Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akli basinda, tecrubeli bir isim olmali o isim. Sicak anlarda sorumluluk alabilecek biri, takimi yonetmekten cekinmeyen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadaki en iyi combo guard Marko Popovıc.Alırsak mükemmel olur ancak Bo 1. Oyun kurucu olduğu sürece büyük hedeflere yürüyebileceğımızi hiç sanmıyorum.Obradovic'in de Bo McCalebb'e teklıf gelmesı durumunda hayır diyeceğını düşünmüyorum.

Pıyasada bu pozısyon için kaliteli tek isim var.Zoran Planinic. Yada off-seasonda NBA'de kontrat bulamayacak bir isime yönelmemiz gerekecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cellar Door

Aklimdan gecmedi dersem yalan soylemis olurum. Planinic ve Saras beraber paket yapalim ve isi bitirelim. Popovic'in ise Malaga'ya gidecegi konusuluyordu, ne oldu bitti bilemem ama tanima uyuyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

quote:

Aklimdan gecmedi dersem yalan soylemis olurum. Planinic ve Saras beraber paket yapalim ve isi bitirelim. Popovic'in ise Malaga'ya gidecegi konusuluyordu, ne oldu bitti bilemem ama tanima uyuyor. :)

http://www.sportando.net/eng/europe/germany/59234/bayern-munich-go-strongly-on-marko-popovic.html

Ha, Obra gel dese gelir mi?Hem de ayıla bayıla, koşa koşa...

Ulan adamın tuttuğu takımının başında Obradovic'in olması çok enteresan, apayrı bir güzellik, duyguymuş...
  • Aynen usta, Bjelica'nin dedikleri misal. :)

• Saras gelse hakemler illallah eder,yaka silker Obra ile ikisinden

• Arkadaşlar jesikevicius 1976 doğumlu, yani 37 yaşında.. bize ilk beşe destek olacak oyuncu değil, ilk beşte devamlı olarak oynayacak oyuncu lazım.

marko popovic in ise fiziki anlamda yeterli olacağını inanmıyorum. kalathes'in tarzı bir adam bulmamız gerek.
  • Ben Bo'nun yeterli olmadığını düşünüyorum ya da oyun tarzını pek sevmiyorum o yüzden de öyle düşünüyo olabilirim
  • Teodosic, Planinic ikilisinden birisi alınacaktır diye düşünüyorum.
  • bjelica için barça ile çekişiyoruz arkadaşlar.. oyuncu obra etkisiyle bizde oynamak istiyor....
  • Bjelica işi kesin değilmiş İsmail Şenolun tweetine göre.Barca 700k,Fener 1M veriyormuş fesih bedeli için.Oyuncu Obra faktörüyle bize yakın.Ama finansmanı garanti etmezsek Bjelica Barca'ya gidecekmiş.

Obra geldi etti ama takım içinde hiç hareketlilik yok.Her ne kadar Obra var diye rahat olmak lazım diye düşünsem de yerli piyasasının darlığı,göndereceğimiz tonla adam olması ve takviye isteyen mevkiler olduğundan içim rahat değil.

İzzet konusunda ise anlaşma yakınmış galiba.
  • Eyvahlar olsun Ömer Onan ile 2 yıllık sözleşme imzalanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Eyvahlar olsun Ömer Onan ile 2 yıllık sözleşme imzalanmış.

Şu haberi yazmak için girmiştim...
  • arkadaşlar kaptan ın ateşleyici gücüne ihtiyacımız var, obra varken takım içinde kimse gruplaşamaz, obra o adamı harcar, merak etmeyin...
  • Omer zamani geldiginde takimi atesler , iyi bir sezon gecirecek bence

• Kaya ile de yenileriz sözleşme......

• Beyler ben basketboldan pek anlalam fakat bu Sato denen adam ne zaman izlesem çok isabetsiz şut atıyodu ama herkez kadroya bu adamı yazmış sebebi nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rihannaa

Beyler ben basketboldan pek anlalam fakat bu Sato denen adam ne zaman izlesem çok isabetsiz şut atıyodu ama herkez kadroya bu adamı yazmış sebebi nedir acaba ?

Çok iyi bir atlet, topa baskıyı ve ön alandaki savunmasını iki katına çıkarabilecek kadar iyi bir savunmacı, pozisyonuna göre çok çok iyi bir ribauntçu, çok tecrübeli bir isim yıllarca hep üst seviye takımların önemli parçalarından olmuş, her maç çift hanelerde sayı üretmese bile hücumda belli bir katkıyı veren, çok da iyi bir profesyonel olan bir oyuncu.

Şu anda 32 yaşında o yüzden hücumda atletikliğini ve gücünü kullanarak bulduğu sayılar kısıtlanmış durumda, Siena dönemlerinde gayet iyi de bir hücum opsiyonu idi Sato; yine iyi bir sistem içinde doğru kullanıldığı takdirde ve iyi bir oyunkurucuyla yüksek skor katkısı alınabileceği kanaatindeyim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rihannaa

Beyler ben basketboldan pek anlalam fakat bu Sato denen adam ne zaman izlesem çok isabetsiz şut atıyodu ama herkez kadroya bu adamı yazmış sebebi nedir acaba ?

Çok iyi bir atlet, topa baskıyı ve ön alandaki savunmasını iki katına çıkarabilecek kadar iyi bir savunmacı, pozisyonuna göre çok çok iyi bir ribauntçu, çok tecrübeli bir isim yıllarca hep üst seviye takımların önemli parçalarından olmuş, her maç çift hanelerde sayı üretmese bile hücumda belli bir katkıyı veren, çok da iyi bir profesyonel olan bir oyuncu.

Şu anda 32 yaşında o yüzden hücumda atletikliğini ve gücünü kullanarak bulduğu sayılar kısıtlanmış durumda, Siena dönemlerinde gayet iyi de bir hücum opsiyonu idi Sato; yine iyi bir sistem içinde doğru kullanıldığı takdirde ve iyi bir oyunkurucuyla yüksek skor katkısı alınabileceği kanaatindeyim...

+++Obranın sevdiği tipte oyuncu.Panadaki Satoyu hatirlarim gayet iyiydi.

• 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.