Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.973
Cevap
213
Favori
2.067.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçenin seyircisi gitmiş valla. Arkada bir grup sadece destek veriyor.
  • efes bu sene ligi alir gibi zalgirise 52 sayi verdiler ne demek ya ceyrek finale gidiyor euroleaguede de. fb oynasa zalgirisle en az 95 sayi garanti.
  • Efes'i bir de Real Madrid karşısında görmek lazım. Ondan sonra net bir şeylerden konuşabiliriz.
  • Bir galibiyet herkesi iyimserleştirmiş. Ben savunmada topa yaptigimiz baski disinda, degisen cok fazla bir sey olmadigini, takimin daha once elestirdigimiz temel problemlerinin hala devam ettigini dusunuyorum. Andersen in sayi atmis olmasi iyi oynadigi anlamina gelmez, herkesin gordugu gibi profesyonel bir sporcunun sahip olmasi gereken fizik gucu ve kondisyon seviyesinden cok uzakta, yasi itibariyle bu saatten sonra duzelme ihtimali yok, sayesinde zaten kotu olan savunma direncimiz yerlere iniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fnerbahçe'ye yönelik olarak: Khimki maçında rakibinin oyununu bozduğu için kazandı, yoksa kendi oyununu rakibine kabullendirmedi. Ben de eski sorunların aynen devam ettiğini görüyorum, yine bireysel oyunla hicum edildi Bojan, Bo ve Andersen'in bireysel oyunları ile sayı bulundu.

Efes için: Kazanıyor ama hala düzenli işleyen bir takım yok sahada. Güçlü rakipler ile oynadığında gerçek karakterleri ortaya çıkacak ama mevcut gidişle son dörde kalma ihtimalleri yüksek.
  • Arkadaşlar yeğenime doğum gününde basketbol forması ve şortu takım olarak almak istiyorum, fenerium online mağazasında görünmüyor. Acaba Cevahir'deki feneriumlarda mevcut mudur ya da orijinal olarak başka nereden temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Arkadaşlar yeğenime doğum gününde basketbol forması ve şortu takım olarak almak istiyorum, fenerium online mağazasında görünmüyor. Acaba Cevahir'deki feneriumlarda mevcut mudur ya da orijinal olarak başka nereden temin edebilirim?

http://magaza.fenerium.com.tr/catinfo.asp?cid=911
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooteknist_

quote:

Arkadaşlar yeğenime doğum gününde basketbol forması ve şortu takım olarak almak istiyorum, fenerium online mağazasında görünmüyor. Acaba Cevahir'deki feneriumlarda mevcut mudur ya da orijinal olarak başka nereden temin edebilirim?

Yardım isteyen Beşiktaşlı,cevaplayan Galatasaraylı,konu Fenerbahçe bölümü.Hoş bir rastlantı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

quote:

quote:

Yardım isteyen Beşiktaşlı,cevaplayan Galatasaraylı,konu Fenerbahçe bölümü.Hoş bir rastlantı olmuş

• Bogdanovic Euroleague Top 16'nın en skorer ikinci ismi maç başına 21.4 sayı ile. En skorer ise Brown 22.4 sayı.
  • quote:

quote:

Sağol ama benim yeğen 8 yaşında, ona göre olanı var mı, çocuk için?
  • quote:

quote:

quote:

Sağol ama benim yeğen 8 yaşında, ona göre olanı var mı, çocuk için?

Bildiğim kadarıyla çocuklar için basketbol forması üretmiyorlar ama emin olmak için en iyisi mağazaya gidip sorun veya telefonla herhangi bir şubeyi arayıp sorabilirsiniz.
  • Bayanlarımız ilk yenilgisini aldı az once

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Bogdanovic Euroleague Top 16'nın en skorer ikinci ismi maç başına 21.4 sayı ile. En skorer ise Brown 22.4 sayı.

brown bizim macta 2 maclik performans sergiledigi icin bogdan aslinda daha skorer bir oyuncu, brownun 1 mac fazlasi var resmen. seneye nba ye gitmezse bile cska kanca atabilir.
    bir de sunu gordum de sandalyeden dustum resmen. kosturmaktan delidanalar gibi dili disari cikmis zavallinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herr18 -- 26 Ocak 2013; 18:05:39 >
  • Kanser Erdemir karsisinda da devam ediyor.

• bunlar bence hafta içi antremanda çay-kahve içip sohbet ediyorlar.

arkadaş bir takımın BİR tane bile hücum seti olmaz mı?
  • Bojan disinda takimi al cope at. Yaptiklari tek is kavga etmek, kacinci kavga bu? Oyunu biraktilar, birbirleriyle kavga ediyor Fenerli ve Erdemirli oyuncular.

• Kavgalarda gösterdikleri reaksiyonu, Euroleague maçlarında gösteremiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

Bogdanovic Euroleague Top 16'nın en skorer ikinci ismi maç başına 21.4 sayı ile. En skorer ise Brown 22.4 sayı.

brown bizim macta 2 maclik performans sergiledigi icin bogdan aslinda daha skorer bir oyuncu, brownun 1 mac fazlasi var resmen. seneye nba ye gitmezse bile cska kanca atabilir.
    bir de sunu gordum de sandalyeden dustum resmen. kosturmaktan delidanalar gibi dili disari cikmis zavallinin.

şahan'a benzemiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orijinalden alıntı: herr18

quote:

şahan'a benzemiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.