Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kliksadan kişiye özel indirim . alacağınız ürüne göre indirim yapabilirim ... fiyat görüşülür .. ilgilenenler PM ...
  • kliksa

teknosa
    hepsiburda
    ve n11 de indirim yapılır.tekliflerinizi pm den iletebilirsiniz
  • Sahibinden ilan ver 500 liralık.. BKM ekspress kullan ödemende.. 460 sahibindenden gelsin 100 de enparadan 60 TL kazanmış ol. 2 aydır bu şekilde baya bi işlem yaptım hepsinde de 100 liram geldi. Sahibindenden alışverişten çekinenlere duyrulur. Bu arada ben sahibindenle uğraşamam diyenlerle bu şekilde % 50 - 50 okey diyenler PM lütfen
  • N11 kendi hesabımdan 1000 lira üzerine 155 lira indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil olarak enparada %10 yapacak arkadas lazim 170 tl işlem
  • ** teknosa.com da 200 tl üzerine %15 (max 150 tl )
    ** hizlial.com da 500 tl üzerine 50 tl , 1000 tl üzerine 75 tl
    ** sekiz.com da 100 tl üzerine 25 tl
    ** 1tikla2kazan.com da 80 tl üzerine %13 (max 130 tl )

indirim yapabilirim.

N11, Kliksa, Hepsiburada, Gittigidiyor ve parafly küsürat haklarım kullanılmıştır. 2003ten beri forum üyesiyim. Referanslarım vardır. İstekleriniz için pm atabilirsiniz
  • enpara kartlarda yardımcı olunur.

maximum
    bonus
    axess
    paraf
    paraffly

kartlarda yardımcı olunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Bende sağolsun forumda burada yeni yer etmeye çalışan bir kişi ile toplam 7 sa süre ile sıkça bir zaman sorularına cevap verdim ve kişi bizden pazarlık ile D&R kartı satın almak isterken bir baktım , ben 100 TL lik kartı 80 TL den satarken arkadaşımız 100 TL lik kartı 85 TL den satıyormuş . O kişinin dükkanında bir ürün ekli idi beni onca oyalamasını onun dükkanında paylaşınca , ürünü dükkanından kaldırdı . Ama hala konu var , zamanı gelince o linki de koyacağım ...

Hatta o zatı muhtereme kart satan güvenilir bir arkadaşım da o kişinin 85 TL ye kart sattığını ve bizleri bekletip kendince bir kurgu yaptığını fark etti ...

O kişi kendisini çok iyi biliyor , eminim bu yazıyı okuyacak ...

Arkadaşlar,

mculhaci hocam eğer bir yazı yazıyor ise forum vardır altında bir bildiği. ilgili kişiyi mculhaci'ya ben yönlendirdim, yönlendirdiğime bin pişmanım, hocamı gereksizce yordu.

Ben kendisine sonsuz güvenirim, , onbinlerce liralık alışverişim olmuştur ve kar amacı gütmeden. etlik hocam da on numara insandır.

Siz siz olun güveneceğiniz insanı doğru seçin.

@etlik hocamdan da yorumunu bekliyorum.

Saygılarımla

• Kliksa ve n11 alışverişini tamamladık, teşekkürler @isolayn007
    Teknosa alışverişini tamamladık, teşekkürler @etlik

Hepsiburada için 1000 TL üzerine 140 TL indirim..
    Avantajix sizde kalabilir.
  • n11'de benim hesabımdan alışveriş yapılacak ; 1100 lira ödeme olacak , maksimum indirim yapacak REFERANSLI arkadaşlar pm atabilir.
  • kliksa hakkım kullanılmamıştır . 5 adet kartım var . adetli alımlarda yardımcı olabilirim . alacağınız ürüne göre özel indirim yapabilirim ...

hızlıal da maximum kartımla indirim yapabilirim 5 adet kartım var ....
  • Merhaba.

Kliksa 120 tl indirim yapabilirim .Forumda daha önce karşılıklı alışveriş yaptığım arkadaşlar mevcuttur . İlgilenenler pm yollayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunay34bg

Sahibinden ilan ver 500 liralık.. BKM ekspress kullan ödemende.. 460 sahibindenden gelsin 100 de enparadan 60 TL kazanmış ol. 2 aydır bu şekilde baya bi işlem yaptım hepsinde de 100 liram geldi. Sahibindenden alışverişten çekinenlere duyrulur. Bu arada ben sahibindenle uğraşamam diyenlerle bu şekilde % 50 - 50 okey diyenler PM lütfen

Ne ilanı verdiğinizi tam anlamadım ama umarım sırf nakit çevirmek için ilan açıp o şekilde para çevirip bir de bunu buradan yazarak dikkatleri buraya çekmeye çalışmıyorsunuzdur.

• enparam ile yuzde50-50 şeklinde indirim sağlayabilirim..iletişim ve ayrıntı için pm
  • coldfire3 ile işlem yapıldı
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 13 Aralık 2013; 20:04:31 >
  • enpara hakkım mevcut 500 tl ye kadar % 10 ındırım yapabılırım ılgılenenler pm atsın
  • kliksa 1000 tl 140 tl indirim
  • Axess kartıyla yardımcı olabilecek var mı ? 1000 tl üzeri alışveriş yapıcam.
  • Axessle alışveriş yapacagım kliksadan teklıflerinizi beklıyorum.
  • N11 1629liralık ürünü world kartıyla indirimli alıcak olanlar indirim oranlarını PM Atın lütfen

Referanslı ve mümkünse daha önce alım yaptığım arkadaşlar teklif yollarsa sevinirim.

Not: Alım benim hesabımdan hesabımdaki 400tl çek düşülerek 1629tl ödeme olarak yapılacaktır

2bin lira üzeri geçerli 400tl çek almak isteyen varsada teklifini pm atabilir
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.