Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (760. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cavit gitti iyi oldu kurtulduk.artık muroyla halo kanka olur
  • yazete.com her bölümden sonra fragman yayınlıyordu bu sefer yayınlamadı bu haftaya dizinin olmayacağına bir ışık olabilir
    tabi nasıl olsun cavit ve fuat yüzünden 1-2 hafta ceza yer bu dizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: muskeder

yazete.com her bölümden sonra fragman yayınlıyordu bu sefer yayınlamadı bu haftaya dizinin olmayacağına bir ışık olabilir

2 haftadır fragman normal gününde veriliyor ara olduğu için bölümler çekilmiş o yüzden bölüm bitince fragman veriyorlardı şuan hazır bölüm yok demekki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muskeder

yazete.com her bölümden sonra fragman yayınlıyordu bu sefer yayınlamadı bu haftaya dizinin olmayacağına bir ışık olabilir

geçen hafta hemen vermemişlerdi galiba
  • 1 hafta ara verip 2-3 bölüm çekip sezonu bitirebilirler ozaman hazirana ne kaldı..
  • Birkaç haftadır fragmanı diziden sonra veremediler. Herhalde bazı bölümler gecikti ki ondan dolayı geç vermeye başladılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wasell

çakır tombalacının kollarını kırarken ortalık kan gölüne dönmüştü halo cavitin başını kesti tek damla kan yok.

rtükten izin yok bu tip sahnelere
  • Cavit çok kolay öldü, onun da elinde silah vardı hiçbirşey yapamadı.
    Fuat ta zaten bir işe yaramıyordu aklımda kalan onun laubali gülüşü
  • kazım, bruce lee gibiydi yaw helal olsun, diziye şu zamana kadar girmiş en başarılı karakter oyuncularından biri.
    gamze cidden dokuz canlı karıymış, kesin gene yırtacak, ama çocuk düşer gibi geliyor.
    polatın o kolla katliam yapıp sonrada 80-90 kiloluk adamı çeke çeke bagaja atması ise tam komedi oldu. inş şu polat kan kaybından ölür de memati-abdül falan götürürler diziyi hem eprudan da kurtuluruz bu sayede
    halonun gidip teslim olması lazım, zaten 3 ay ömrü kaldı bari kahraman olarak ölsün
    bu arada kazımın dövdüğü adamlar illaki iskendere rapor verecektir, davut tataroğlu bunu duyup memati ve buluta sıktırmassa çok saçma olur
  • yonetmen degismis ya diziye biraz sekil gelmis
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mohi

polatın o kolla katliam yapıp sonrada 80-90 kiloluk adamı çeke çeke bagaja atması ise tam komedi oldu.

• Ben izlemedim sabaha indirip ailecek izleyeceğiz her haftaki gibi ama bütün olayları öğrendim yahu..
  • yazik oldu fuata sekerim diyip gulduruyodu bizi
  • Online izliyorum da şimdi.
    Memati Gamze'yi aradıktan sonra fuat'a "Sen sen ol bu işin içinden sen çıkma, lolipop" dedi ya

Halo Cavit'in yardımıyla kaldırdı Muro'yu. Ulan halo gelme bu oyuna.

Deli Hüsnü, Çılgın motorcu oldu
    Ön falan kaldırıyor

Fragmandaki polatın vurulmasını görmeden polat açıkladı olayı haloya.
    Bi iş var bu işte.

İskender cavit'e napolyon diyor.
    Ne laflar buluyorlar bu senaristler.
    Cavit iyi sert çıktı iski'ye

Bu fundaninki de iş haa. Bi kaç gün önce tanıştığın birine hemen "ben karakola düştüm beni kurtar" diye aramak nasıl bi samimiyettir?

Polat'ın vurulması da planmış meğersem.

Bu polat o yaralo kolla nerden baksan 90-100 kiloluk caviti nasıl arabaya kadar taşıdı? Ki cavit bacaklardan vuruldu yani

Sonunda da yıkıldı kaldı Polat. Halo yetiştirir onu
    Fuat da öldü. Gamze de ölseydi aslında ondan da kurtulmuş olurduk. Tüh
    Bulut ele vermedi mematiyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 8 Mayıs 2009; 9:36:04 >
  • İnsan bir çelik yelek giyer veya kan torbası filan takar. İskenderin adamları gelip kontrol mu edecekler gerçekten vurulmuş diye. Bari alnının ortasından vursaydı halo da tam olsaydı.
  • bu haftaki bölüm bu sezonki en iyi bölümderdendi :) bide iskender ölseydi tüm dizinin en iyi bölümü olurdu
  • şu polat ın anası babası da bi ölse eve bomba falan koysalar daha da güzelleşicek dizi öbür tarafta millet birbirini yerken anasının çıkıp oğlum 2 gündür eve niye gelmiyorki acaba demesi babasının da hanım diye başlayıp ailenin yarısı katledilmiş olmasına rağmen bardağa dolu taraftan bakma ayakları hasta ediyor beni, gerçek hayatta olsa o hikmet baba falan dinlemez bi temiz döverdi bunu
  • Şekerim ölmemeliydi renkli bir karakterdi.Bu gidişle suriye günleri gibi polatla başbaşa kalırız.Herkes bir bir ölüyor ne iş ya?

Sanırım polat vurulmanın oyun olduğunun anlaşılma ihtimaline karşı çelik yelek kan torbası vs. kullanmadı.Herşey gerçek olsun kimse kıllanmasın istedi.Risk almadı yani.

Şıtandartın bruce lee duruşu karizmaydı sonun yumruk tekme atabilen birini diziye soktular iyi oldu.
  • yaw dunden beri yazıım yazıım dedım zaman olmadı... bütün herkes general mobile çift hatlı in telini almış..
    POLAT NOKİA 8800 KULLANIRKEN ARTIK ÇİNLİ ÇAKMASI GENERAL MOBİLE KULLANIO
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightmare_-_92

yaw dunden beri yazıım yazıım dedım zaman olmadı... bütün herkes general mobile çift hatlı in telini almış..
    POLAT NOKİA 8800 KULLANIRKEN ARTIK ÇİNLİ ÇAKMASI GENERAL MOBİLE KULLANIO

Valla.Kriz onları da vurmuş galiba.
    Not:Polat'ın telefonu 8800 değil.8600 Luna.
    Telefonunu Değiştirenler:
    Polat
    Memati
    Cavit
    İskender
    Fuat
    Şemo
    ve şu anda aklıma gelmeyen isimler...

---------------
    Genel olarak güzel bir bölümdü.Arada vasat sahneler olsa da yine de iyi.
  • 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.