Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.030
Cevap
213
Favori
2.068.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bo yerine barış oynasın 10 kat daha iyi oynuyor.

• Valla Beşiktaş elleriyle veriyor maçı başka bir açıklaması yok bunun..Zorla Fenerbahçe Ülker'e aldıracaklar yani.Neyse Fenerbahçe 2/2 yaparsa bir umut olur en azından ..
  • Barış adamsın be

• Barış&Oğuz

• Oguz bile gaza geldi lan, dipten orta mesafe yillardir yapmadigi is.

• Barış müthiş...
  • Baris emir iyi oyuncu bunlar ama borulari hep gs ye bjk ye otuyor abi anlamadim ki bjk nin uclukleri hep bizim maclarda patlattigi gibi

• Umarım EL'de bu çıkış devam eder/etmeli.
  • Bo da sorumluluk alcak yürek yok boş kaldı 3luk atmadı oğuz 3luk çizgisinden soktu neyse ki.

• Ya abi İbo'nun maç anlatması bana dokunuyor..Serbest atışları değerlendirirsek diyor olaya bak, biz yabancı ülke takımı mıyız ? Sonra da sıvıyor düzelteyim derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Ya abi İbo'nun maç anlatması bana dokunuyor..Serbest atışları değerlendirirsek diyor olaya bak, biz yabancı ülke takımı mıyız ? Sonra da sıvıyor düzelteyim derken

Hocam rakip sahada da sizi destekler nolacak

• Bojan haftanın mvpsi olabilir rating kaç bilmiyorum ama 26sayı attı.

• Hadi gecmis olsun. Bir rahat mac izleyemedik gitti su sezon.

• Tebrikler ustalar, İbo'ya tebrik yok.
  • Kazandık
  • Bjk ye de gs tarifesi uyguladik buradaki bjk li arkadaslar alinmasin da insana koyar gercekten sienadan biliyoruz biz de

• Haftaya da galibiyet gelirse umut sürer, takım kendine gelir falan seri yakalama şansı hiç de az değil aslında.Ama tabi Maccabi-Khimki-Caja neler yapacak o da önemli.Beşiktaş ileride galibiyet alırsa inşallah...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Şubat 2013; 21:41:42 >
  • Gram heyecanlanmadım sonlarda bile. Ama tebrikler Fenerbahçe'ye daha büyük tebrik Beşiktaş'a. 3,5 çeyrek gerçekten iyi oynadılar. Ama maç sonlarında Markota ve Jerells çok kötüydü.
  • Ben hala o istenilen fenerbahçe'yi göremiyorum maçlarda. Son sette Barış'ın devreye girmesi ile o havayı tutturdu takım ama beşiktaşın kötü savunmasının da payı büyüktü. Bo'nun da biraz üst kapasite de maça devam ettirmesi gerekiyor. Oyundan çok düşüyor ve bireysel sayılardan öte artık p&r da oynamalı...
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.