Şimdi Ara

Cowon D2 Türkiyede Fiyatı: (319 Dolar +kdv) 527 YTL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2gb'lık model için 319 dolar + kdv

4 gb'lıgın fiyatı verilmemiş...

Şimdi panateli aradım 1 hafta sonra yeni ürünler gelecek büyük ihtimal D2'de gelecek dedi oradaki bayan...

2 3 hafta sonra her yerde rahat rahat bulunur.. ve bu panatelin son kullanıcı fiyatı ise hepsiburada da biraz daha ucuza satılır. Bir de peşin alacagımı varsayarsam şöyle 2-3 hafta sonra 480 ytl gibi bi fiyat olsa süppper olacak ya:)

BU GÜNKÜ KURA GÖRE 527 YTL'YE GELİYOR

Bu da bilgiyi öğrendiğim kaynak arkadaslar

http://www.panatel.com.tr/default_.asp?p=17&ref=128&ID=35

• Ayıp ya insanda biraz utanma olur Amerikada 169$ e satılan ürünü 319+kdv ye sat,tek kelimeyle yuh diyorum
  • londrada 2gb sd kart hediyeli 350 ytl'ye satılıyo... amerikadan alınmazsa tr'den alınması mantıklı.. 150 ytl için garanti kapsamı dısında kalmasına değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pascal.Nouma -- 19 Mart 2007; 19:07:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quaker

Ayıp ya insanda biraz utanma olur Amerikada 169$ e satılan ürünü 319+kdv ye sat,tek kelimeyle yuh diyorum

169 dolara nerde satılıyor ben en ucuz 189 dolara buldum ,

bu arada 150 milyon farka nasıl değmez ?? öyle bir değerki 150 milyona kaliteli bir kulaklık alınabilir
  • Newegg te 169 dolardı. 200 ytl farkediyor ebayden alıp ups expressle yollatınca 330 ytl ye falan geliyor aşağı yukarı.2 gb kingston sd zaten 30 ytl falan .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 19 Mart 2007; 17:35:03 >
  • türkiyede GG üzerinden satanlar da 430 civarından satıyor,onların da epey karı oluyor demek ürün dışarda 169$ ise

Demek GG'da satan birinden alırsak 100YTL cepteyiz , gerçi değermi bilemiyorum.Çünkü hassas bir ürün, dokunmatik LCD ekran falan, bozulursa üzülür insan. 530'da çok para ya , 500'ün altında herhangi bi fiyat olsa yine tamam diycem ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

quote:

Ayıp ya insanda biraz utanma olur Amerikada 169$ e satılan ürünü 319+kdv ye sat,tek kelimeyle yuh diyorum

bu arada 150 milyon farka nasıl değmez ?? öyle bir değerki 150 milyona kaliteli bir kulaklık alınabilir

Ha ondan sonra pil değişimi ya da başka bir sorunla karşılaşırsan arada 150 ytl gibi fiyata değip değmediğini anlarsın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamikazeden

türkiyede GG üzerinden satanlar da 430 civarından satıyor,onların da epey karı oluyor demek ürün dışarda 169$ ise

Demek GG'da satan birinden alırsak 100YTL cepteyiz , gerçi değermi bilemiyorum.Çünkü hassas bir ürün, dokunmatik LCD ekran falan, bozulursa üzülür insan. 530'da çok para ya , 500'ün altında herhangi bi fiyat olsa yine tamam diycem ama

hepsiburada ya da D&R'a geldiğinde 500 civarı ya da 500ün altında satılır bence... Zaten bi süre beklemekte fayda var

• quote:

Orjinalden alıntı: bisquit

quote:

Orjinalden alıntı: helsloot

quote:

Ha ondan sonra pil değişimi ya da başka bir sorunla karşılaşırsan arada 150 ytl gibi fiyata değip değmediğini anlarsın..

Ben 350 milyona alacağım için tr fiyatları beni hiç alakadar etmiyor gidip 500 küsür milyona almakta serbestsiniz

• Yok yani bu hep tartışılan bir durum da o yüzden belirteyim dedim...

Panatel cowon'uma bakmıyor diye açılan forumu da okumanı tavsiye ederim.. Ha bi sorun oldugunda dısarı gönderme fırsatın varsa bilemem..
  • Bu panateli anlamak zor iş arkadaşlar.
  • Pahalı yaw. İnternet var, insanlar başka ülkelerdeki fiyatları görüyor ve tepki veriyor
  • Şimdi kime tepki göstermek lazım bir düşünelim.
    Distrübitör firmalara mı, "devlet"e mi., yoksa çok sevgili dev holdinglerimize mi? Gümrük vergisi nedir, bireylere nasıl, firmalara nasıl uygulanır bilmeden bunları yazmak pek ethik olmuyor.
    Bu panatel denen şirketi savunduğumdan değil, mutlaka onlarında yanlışları vardır bu işlerde ama işi ayrıntılarıyla bilmek lazım.
    1994 senesinde bu ülke "gümrük birliği" denen bir kazık yedi, o kazıkta derki;
    "on yıl sonra (yani 2004 te) bu gümrük vergileri girişde de, çıkışda da firmalara sıfırlanacak." (Kaba taslak yazıyorum)
    2004 senesinde çok sevgili kodaman Türk şirketleri (Bknz: SAbancı, Koç vs.) devlete dediki bunu yaparsan aramız bozulur. Biz bu kadar kar edemezsek olmaz dediler,
    bizim devletimizde gurulu bir tavır (?!) sergiledi bu sevimli şirketlerin dediklerini kabul etti.
    Dolayısıyla biz de, arabadan tutun, elektroniğe, ham maddeye hiçbir şeyi ucuza alamadık.
    Onun için bunların tek sorumluları o distrübitör firmalar değil maalesef. Hoşçakalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 19 Mart 2007; 20:42:00 >

• Çok pahalı ya
  • quote:

Newegg te 169 dolardı. 200 ytl farkediyor ebayden alıp ups expressle yollatınca 330 ytl ye falan geliyor aşağı yukarı.2 gb kingston sd zaten 30 ytl falan .

newegg türkiyeye göndermiyor arkadaşlar maalesef. keske gönderseydi de biz de daha ucuza satabilseydik.
  • Newegg göndermiyor biliyorum,ebayde 189 dolara yollayanlar var dediğim gibi 330 ytlye geliyor kargoyla birlikte .
  • 330ytl almak ıyı hosta. Alete herhangı bırsey oldugunda hıcbır fırma(cowon'un yetkılıs satıcısı dahı) yurt dısı oldugu ıcın bakmam derse ne olucak? Sap gıbı ortada kalabılırsınız allah korusun. Tabı ben yurt dısına gonderırım dıyorsanız sorun yok. Bende cok dusundum dısardan getıren bırınden almayı ama bu olaydan cok korkuyorum.
  • Yav benim eğitim aldıgım hocamın Singapurda yazılım şirketi var.. Giden gelen cok oluyo.. Oranın bi internet sitesini bulayım bakalım orada fiyatlar nasıl:)
  • Arkadaşlar benim kafamda bir soru yanıtlarsanız sevinirim. D2 yi spor yaparken örneğin koşularda üzerimizde taşıyabilirmiyiz malum 90 gr.Sırf bu yüzden f2 almayı düşünüyorum.Alan ve kullanan arkadaşlar fikirlerini aktarırlarsa sevinirim.
  • slm.isteyene 360 ytl ye getirtirim.3-5 gün içinde elinizde olur.05555515605
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.