Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.n11.com/piranha-business-tab-70-tablet-pc-P13489830
    Alinacaktir.Başka sitelerden de Alinabilir.pm

• Arkadaşlar iki sorum olacak, geçen gün de sordum fakat bir yanıt bulamadım.

1- Diyelim ki kartımın limiti 1000 tl, fakat almak istediğim ürün 1500 tl. Ben gidipkarta 500 tl yatırsam veya havale ile başka kartımdan yollasam. Kartımın limiti 1500'müş gibi mağazadan veya internet şubesinden alabilir miyim?

2- İlk sorunun yanıtı evet ise, ben bu ürünü diyelim ki 3 taksitle aldım. 500 500 taksitler, benim yatırdığım 500 tl ilk taksit yerine mi geçiyor yoksa benim yatırdığımın haricindeki 1000 tl 333 333 şeklinde 3 e mi bölünüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m45maco

n11 den 212 tl lik alışveriş yapılacaktır. Referanslı kişiler PM atabilir.

Pm

• Aracının lastiğinin değiştirmek isteyen bana PM atsın, indirimli lastiğinizi alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Arkadaşlar iki sorum olacak, geçen gün de sordum fakat bir yanıt bulamadım.

1- Diyelim ki kartımın limiti 1000 tl, fakat almak istediğim ürün 1500 tl. Ben gidipkarta 500 tl yatırsam veya havale ile başka kartımdan yollasam. Kartımın limiti 1500'müş gibi mağazadan veya internet şubesinden alabilir miyim?

2- İlk sorunun yanıtı evet ise, ben bu ürünü diyelim ki 3 taksitle aldım. 500 500 taksitler, benim yatırdığım 500 tl ilk taksit yerine mi geçiyor yoksa benim yatırdığımın haricindeki 1000 tl 333 333 şeklinde 3 e mi bölünüyor?

1. soruya cevap axess de yatırdım oldu

2. 500 500 bölünür
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

quote:

2. 500 500 bölünür

1. soru benim başımada geldi ve çok sorun yaşadım. yapıkredi kartımın limiti 1000 TL'ydi kartıma 300 TL yatırdım ve 1300 TL'lik bir ürün almaya çalıştım ancak izin vermedi, müşteri hizmetlerini aradım 20 dakikalık konuşmanın sonunda ancak düzelttiler olayı. Bana söylenen şuydu, sizin provizyon hakkınız 1000 TL :)

• Hepsiburada 1000 tl ustu 130
    500 tl ustu 80 tl indirim
    Hizlial 1000 tl ustu 120 tl indirim

• isolayn007 kullanıcısına yanıt
    isolayn007 hocanin dedigi olay hizlial da da var arkadaslar dikkat edin

• tenahiz kullanıcısına yanıt
    Bu tür durumda kartınızın limiti 1000 TL iken ödeme yapıp bakiyenizi 1300 TL gibi bir limite yükselttiğinizde normal kredi kartı ile işlem yaptığınız da olumsuz oluyorsa sanal kredi kartınız ile işlem yaparsanız sıkıntı olmaz , çünkü sanal kredi kartınızın limitini siz belirliyorsunuz . Benim akrabamın kredi kartı limiti az , o işlem yaparken önce normal kredi kartı ile işlem yapıyor , olmadığı zaman sanal kredi kartına limit aktarıp işlemi yapıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Bu tür durumda kartınızın limiti 1000 TL iken ödeme yapıp bakiyenizi 1300 TL gibi bir limite yükselttiğinizde normal kredi kartı ile işlem yaptığınız da olumsuz oluyorsa sanal kredi kartınız ile işlem yaparsanız sıkıntı olmaz , çünkü sanal kredi kartınızın limitini siz belirliyorsunuz . Benim akrabamın kredi kartı limiti az , o işlem yaparken önce normal kredi kartı ile işlem yapıyor , olmadığı zaman sanal kredi kartına limit aktarıp işlemi yapıyor ...

Bunu öğrendiğim iyi oldu hocam. bilgi için teşekkürler
  • Hepsiburada 550-999 arasına 85 TL indirim, 1000 üzerine 130 TL indirim
  • artık toplu ve ticari alımlara puan verilmeyeceği açıkca görülüyor arkadaslar, kart sahibi kendi hesabından alışeriş yapıp yine kendi adresine istese ürünü daha sonra anlaştığı kişiye tekrar kargo yapsa onu nasıl takip edecekler acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

hocam henüz kredi kartım gelmediğinden pek bilgim yok. Sanal kart açma süreci nedir, hemen olup biten bir şey mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

quote:

2. 500 500 bölünür

1. soru benim başımada geldi ve çok sorun yaşadım. yapıkredi kartımın limiti 1000 TL'ydi kartıma 300 TL yatırdım ve 1300 TL'lik bir ürün almaya çalıştım ancak izin vermedi, müşteri hizmetlerini aradım 20 dakikalık konuşmanın sonunda ancak düzelttiler olayı. Bana söylenen şuydu, sizin provizyon hakkınız 1000 TL :)

e nasıl düzelttiler o zaman hocam.

• Bir Rind kullanıcısına yanıt
    Ben 2007 yılında ykb nin internet şubesinde üye olmak için , önce bir şubede vadesiz hesap açtım ve o gün aynı şubede internet şubesi için şubeden tanımlama yaptırdım .
    Ama şu an hemen internet den ykb online işleme üye olunuyormu , onu bilemem ...

Ykb nin online işlemlerine üye olduktan sonra , kartınız da gelip , aktif hale geldikten sonra online işlemlere girip sanal kredi kartı hemen tanımlayabiliyorsunuz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hock Hover

artık toplu ve ticari alımlara puan verilmeyeceği açıkca görülüyor arkadaslar, kart sahibi kendi hesabından alışeriş yapıp yine kendi adresine istese ürünü daha sonra anlaştığı kişiye tekrar kargo yapsa onu nasıl takip edecekler acaba

o zaman alan kişinin tc numarasından takip edecekler.sizin dediğiniz gibi ticari alım yapanlar bir çözüm bulabilirler ama kartını kullandırmak için anlaşan kişiye ticari alımı yapan kişi durumu belirtmezse mağdur olanlar olabilir.çünkü bu tür alımlarda kişi yeni üye bile olsa önce parayı gönderirse bir çok kişi işlemi gerçekleştirir diğer durumu bilmediği için.puan yatmayınca ancak durumu öğrenecek.bu durumdada yeni süreçte kartını kullandırmak istiyenlerin puan hesabına yatana kadar puan miktarı kadar tlyi rent a car cılar gibi bekletmesi lazım diye düşünmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 1 Ocak 2014; 22:22:00 >

• Teşekkürler cevap için.
  • Bankaya gitmeye gerek yok. Online şubede kredi kartı bölümünden giriş yapıp sanal kart açabiliyorsun.

• Hızlıal dan yapılacak 1000 tl ve üzeri işlemlere 120 tl indirim. Pm lütfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.