Şimdi Ara

DAİVİD'İNİ DE AL DEFOL ZİCO

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe'nin teknik direktörü bir zevatın bu kadar hata yapmaya hakkı yoktur.
    maçlar işkence olmaya başladı.
    oyunu okuyamıyor,oyun planı yok,derbi maçta takımı korkak oynatıyor daha neler neler...
    çocukluğumuzda bu adama tapardık,mahalle arasında maç yaparken kendimize O'nun,Maradona'nın,Pele'nin isimlerini koyardık,şimdi adama küfür ediyoruz.
    o yüzden biran evvel git Zico!
    bırak gönlümüzde "Beyaz Pele" olarak kal!biz hala seni severken hemen git Zico

• Zico iyi bir futbolcu olabilir ama kesinlikle kötü bir teknik direktör.Ama gerçek anlamda konuşursak Dauma daha iyiydi ve biz gene beyenmemiştik..
  • ayıptır ya adam daha ne yapsın kim varsa oynattı

daha oyuncusunun adını doğru yazamayanlar gelmiş burda adama laf ediyor, onlar niye kale alsın ki siz gibi seyirciyi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

ayıptır ya adam daha ne yapsın kim varsa oynattı

daha oyuncusunun adını doğru yazamayanlar gelmiş burda adama laf ediyor, onlar niye kale alsın ki siz gibi seyirciyi?

pardon,anlayamadım?
    siz herşeyi doğru mu yazıyorsunuz?
  • quote:

• def ol git zico
  • şapkalı a harfini bulmak için kasmadım charmap'ten ama sen gidip e yerine a yazmışsın,farkı anladın?
    quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

quote:

pardon,anlayamadım?
  • quote:

şapkalı a harfini bulmak için kasmadım charmap'ten ama sen gidip e yerine a yazmışsın,farkı anladın?
    quote:

quote:

pardon,anlayamadım?

iyi o zaman uzatmayın bence...
    bende hatamı farkettiğimde artık varolmayan "değiştir" düğmesini kullanamadım.
    demek ki olabiliyormuş böyle şeyler.
    diimizdeki bir kelimeyi doğru yazamayan bir kişi kalkıp, sırf dikkat etmediğim için yanlış yazdığım,üstelik gereksiz olduğunu düşündüğüm bir futbolcunun adının doğru yazılmayışı için benimle tartışmaya tutuşunca tuhaf oluyor doğrusu...
  • @ChordSolo

Bırak Zico'yu deivid'i. PM atamıyorum girmiyor nedense?

İmzanda gördüm. Hayırlı olsun. İsmini ne koydunuz? Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı olsun kardeş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: comennias

@ChordSolo

İmzanda gördüm. Hayırlı olsun. İsmini ne koydunuz? Allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı olsun kardeş.

saol dostum,darısı sana
    ismini Nazlı koyduk.
  • Tekrar hayırlı olsun. Sağol bu arada
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: comennias

@ChordSolo

saol dostum,darısı sana
    ismini Nazlı koyduk.

Allah analı babalı büyütsün
    Tebrikler
  • maestro_34 şapkalı a için charmap e gerek yok. shift + 3 + a yaptınmı şapkalı oluyor.Veya herhangi bir harf

â ê î gibi.
    Hani bilgin olsun arama kolay yapımı diye söyledim

Chardsolo hayırlı olsun hocam.Allah hayırlı ve mutlu bir yaşam eylesin.Allah mutluluğunuzu daim kılsın inşallah.

Deivid ve Zico için ise birşey demiyorum artık.Deivid her mevkide oynadı hala yerini bulamadık.Benim çözemediğim şey ise deivid in gerçekten futbolcu olduğu veya olmadığı.Bu adam futbolcu dimi malzemeci falan değil yani.Kulübede bayağı bir yeteneklide.
  • Valla izlediğim kadarı ile Deivid ne zaman oynasa(ki sağ kanatta oynatıyor) adam öyle yada böyle pozisyona giriyor.Kezman ise 90 dakika forvet oynuyor pozisyona bile giremiyor.Ben olsam Kezman defol derim ,adam hiç yoktan kaçırsada pozisyona girebiliyor
  • topic başlığına katılmamak mümkündeğil. ya küfür edesim geliyor ya. bunlar ne gerizekalı adamlar. ulan zaten teknik direktör belliki bu işten bi bok anlamıyor.kandi aranızdada mı konuşmuyorsunuz.11 tane futbolcusunuz yedeklerle 16 eder. 16 futbolcusunuz ama adam değilsiniz işte.yazıklar olsun be. son 3 maçtır kalenin yerini unuttunuz hayvan herifler. 7.15 mt kale. içine top atamıyorsunuz.sadece zico değil büyük operasyon lazım.statta bağırıldığı gibi yönetim bu takım senin eserin.kezmanmış gördük kezmanı. rezil ettiniz lan bizi cümle aleme.içimiz yanıyor be.daha fazla yazmayacağım zira ben büyük Fenerbahçenin taraftarıyım, isyanım büyüklüğüme yakışmayan korkak topçulara.defolun hepiniz defolun.şampiyon olsanız ne olacak olmasanız ne olacak. ben pes oynarım gene futbol zevkimi tatmin ederim. sizi seyredipte kanser olacağıma.hayvan herifler.
  • arkadaşlar iyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkürler
  • quote:

arkadaşlar iyi dileklerde bulunan arkadaşlara teşekkürler

Allah analı babalı büyütsün
  • Allah analı babalı büyütsün, yenge inşallah Beşiktaşlıdır bari kardeşimizi fenerli olmaktan kurtarır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Allah analı babalı büyütsün, yenge inşallah Beşiktaşlıdır bari kardeşimizi fenerli olmaktan kurtarır.

Şu msjında bari pislik yapma be..

Allah analı babalı büyütsün ChordSolo hocam..
  • Çocuğun geleceği sağlıklı analı babalı büyümesi kadar Beşiktaşlı olması da önemlidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.