Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (457. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.002
Cevap
213
Favori
2.068.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyseki kazaya ugramadik. Bo gibi faul aticisi dururken Sato'nun alinmasi skandal gibiydi. Bojan niye topu Sato'ya cikardi hic anlam veremedim. Savunmamiz berbatti ama hucumdaki yardimlasmalar iyidi bu mac ozelinde. Ayibogan 5 numara sart bu takima boyali alana giren cikanaydi. Vidmar tarzi uzun olsa iceride rakibin guardi girmeden evvel dusunurdu. Neyse buna da saglik. Bu sezon basinda hedeflenenlerden cok uzaktayiz, en azindan ligdeki konumumuzu pekistirip sampiyonluk yolunda tam takim devam etmeliyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Neyseki kazaya ugramadik. Bo gibi faul aticisi dururken Sato'nun alinmasi skandal gibiydi. Bojan niye topu Sato'ya cikardi hic anlam veremedim. Savunmamiz berbatti ama hucumdaki yardimlasmalar iyidi bu mac ozelinde. Ayibogan 5 numara sart bu takima boyali alana giren cikanaydi. Vidmar tarzi uzun olsa iceride rakibin guardi girmeden evvel dusunurdu. Neyse buna da saglik. Bu sezon basinda hedeflenenlerden cok uzaktayiz, en azindan ligdeki konumumuzu pekistirip sampiyonluk yolunda tam takim devam etmeliyiz.

Sampiyon olacagimiza iyimser bakiyorsun galiba hocam. Playoff o kadar garip bir sey ki ornegin yari finalde efesle eslesirsek pek bir imkansiz. Ama yari finalde gs-efes banvit-efes eslesirse o zaman bir sansimiz var hatta baya sansimiz var. ceyrek finalde de mumkunse efes-ksk eslessin tadindan doyum olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

Neyseki kazaya ugramadik. Bo gibi faul aticisi dururken Sato'nun alinmasi skandal gibiydi. Bojan niye topu Sato'ya cikardi hic anlam veremedim. Savunmamiz berbatti ama hucumdaki yardimlasmalar iyidi bu mac ozelinde. Ayibogan 5 numara sart bu takima boyali alana giren cikanaydi. Vidmar tarzi uzun olsa iceride rakibin guardi girmeden evvel dusunurdu. Neyse buna da saglik. Bu sezon basinda hedeflenenlerden cok uzaktayiz, en azindan ligdeki konumumuzu pekistirip sampiyonluk yolunda tam takim devam etmeliyiz.

Sampiyon olacagimiza iyimser bakiyorsun galiba hocam. Playoff o kadar garip bir sey ki ornegin yari finalde efesle eslesirsek pek bir imkansiz. Ama yari finalde gs-efes banvit-efes eslesirse o zaman bir sansimiz var hatta baya sansimiz var. ceyrek finalde de mumkunse efes-ksk eslessin tadindan doyum olmaz

İyimser olmaya çalışıyorum diyelim en azından. Ligin hali ortada çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Diebler, Maxim ve Caner'in aynı pozisyondaki 3 oyuncunun da sakat olması takımda büyük etki gösteriyor kesinlikle. Sadece Diebler olsaydı şu maçı almıştık.

Play Off'a artık. Tebrikler galibiyetiniz için.

Biz de kadromuzun hakkını azcık verseydik fark olmuştu ya işte olmadı galibiyetle yetincez artık.
  • 5 Ekim 2013'te Fenerbahçe Ülker, NBA takımlarından Oklahoma City Thunder'ı ağırlayacak. Boston Celtics'ten sonra bir NBA takımı daha..

Kaynak:http://superkarga.com/fenerbahce-ulker-oklahoma-cityi-agirlayacak/
  • Vay be, bir sonraki seneye de Miami Heat gelsin bari.
  • quote:

Vay be, bir sonraki seneye de Miami Heat gelsin bari.

Durant bizim 3luk fukaralarinin uzerinden gececegi icin ertesi sene Charlotte clevaland bile gelmez hocam.

• quote:

quote:

Durant bizim 3luk fukaralarinin uzerinden gececegi icin ertesi sene Charlotte clevaland bile gelmez hocam.

Durant'i NBA'de savunabilen yok zaten. Biraz iyi savunsan faul alıyor, bir şey yapıyor. Pota altlarından ise ayıboğan iki isim var. Andersen'i çiğ çiğ yerler. Atlet takımla çıkmak şart. Neyse seneye zaten çürük yumurtalar ayıklanacak, belki bir iş yaparız.
  • quote:

Miami gelsin, evde lebronun harlem shake'de yaptığı dansı yaparım.

• Arkadaşlar, Basketbol- Konyada bir klüpte lisanslı 2 numara oyuncusuyum Yaşım 15, boyum suan 1.86 kilom 61, Takımımda 1.96 olan arkadasım, Mac potalarına cok zor asılıyor, ben ise dokunabılıyorum, videolarda gordugum kadarıyla 1.75 adam 3.05'e smac vuruyor, hedefim smac basmak fakat zıplama konusunda biraz zayıfım, Nasıl geliştirebılırım internetteki birçok programı uyguladım fakat sonuc alamadım,, yardımlarınızı beklıyorum. Ve bir sorum 1.95 i gorebılme ıhtımalım varmı ?
  • Boston maçı benim için hayal kırıklığı olmuştu..Verdiğim paraya acımıştım, atmosfer iyi değildi, maç keyifli değildi.
    Değil Oklahoma , Dallas gelse önce bir düşünürüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 5 Mart 2013; 22:07:43 >
  • Dünya gözüyle İstanbul'da ikinci kez Durant ve Westbrook'u seyredebileceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: echelon246

Dünya gözüyle İstanbul'da ikinci kez Durant ve Westbrook'u seyredebileceğiz...

sefolosha geliyor durant westbrook ne saka bir yana harden tam gidecek seneyi buldu
  • Maca gitmek istiyorum ama bu konularda çok cahilim.Biletler çıktığı gibi tükenir mi internetten alinabiliyor mu sistem nasıl oluyor çok yabanciyim tecrübeli abilerimin tavsiyelerine muhtacım.Bir de gecen yil Boston macinda 3.kategori 95 liraymis.Neresi oluyor ora pota arkası mı?Cevaplayandan Allah razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jestman

5 Ekim 2013'te Fenerbahçe Ülker, NBA takımlarından Oklahoma City Thunder'ı ağırlayacak. Boston Celtics'ten sonra bir NBA takımı daha..

Kaynak:http://superkarga.com/fenerbahce-ulker-oklahoma-cityi-agirlayacak/

super bi haber. westbrook&durant ikilisini canli izlemek guzel olur.
  • Maccabi cok istekli oynuyor ama kendi evimizde ilk macin hesabini sormaliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herr18 -- 7 Mart 2013; 21:53:26 >
  • Maccabi fazla kasmıyor bence, üçüncü çeyreği beklemek lazım.

galibiyet galibiyettir, inşallah yeneriz.
  • Bo çok istekli harika bi top bakma kaza çok iyi hücumlar

• Bogdan nets scoutu tarafindan yakin takipte. Seneye bu eleman ucar yolu acik olsun

• quote:

Bogdan nets scoutu tarafindan yakin takipte. Seneye bu eleman ucar yolu acik olsun

Yavaş uçsun

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.