Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • epeydir yazmıyordum, baktım konu çok eksik kalmış bensiz bu duruma bir son vereyim dedim.

elbet bir sevenim, özleyenim vardır..

Yine klasik mesajımı yazayım,

Bütün wp sitelerinde indirim hakkım mevcut.

Alışveriş şartlarım biraz ağırdır ama tamamen sorunsuz, tertemiz alışveriş yaparız.

Referans isteyen zaten bakabilir profilimden, 10 yıldan fazladır forumdayım, 1 tek tane olumsuz yorum yok...

Lafın kısası..

1. Alışveriş tamamen benim hesaplarımdan yapılır. Başkasının hesabının altında kendi kredi kartımı kullanmam...
    2. Avantajix, beruby, paramıgeriver vs den anlamam, kullanmam... başkasının bu sitelerdeki hesaplarını da kullanmam...
    3. İstediğiniz ürünün linkini atarsınız, sizin için alır, adresinize göndertirim.
    4. Çok karışık hesaba gerek duymam, ürünün fiyatı şudur, benim size verebileceğim fiyat şudur... kabul ederseniz alışveriş gerçekleşir.
    5. Alışveriş tutarına göre farklı tutarda indirim yapabilirim, yüksek miktarlar önceliklidir.
    6. Pek tabii ki öncelikle ürünün bedeli ödenir (havale -eft), sonra alışveriş yapılır. sanalpazar vb üzerinden ödeme kabul etmiyorum.
    7. Ürünün sipariş aşamaları tarafınıza itinayla bildirilir, kendi hesabımın şifresi kimseye verilmez...
    8. Bu şartlara uymayanlarla maalesef alışveriş yapamıyorum, çok puan kaçırıyorum... varsın kaçsın, kafam rahat olsun...
    9. Ha unutmadan... "Önce sorcam babama, sonra döncem ben sana, " diyenlerle de maalesef alışveriş yapamıyorum..
    10. Şaka yapmıyorum, bu söylediklerimin hepsinde gayet ciddiyim.

Herkese sorunsuz alışverişler dilerim.

• Worldpuan veren bütün sitelerde puan tutarı+20 tl indirim..(avantajix sizde kalır) gg kullanıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada.com'da 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 140 tl indirim yapılır.
    Gittigidiyor 1000 tl ve üzeri alışverişleriniz 110 tl indirimle yapılır.
  • http://www.n11.com/lg-d802-g2-16gb-akilli-telefon-siyah-P16082522

Linkteki ürün için;
    100tl n11 çek (hesabımda var) + 111tl world puan indirimlerine ek olarak, en uygun fiyat tekliflerinizi bekliyorum.
  • Worldkart ın geçtiği kampanyalarda yardımcı olabilirim. Avantajix sizde kalabilir. Teklifiniz ve ürün linki ile ulaşırsanız sevinirim. Puan ya da para ihtiyacım yok makul seviyede yardımcı olmaya çalışıyorum.
  • n11'den 1150 tllik tv alacağım.265 (100 çek+111puan+15 tl bkm+5iade+34 nakit bedeli) tl indirim istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 5 Aralık 2013; 11:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

n11'den 1150 tllik tv alacağım.265 (100 çek+111puan+15 tl bkm+5iade+34 nakit bedeli) tl indirim istiyorum.

• http://www.n11.com/philips-fc8633-powerpro-active-toz-torbasiz-elektrikli-supurge-P14963711 bu ürünü bana alabilecek arkadaş arıyorum.puan vs ilgilenmiyorum.benden net ne kadar istediğinize bakıp değerlendireceğim. teşekkürler.
  • aracının lastiklerini değiştirmek isteyen PM atsın, uygun olarak temin edilir
  • Kliksa 120, gg 120 , hepsiburada 120 ve n11 130 tl indirim yapilir. Avanyajix vs kullanmiyorum diger indirimleri de siz kullanabilirsiniz.

• n11
    1100 tl ustu 200 tl indirim
    alısveris benim hesabımdan yapılacak..
  • Kliksa'da 1000 üzerine 125 TL indirim.
    Gittigidiyor'da 1000 üzerine 120 tl indirim.
    N11'de word ile yardımcı olabilirim.
    Alisverişler kendi hesabimdan yapilacaktirAlacağiniz ürünün linkini göndermeniz yeterli.PM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 5 Aralık 2013; 13:47:59 >
  • çok akıllı
    arkadaşlar gene türüyor
    dikkat...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf ile küsurat uçurmak için yardımcı olabilecek kişi aranıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

n11'den 1150 tllik tv alacağım.265 (100 çek+111puan+15 tl bkm+5iade+34 nakit bedeli) tl indirim istiyorum.

Üstadım; karta verilen standart puanı yazmayı unutmuşsunuz. %0,5 olsa 3 - 4 lira yapar sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 5 Aralık 2013; 14:02:02 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda 140 tl indirim yaparim. referanslarim vardir urun linkini vermeniz yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol351 -- 5 Aralık 2013; 14:35:48 >
  • *** enpara ile internet alışverişinize %10 indirim yapılır.
  • Kliksa 1000 TL üzeri 130 TL indirim yapabilirim.
    Hepsiburada hakkımı bugün forumdan bir arkadaş için kullanmış bulunmaktayım.
    Sadece Kliksa için iletişim PM'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 5 Aralık 2013; 15:04:49 >
  • N11 kullanıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 5 Aralık 2013; 16:12:30 >
  • N11'de world kartımla indirimli alışverişim yapılır pm lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.