Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (549. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
85.007
Cevap
213
Favori
2.068.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olrayt

quote:

Orijinalden alıntı: Puskév

Bence Bo>Teo kızmayın ama Bo giderse sevinirim. Bo-Teo aynı anda kalırsa işte o zaman çarşı karışır

vayy kanka hayırlısı inşallah

Kes
  • Yılın en iyi transferi Bu sene futboldan çok basketbol izlenmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teodosic Avrupada en sevdiğim oyuncuydu o'da Fenerime geldiyse artık rahatla ölebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.aty

Bo'yu çok abartmayın bence, 1.83'lük point guarddan Fener'e hayır gelmez.
    Teodosiç'in tek handikapı sert savunmalarda çabuk sinirlenmesi.

Bo'yu çok abartmayın dedi ya la
  • quote:

quote:

Hocam yapma etme.Bo kendi özellikleri bakımından çok üst seviyede.Sorun ona uygun ortamın olmaması.

Nebileyim kardeş, bi türlü kanım kaynamadı bu adama.Oyunun sıkıştığı anlarda fazla sorumluluk almıyor, şutu çok üst düzey değil. F4 hedefleyen bir takım için daha iyileri lazım diye düşünüyorum

• Teodosic kesin degil.

evet F4'larda looser olabilir ama Teodosic lan bu Teodosiccccc
  • Bo mu Udrih mi sizce? Udrih picknpop guardi gibi vucinic ile. Bo ise run&gun guardi

• Bo gitmemeli bence...Zaten çok da sorun olacağını sanmıyorum Bo için.Asıl sorunu Emir yaşayacaktır diye düşünmekteyim.Ama yine de Bo & Udrih ikilisi olsa çok daha düzgün bir rotasyon olurdu.
  • Teo-Bo-Bojan-Kleiza-Zoric 5'i + kenardan gelecek Bjelica ve tabii ki de Obra faktörüyle iyi işler yaparsınız Avrupa'da. Ama ligde yabancı sınırı durumları dengeliyo biraz.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam yapma etme.Bo kendi özellikleri bakımından çok üst seviyede.Sorun ona uygun ortamın olmaması.

Nebileyim kardeş, bi türlü kanım kaynamadı bu adama.Oyunun sıkıştığı anlarda fazla sorumluluk almıyor, şutu çok üst düzey değil. F4 hedefleyen bir takım için daha iyileri lazım diye düşünüyorum

Kesinlikle skor anlamında avrupanın en iyi guardı bo'dur.Oyun görüşü ve şut olarak haklısın.Zaten şutuda biraz olsa nba'de benchten de olsa birşeyler gelip katardı oyuna.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bizdeki sezonunu kesinlikle ölçü alma.Bu adam vasat altı Makedonya takımını tek başına sırtlayan biri ve Siena'Da yaptıkları ortada.Evet şutu çok üst düzey değil,hatta yeterli de değil.Sorumluluk konusunda bu yıl Fenerde sorumluluk almadı haklısınız.
  • Menajeri yalanlamış malesef

• heyecanlandık baya ama yalanlama gelmiş bile. bakalım inşallah ahmet ercanlar doğru söylemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikDiyenTüleyman

Menajeri yalanlamış malesef

Bende gördüm bunu ama haber çıktıktan 20 dakika sonra Teo'nun menajerine ulaşıp nasıl yalanlatabiliyorlar o da garibime gitmedi değil
  • Yalnız transfer gerçekleşmiş ise havaya girmemekte fayda var ! Öyle şampiyonuz falan demek gerçekci olmaz..
    Fenerbahçe Ülker kimi alırsa alsın nasıl bir kadro kurarsa kursun ; Barca,CSKA'nın hatta Maccabi,Real Madrid gibi takımların altında lige başlayacaktır.Favori olmayacak ,süpriz kovalayacak bir ekip olacak.Çünkü hadi ben kadromu kurayım ortalığı dağıtırım diye bir şey yok.Bunun örnekleri çok var.
    Mesela Teo-Spanoulis-Papaloukas'ın bir arada olduğu Olympiacos takımı mesela ? Lucas,Halperin,Nielsen,Nesterovic li takım ...
  • Nba demi oynasak ne yapsak

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

quote:

Bende gördüm bunu ama haber çıktıktan 20 dakika sonra Teo'nun menajerine ulaşıp nasıl yalanlatabiliyorlar o da garibime gitmedi değil

Aynen bende onu düşünmedi değilim

Ama Ben halen Calathes'i istiyorum.Sanki o bize daha yararlı olacakmış gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

quote:

Aynen bende onu düşünmedi değilim

Ama Ben halen Calathes'i istiyorum.Sanki o bize daha yararlı olacakmış gibi

Açıkçası bir tarafım Bo-Teo olmaz diyor üstüne takımda Kleiza-Emir-Bojan gibi eline top isteyenlerin olduğu yerde bir de Bo-Teo.Ayrıca ikisi de 1.rol adamı,nasıl olacak diye düşünmüyor değilim.Ama öteki tarafta Bo-Teo top paylaşmadaki sıkıntıları aşarsa Kleiza-Bojan-Bjelica gibi atıcılar varken Bo'ya açılacak olan alan,Teo'nun kendisine oyun kurmada edeceği yardımla Bo'nun veriminin artması..Bunlarda olabilir gibime geliyor.

Bu arada Aykut Yıldırım da onaylıyor transferi ki kendisi güvenilir kaynak diyebiliriz.

Aykut Yıldırım ‏@aykutTyildirim 27 dk
    Fenerbahce Ulker icin gecesini gunduzune katan sevgili Semih Ozsoy'u da tebrik etmek isterim.. 3 buyuk transferin ustune TEODOSiC..
  • teodosic gelmedi mi
  • Aykut yildirim dediyse bitmistir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.