Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her yerde world kampanyaları var
  • Paraf kartta kampanyalarda puan kadar indirim yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasarkartall

TÜM KREDİ İHTİYACLARİNİZİ HEMEN COZUYORUZ YÜKSEK KREDİYE İHTİYAC DUYUYORSANIZ HEMEN KARTALFACTORİNG FİNANS'A ULASMANIZ YETERLİDİR BİZ TEFECİ DEGİLİZ SADECE BANKALARLA SORUNLU OLAN MUSTERİLERİN SORUNLARINI COZUP KREDİ CEKMESİNİ SAGLAMAKTAYIZ İHTİYAC KREDİSİNDE MAXİMUM 50.000TL EV KONUT KREDİSİNDE MAXİMUM 300.000TL KADAR KREDİ ALMANIZI SAGLAMAKTAYIZ ISTER EV ISTER IHTIYAC KARA LİSTE KREDİ SKORU DUSUKLUGU SSK BOZUKLUGU GİBİ SORUNLARDA YARDIMCI OLUP AYNI GUN KREDİNİZİ ALMANIZI SAGLİYORUZ... DETAYLI BİLGİ İCİN : 0538 364 20 16 YASAR KARTAL... KREDİ KULLANİP KULLANMICAGINIZ 5 DAKİKADA BİLDİRİYORUZ HEMEN ARAYIN KREDİNİZİ KULLANIN : 0538 364 20 16

Dikkat Yeni üyeeee

• Hizlialdan 1000 TL ve üzerine 120 lira indirim yaparım avantajix bende kalacak,
    Kliksadan 1000 TL ve üzerine 120 lira indirim yaparım avantajix bende kalacak

başka sitelerden indirim için
    PM
  • Hızlıal ve Kliksa da 1000 tl üzeri 120 tl indirilir, avantajix bende kalır.
  • koko69 K kullanıcısına yanıt
    abi şimdi onlar yüzünden biz de yanıyoruz. Ben de yeni üyeyim ama insanlar nasıl güvenecek bana :(
    bunu bir şekilde ayırt etmemiz lazım...
  • Hızlıal ve Kliksa da 1000 tl üzeri 100 tl indirim yapılır,
    avantajix sizde kalır.
  • Axess
    Bonus
    Maximum
    Word
    Kredi Kartlarimla internet alisverislerinde
    para puan kadar indirim yapabilirim.

• Hepsiburada 550-999 arasına 80 TL indirim,
    1000 üzerine 130 TL indirim

Edit: Fiyat düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @sL@N -- 3 Ocak 2014; 11:26:22 >
  • Hepsiburada.com'da 500 lira ve üzeri alışverişlerinize indirim sağlanır.(Sadece bireysel işlemler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnd -- 3 Ocak 2014; 9:41:59 >
  • Kliksa ve hizlial dan avantajix v.b sizde kalacak sekilde 120 tl indirim yapilir, avantajx sizde kalabilir. Hızlial ticari firma alımı yapmıyor galiba.
  • Merhabalar, 1098TL hepsiburadadan alım yapılacaktır.
    Yardımcı olabilecekler varsa lütfen fiyat belirterek PM atsınlar. Ücret nakit ödenecektir. Avantajix HB çeki kullanımı vs sizde kalabilir.

Ayrıca Gittigidiyordan 500TL civarında grafik tablet alınacaktır. %5 indirim düştüğünde yaklaşık 550TL tutuyor. Yardımcı olabilecek varsa PM ile ulaşsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 3 Ocak 2014; 12:37:04 >
  • gittigidiyor.com & n11 üzerinden adetli iphone alımlarım olacaktır. hesabıma tanımlı çekler kullanıldıktan sonra 1935 tl ödeme yapılıp puan kazanılacaktır. İlgilenenler fiyat tekliflerini pm olarak atabilir.
  • hızlı al 120 kliksa için 130 tl indirim yapabilirim.
    NOT: avantajix bende kalmak kaydı ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: UNetwork

gittigidiyor.com & n11 üzerinden adetli iphone alımlarım olacaktır. hesabıma tanımlı çekler kullanıldıktan sonra 1935 tl ödeme yapılıp puan kazanılacaktır. İlgilenenler fiyat tekliflerini pm olarak atabilir.

n11'den puan kampanyası var da biz mi göremiyoruz.Ayrıca profilin yeni üye olduğun için mi kapalı?

Tam ben yazıyordum siz yazdınız üstadım. Adam n11 den yüklenecek yaklaşık 8 liralık puanın peşinde. Kusura bakmayın ama yuh diyorum. Kredi kartı sömürü klübü olarak değiştirmeliyiz bence konunun adını.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyordan kendi hesabımdan 1000 tl üstü ürün alınacaktır. Teklifler pm den.
  • graphys G kullanıcısına yanıt
    ya ne kadar çok biliyorsun da konusuyorsun.. 8 tl lık puan pesındeymısız peh peh.. okuman yazman yok heralde hesabma tanımlı çeklerden sonra 1935 tl ödeme yapılıp puan kazanılacaktır yazıyor. gıttıgıdıyorda cardfınans puana basladı n11 de de bugun yarın baslayacak... kaldı kı benım halı hazırda % 5-10 ve 100 tl lık ceklerım var dolayısıyla 111 tl n11 ı beklemeden bıle alısverıs yapabılırm. gıttıgıdıyorda ıse hem çek hem puan var 1800 lere gelıyor hatta tutar..

ılgılenen yazar cızer sen ne dıye ahkam kesıyorsun merak edıyorum.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    urunu uygun alıp satıyoruz sonra vay efendım çekle su kadar mal ettı burada bu fıyata satıyor safsataları ıle ugrasmamak ıcın kapattım. Kaldı kı acık kapalı kıme ne fark edıyor onu da merak edıyorum. Durum sıyahla beyaz kadar net. Canı ısteyen ıslem yapar canı ıstemeyen ıslem yapmaz. Ben burada mal alıyorum para yollayın sıze mal alayım demıyorum kı kımı neyle ıtham edıyorsunuz anlamıs degılım..
  • gittigidiyor sepetimde 1088 liralık ürün var
    benim avantajix ve gg hesabımdan yapılacak alışveriş için referanslı kullanıcılardan teklif bekliyorum
    cardfinansa zaten 100 lira parapuan var
  • Hizlial,Kliksa 1000 tl ve üstü alışverişlerde 125 tl indirim.
    Mediamarkt 500 tl ve üstü alışverişlerde 65 tl indirim.
    magaza.turkcell.com.tr 1500 tl ve üstü alışverişlerde 175 tl indirim.

Not:Tüm işlemler(avantajix ve ürün alımı) kendi hesaplarımdan yapılacaktır.Şirket adına alımlarda indirim oranı azalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 4 Ocak 2014; 20:24:46 >
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.