Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kliksa 1000tl üzeri 140 tl indirim yapabilirim
  • Kliksa --> 130 TL İndirim ( 1000 TL Üzerine )
    HızlıAL--> 130 TL İndirim ( 1000 TL Üzerine )
    Gittigidiyor --> 70 TL İndirim yapılır ( 1000 TL üzerine ) 2 Kart Mevcut

Avantajix V.b + İndirim Kodunuz Varsa Hepsini Kullanabilirsiniz.

*Teknosa Hakkım Kullanıldı

---------------------------

Parafly Küsürat Uçuracak Arkadaş Arıyorum ( 20 TL Den )
  • konuyla pek bir alakası yok belki ama hani şu şubattan sonra teelefonlarda taksit olayı bitiyor ya acaba tlf şubattan sonra ucuz olurmu..
  • Arkadaşlarhttp://www.kliksa.com/urun/general-mobile-discovery-16gb-siyah-akilli-telefon/980001099 bu ürünü alacam bana ne kadarlık indirim yapabilirsiniz
  • Gitti gidiyordan %5 dahil bonus kartıyla 610 tl lik cep telefonu alımına 80 tl indirimle yardımcı olabilecek referanslı arkadaşlar pm

+

Thy den alınacak olan 178 tl lik uçak bileti konusunda yardımcı olabilecekler pm
  • Arkadaşlar en acilinden bir kredi kartı çıkarmam gerekiyor. Sadece garanti bankası gs bonus kart sahibiyim. Adıma başka hiçbir kredi kart yok. Nakit kart olarak iş bankası ve encard mevcut. Limitli hemen çıkabilecek hemen teslim alıp hemen internetten alışveriş yapmak için kullanmaya başlayabileceğim bir kredi kartı hangi bankadan çıkartabilirim. Çabuk yapmıyolarsa İşlem hızlandırmanın bir yolu var mıdır. Şu kart çabuk çıkıyo diye bildiğiniz bir banka bir kart var mı. Acil cevap istiyorum pls.. Adresime gelmese de olur şubeye gidip ben alayım falan olabilecek en hızlı yöntem banka kart hangisidir. Tşkrler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afedersiniz arkadaşlar bu indirim muhabbetleri nedir ne değildir hiç bir şey anlamadım. yaptığınız şey hakkında nasıl bilgi alabilirim acaba?
  • kliksa ve hızlıal için yardımcı olabilirim.. İletişim için pm lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Arkadaşlar en acilinden bir kredi kartı çıkarmam gerekiyor. Sadece garanti bankası gs bonus kart sahibiyim. Adıma başka hiçbir kredi kart yok. Nakit kart olarak iş bankası ve encard mevcut. Limitli hemen çıkabilecek hemen teslim alıp hemen internetten alışveriş yapmak için kullanmaya başlayabileceğim bir kredi kartı hangi bankadan çıkartabilirim. Çabuk yapmıyolarsa İşlem hızlandırmanın bir yolu var mıdır. Şu kart çabuk çıkıyo diye bildiğiniz bir banka bir kart var mı. Acil cevap istiyorum pls.. Adresime gelmese de olur şubeye gidip ben alayım falan olabilecek en hızlı yöntem banka kart hangisidir. Tşkrler.

İngbank anında şubede basıp teslim ediyor.
  • kliksa son gün. hızlıal hakkım da duruyor.

ürün fiyatına göre 120-150 TL arası indirim yaparım.

ürün linkini PM olarak atarsanız teklif geçerim.
  • Şu ürün bana ne kadara olur?
    http://www.kliksa.com/urun/lg-47la860v-dvb-s-fhd-3d-smart-led-lcd-tv-6-3d-gozluk/901835551

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa ve Hızlıalda 1000 tl üzerine 130 tl indirim yapılır...
  • Kliksa ve hizlial alisverislerinizde yardimci olurum 130 tl indirim 1000 ve uzeri, daha yuksek urunler icin teklif isteyiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa 1000 TL Üzerine 135 lira
    Hızlıal 1000 TL Üzerine 135 lira
    1tıkla2kazan 1000 TL Üzerine 135 lira

İndirim yapabilirim. Avantajix vs. herşey sizde kalabilir. Kupon, çek falan varsa onları da kullanabilirsiniz.

• iasker11 İ kullanıcısına yanıt
    pm
  • Kliksa için bugün son gün !! Yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum . İyi haftalar.
  • kliksa (son gün)
    hizlial
    hepsiburada (son gün indirimim farklı pm.)

işlemleri için puan kadar hizli sorunsuz guvenli işlem için

pm.

• Hepsiburada dan bank asya ile yardımcı olabilecek arkadaşlar pm atabilir mi . 1300 civarı bir alışverişim olacak .
  • kliksa ve hizlialda 120 tl indirim yapabilirim 1000 tl üzerine arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.