Şimdi Ara

Bİ TAKIM BU KADAR KANSIZ RUHSUZ OLAMAZ OLMAMALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEN ARTIK BU TAKIMDAN HICBISI BEKLEMIYORUM BU ZICOYLA SAMPPIYON OLCAKSAKDA OLMAYALIM GERETS TIGANA ZICO HALKI KEMIRDILER RESMEN HERKESI HASTA ETTILER AMERIKA KIMYASAL ILAC ATSA BU KADAR ETKI ETMEZDI SAGLIGIMDAN OLDUM Y AA AYAGINA FIRSAT GELMIS KENDI EWINDE SU TAKIMI YENEMIOSUN UMIT KANSIZINI OYNATIOSUN UGUR BEKLIO NE KADAR OFANSIF ADAM VARSA CIKARIP SEREFSIZ O GLU SEREFSIZ DEVIDI ALIOSUN SENIN BEN ZICO GIBI .........

• sakin arkadaşlar sakin herkes acı çekiyor,sırf fb liler değil, inşallah tigana,zico,gerets ve canaydın virüslerinden Türkiye olarak kurtuluruz yakın zamanda
  • ya gitsin artık şu ziko gelsin bi Türk antrenör
  • zikomu ? bütün fenerbahçelilerin hayalindeki kadroyu çıkarttınız zorla adama ,daha ne yapsın sagda yozgatlı ortada appiah ,kezmanı sol acıkmı oynattı bizim tigana boboyu sol açık oynattı ,sanlı kaptan ne güzel dedi maçtan sonra
  • Türk teknik adamları destekliyorum bakın bunda samimiyim ya allah aşkına kimler geldi kimler geçdi ne yapdı yabancı TD'ler şu yabancılara verilen kredi Türk hocalarda olsa her sene ŞL'de oluruz başarılı oluruz nedir bu ya
  • bu kadar ruhsuz bi takım görmedim ben yaaaa Ne bu walla bıktım yüzümü güldürmeyecek i.....ler yaaa
  • Yürü bea,Helal olsun.

quote:

Orjinalden alıntı: selim_coşkun
    bu kadar ruhsuz bi takım görmedim ben yaaaa Ne bu walla bıktım yüzümü güldürmeyecek i.....ler yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manero

Yürü bea,Helal olsun.

quote:

bu kadar ruhsuz bi takım görmedim ben yaaaa Ne bu walla bıktım yüzümü güldürmeyecek i.....ler yaaa

mıllet galeyana gelyıor yavas yavas

• Fenerbahçe de bu başkan olduğu sürece,,,,,,Fazla bişey beklememek lazım,,,,,,Zico gökten zembille inmedi heralde,,,,,,Yıldırım gidip getirdi adamı,,,,,,
  • KEZMAN,ZİCO,ÜMİT ÖZAT,Deivid,EDu gitmeli bunlar fenerbahçeye yakışan adamlar değil.Ben kezmanın bu kadar kötü bi oyuncu olduğunu bilmiyodum.Anelka nın ölüsü daha iyidi ondan.

• quote:

/>

• Söylemleriniz biraz ağır olmuş, hoş değil.
  • kimse takımından memnun değil

biri der edu deivid

diğeri der cihan inamoto

diğeri der baki burak
  • arkadaşlar kutruluş yok bunlardan.bunların yüzünden 2 aydır maç izlemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: unreal_mert

KEZMAN,ZİCO,ÜMİT ÖZAT,Deivid,EDu gitmeli bunlar fenerbahçeye yakışan adamlar değil.Ben kezmanın bu kadar kötü bi oyuncu olduğunu bilmiyodum.Anelka nın ölüsü daha iyidi ondan.

kezman napsın adama topmu gelıo sankı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

kimse takımından memnun değil

biri der edu deivid

diğeri der cihan inamoto

diğeri der baki burak

altın karma :D

volkan baki burak deived cihan inamoto carusca
  • alcaklarda kızılyıldızdan zigici şimdi gitti santandere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.