Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 18.04.2024 19:30 | Beşiktaş Emlakjet Maçı (593. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahada Kleiza varsa hücumlar Kleiza'ya hazırlanacak pozisyonlarla sonuçlanmalı, Barış'ın şutlarıyla değil. Arada inisiyatif alınması gereken hücumlar olmalı ancak bizim için öncelikler, Bojan, Kleiza ve Melih olmalı.

Ayrıca Kenan üst düzey oyun için hazır değil gibi görünüyor. Euroleague için bir isim alınabilir oraya. Markovic sanırım boşta hala, o olabilir.
  • Kaç kaç maç şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Kaç kaç maç şu an

43-74 yeniyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sengoku Iori

quote:

Kaç kaç maç şu an

43-74 yeniyoruz.

Ne ara o kadar fark oldu takım şahlandı mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sengoku Iori

quote:

Kaç kaç maç şu an

43-74 yeniyoruz.

Ne ara o kadar fark oldu takım şahlandı mı?

• 98 - 54 kazandık. Idman maçı gibi olsa da yavaş yavaş oturuyor takım.

• 3. çeyrek müthiş savunma yaptık, hücumda da müthiş akıcılık ve organizasyon vardı, her sayı için boş oyuncuya gelene kadar top döndü, pozisyonlar hazırlandı. Adamlar sayı bulamadılar çeyreğin bitimine 2 dakika kalaya kadar. İlk buldukları sayı ise serbest atıştı. Fark gelince koç gençlerle oynadı maçın kalanını. 2. yarı dominant olmamız da Olin'in guardı Washington'ın da sakatlanmasının etkisi vardı biraz. Washington çıkınca Olin hücum yapamaz oldu. Gerçi savunmamız da bugün harikaydı ne olursa olsun, pota altında yardım savunmalarını görünce geçen seneki durumumuzu o an için hatırlayan benim gözlerim yaşardı. :) Maçın MVP'si kim derseniz cevap vermek zor olur, maçın MVP'si takımın tamamıydı bugün. :)
  • Artık Melih > Ömer diyebilir miyiz Maşallah boş kaldığı zaman kaçırmıyor.

Kenan,Melih,Metecan,Ayberk NBA'e gitmezlerse en az 10-12 sene rahat bu takımda oynarlar.

• Kesinlikle diyebiliriz, Melih her türlü Ömer'den çok daha iyi bir oyuncu.
  • Bence 1 numara eksiğimiz var, tek sıkıntımız o. 5 numara pozisyonu için Zoriç-Vidmar-Oğuz Savaş 3lüsü Euroleague de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

4 numaramız eksik değil. Bir sürü adam var o bölgede... 2 numara benim için soru işaretiydi, ama o bölge şimdi TAŞŞ gibi oldu...

Ayberk çok beğeniliyor, çok az izledim ama bana pozisyonuna göre çok zayıf gibi geldi... Size sorunu var gibi duruyor, ama tabii izleyenler daha iyi bilirler...

1 numara olmadan nereye kdar gidebiliriz bilmiyorum. Bo bu haliyle maç başı 5 blok rahat yer, karşı savunmanın uzunları blokla double-double yapabilir
  • arkadaşlar 5 Ekim'deki Oklahoma C.T. -Fenerbahçe maçına elimdeki çift kişilik kategori 1 bileti maça gidemeyeceğim için satıyorum gişe fiyatının yarısına vereceğim yani bi tane fiyatına ikisini birden alacaksınız. maça gitmeyi düşünen forumdaşlarımız varsa irtibata geçebilirler
  • beyler bayanlar bu kadınlar cumburbaşkanlığı kupası mersinde yapılacak biliyorsunuzdur biletler şimdi satışa çıkmış ama ben netten alamam kredi kartım yok çünkü mersinde biletix bayisi satış noktası falan vardır diye tahmin ediyorum ama nette arattım bir türlü bulamadım bu konuda bir bilgisi olan yazabilir mi lütfen bu maçı kaçırmak istemiyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Bence 1 numara eksiğimiz var, tek sıkıntımız o. 5 numara pozisyonu için Zoriç-Vidmar-Oğuz Savaş 3lüsü Euroleague de sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

4 numaramız eksik değil. Bir sürü adam var o bölgede... 2 numara benim için soru işaretiydi, ama o bölge şimdi TAŞŞ gibi oldu...

Ayberk çok beğeniliyor, çok az izledim ama bana pozisyonuna göre çok zayıf gibi geldi... Size sorunu var gibi duruyor, ama tabii izleyenler daha iyi bilirler...

1 numara olmadan nereye kdar gidebiliriz bilmiyorum. Bo bu haliyle maç başı 5 blok rahat yer, karşı savunmanın uzunları blokla double-double yapabilir

Tam tersini düşünüyorum ben, özellikle 1 numaraya çok güveniyorum, ama Barış'tan dolayı. Çok istekli bu sene, yetenekleri de ortada. Formda bir Bo'yu ve geleceğin yıldızı Kenan'ı konuşmuyorum bile. Kaldı ki Emir diye de bir adam var, oyun kurmada problem yaşamayacağız bence.

5 numara kağıt üzerinde iyi, Vidmar'dan özellikle çok şey bekliyorum. Fakat faul atamayan ve serbest atış problemi olan bir Vidmar nereye kadar taşır bilinmez. Zoriç'in de günü gününe tutmuyor, aynı Oğuz Savaş. Form yakalayamazlarsa işimiz zor.
  • benim son 3 maçta gördüğüm:

Barış'ın yüzünden düşen hala bin parça, ancak kendisine "takım bul" diyenleri fazlasıyla mahcup etmiş durumda. Şu anki formuyla -en kötü durumda- ortalama bir EL oyun kurucusu seviyesinde.

Kleiza ve Bojan Avrupa'nın en iyi iki hücum oyuncusu olabilecek seviyedeler-zaten muhtemelen de öyleler.

Boyalı alan savunmamız yok, işin kötüsü Zoric F4 oynayacak bir takımın pivotu değil, benzer şekilde Vidmar ve Oğuz da değiller. Basketbolun iki kritik pozisyonu 1 ve 5 numaralar. Bizim sorunlarımız da bu iki pozisyon.

Hücumumuz Bo-Kleiza-Bojan ve hatta Bjelica ve gününde bir Melih ile tüm EL takımlarına kök söktürebilir. Burada iyi organize olabilmek önemli, son maçlarda zaman zaman bunu gördük, ancak bir çok pozisyonda da topu eline alan 3lüğü gönderdi durdu.

Savunmaya yönelik olumlu bir sinyal yok. Bir-iki numara savunmamız iki senedir yok; sevmezsiniz-kızarsınız ama geçen sene Sato pozisyonunda en iyi savunma yapan oyuncuydu. Dün akşam Washington tek başına maçın başabaş gitmesini sağladı.

Obradovic hem hücum organizasyonu hem takım savunmasını oturtmak durumunda. Türkiye kupasında zayıf rakipler sorun olmaz ama dişli Yunan-İtalyan-İspanyol takımlarına bu tür "light" savunmalar sökmeyecektir. İçerden oynayabilen, 4-5 numarada kuvvetli, yetenekli oyuncuları olan takımlara karşı zorlanacağız.

Sabredip bekleyip ustanın formüllerini göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echelon246 -- 4 Ekim 2013; 8:35:17 >
  • Divac ve Stojakovic'in Oklahoma City Thunder maçı ve Obradovic ile ilgili görüşleri:

http://www.ntvspor.net/video-galeri/obradovic-avrupanin-en-iyisi
  • Yarınki maça gitmek kısmet olmadı. Geçen sene Bostonu yenmiştik çok zevkli maçtı gerçekten. Stojakovic'i de göremeyeceğim

• Stojakovic'in de olduğunu şimdi öğrendim Bu adam sayesinde şutörlüğe özendim
  • Beyler oklohoma macını hanngi kanal yayınnlıyor
    birde mactadi periyotlar 12 dakikamı olacak yoksa 10 dakikamı ona göre iddaa oynayacagımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

Beyler oklohoma macını hanngi kanal yayınnlıyor
    birde mactadi periyotlar 12 dakikamı olacak yoksa 10 dakikamı ona göre iddaa oynayacagımda

http://spor.mynet.com/basketbol/57890-oklahoma-fenerbahce-ulker-maci-ne-zaman-hangi-kanalda.html
    D- Smart veriyormuş.
  • Ohaa 16.00 da maç mı olur Şaşırdım yahu bakmasam tesadüfen maçı izleyemeyecktim
  • 
Sayfa: önceki 591592593594595
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.