 850 tl den alacak pm atsın. Not :Hızlı işlem yapacaklar

Kliksa para iadesi oranını düşürdü bu işleme en fazla 15 lira para iadesi verir onuda 2 ay sonra verir.

100 lirada puan geliyor. 20 lira da taksit ten dolayı verseler.

160 lira indirim beklentisi baya bir iddialı olmuş.

İyi alışverişler.
  • kliksa 100 tl'lik WP'ye karşılık 120 TL indirim yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Kliksadan 1010 tl sepetim var. Bu alış verişi avantajixde sizde kalacak şekilde 850 tl den alacak pm atsın. Not :Hızlı işlem yapacaklar

Alışveriş şartları bizim için dezavantajlı hale geldikçe sizin indirim beklentiniz artmış, zamanında iyi alışverişler yapmışız sizinle :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa dan 1999 tl telefon alacağım makul teklifi olanlar pm atabilir saat 2 ye kadar alışveriş yapılması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlıal 1000 TL üzeri alışverişinize puan kadar indirim yapabilirim.
  • Kliksa benim hesaptan herşey bende 150 TL indirim
    Hizli al 80 TL indirim
    Gg 120 tl indirim yapilir pm

• Kliksa 1014 TL alış veriş yapacam indiirm miktarı ile pm bekliyorum. 2 işlem yapılacaktır.
  • Gittigidiyor 1000 lira uzeri taksitli alışverişinize 120 lira indirim, avantajix sizin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksadan 1000tl üzeri alışverişim olacak yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum . Teşekkür ederim.
  • Hepsiburada son gün yarın..

530 TL üzerine 70 TL, 1030 TL üzerine 120 TL indirim. Alışveriş kendi hesabımdan yapılacak, hesabımdaki çek ile verilecek indirim tutarıdır.
  • Erniuif kullanıcısına yanıt
    Dostum koşullar sürekli değişiyor. Mesela taksit vermiyor diye indirim yapmayan arkadaşlar var artik. Demek ki taksitle yapılan işlemlere ekstra indirim talep etmek de normal karşılanması gerekir. Üstelik wp katsayıli kullanılan puan.

Ayrıca işlemi de senin gibi önceden işlem yaptigimiz bir arkadaşla tamamladık.

• Kliksadan 1 den fazla kart ile

Avantajix sizde 110
    Avantajix bende 125

İndirim yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

evet kapatabilirsiniz.

nakit ödemeyi karta borç ödeme olarak yaptığınızda, kart limitiniz borç limitiniz kadar yükselecek ve harcama yapmadığınız takdirde kesilen her ekstre borcu sıfır tl olacaktır.

hayir amma farkli olan durum su harcama da yapacagiz taksitler icin talimat falan veremiyor muyuz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

Kliksa dan 1999 tl telefon alacağım makul teklifi olanlar pm atabilir saat 2 ye kadar alışveriş yapılması lazım

ben_wade nickli arkadaş ile alışveriş gercekleştirilmiştir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.