Şimdi Ara

Naruto (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.293
Cevap
30
Favori
545.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • divxplanete falan cuma günü düşüyor altyazı 204. bölümü izleyenler nerden indirdiler altyazıyı
  • 204 ile ilgili:
    Animede bazı dengesizlikler gözüme çarptı.Örneğin:

Son bölümde çok hızlı hareketleri görebilen Sasuke Doton Kagesinin jutsusunu yemesi,
    Bir türlü ölmek bilmeyen Suigetsu ve Juugo,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

204 ile ilgili:
    Animede bazı dengesizlikler gözüme çarptı.Örneğin:

Son bölümde çok hızlı hareketleri görebilen Sasuke Doton Kagesinin jutsusunu yemesi,
    Bir türlü ölmek bilmeyen Suigetsu ve Juugo,

Suigetsu zaten sıvı, Juugo'da ballı işte.
    Sasukede artık susanoosu var diye artist kaçmıyor ataklardan. Kaçabilirdi bence isteseydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

divxplanete falan cuma günü düşüyor altyazı 204. bölümü izleyenler nerden indirdiler altyazıyı

www.animeindir.com var.Perşembe akşamı 22.00-24.00 arası garanti çıkıyor fansub.480p ve 720p şeklinde Türkçe altyazı gömülü olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

divxplanete falan cuma günü düşüyor altyazı 204. bölümü izleyenler nerden indirdiler altyazıyı

www.animeindir.com var.Perşembe akşamı 22.00-24.00 arası garanti çıkıyor fansub.480p ve 720p şeklinde Türkçe altyazı gömülü olarak.

teşekkürler hocam altyazı bulamadığımdan perşembe günü gidip flash video şeklinde izliyordum zevki kalmıyordu
  • Şimdi koskoca raikage sasuekeye saldırmak için kolunu feda mı etti?Çok saçma.Bir de o yaşlı herif nasıl havada duruyor?
  • 1. sasukede mangekyo sharingan var ve yetenekleri ölümcül.raikage bile zor dayandı ona.adam da boru gibi susano var olsun o kadar.
    2. tsuchikagenin kekkei genkai'lerinden biri ucmak zaten sadece ucan o degil
  • En sevdiğim anime dizisi diyebilirim.
  • Arkadaşlar "naruto" kelimesi ile çok sık karşılaşıyorum bu aralar.Bu naruto tam olarak nedir.İzlemem için bana birkaç sebep sunarsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Arkadaşlar "naruto" kelimesi ile çok sık karşılaşıyorum bu aralar.Bu naruto tam olarak nedir.İzlemem için bana birkaç sebep sunarsanız memnun olurum.

anlatılmaz yaşanır hocam kendini anime dünyasının en popüler animesidir..
  • Amaterasu ile ilgili bir soru

Arkadaslar Itachi her Amaterasu kullandiginda omrunden biraz gittigine benzer bir sey soylememis miydi? Bu Sasuke bunu boyle surekli kullana kullana kendisine zarar verdigini bilmiyor mu? Son 3 bolumde 3-4 kere kullandi zaten Amaterasu'yu.

Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

Amaterasu ile ilgili bir soru

Arkadaslar Itachi her Amaterasu kullandiginda omrunden biraz gittigine benzer bir sey soylememis miydi? Bu Sasuke bunu boyle surekli kullana kullana kendisine zarar verdigini bilmiyor mu? Son 3 bolumde 3-4 kere kullandi zaten Amaterasu'yu.

Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum?

"Gözlerinin" ömründen gidiyor. Elbet fark edecektir uzun süredir Ms'e sahip olmadığı için sonuçları kestiremiyor sanırım şu anda
  • quote:

Arkadaşlar "naruto" kelimesi ile çok sık karşılaşıyorum bu aralar.Bu naruto tam olarak nedir.İzlemem için bana birkaç sebep sunarsanız memnun olurum.

Nedir: Ramen'deki bir yiyeceğin ismi, bir çeşit soğandı sanırım.

Nedir 2: Hikaye namına nereden baksan bir 350+ bölüm hiç bir şey görmediğin yegane anime...

Nedir 3: İlk 135 bölümünün, birkaç istisnai bölüm dışında gayet sıkıcı olduğu yine yegane anime...

İzleme sebeplerine gelirsek, bence 2 sebep var; ilki çok sağlam karakterler, ikincisi ise dövüş teknikleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

quote:

Nedir 2: Hikaye namına nereden baksan bir 350+ bölüm hiç bir şey görmediğin yegane anime...

Nedir 3: İlk 135 bölümünün, birkaç istisnai bölüm dışında gayet sıkıcı olduğu yine yegane anime...

İzleme sebeplerine gelirsek, bence 2 sebep var; ilki çok sağlam karakterler, ikincisi ise dövüş teknikleri...

• 204 Hakkında bi sorum var.

Jugo ne yaptı öyle...Yerdeyken Samurayın birini yedi resmen

Mangadan cevap vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

quote:

Aynı animeyi mi izliyoruz ?

Aksini kimsenin iddia edebileceğini sanmıyorum.

Hikaye olgusunun derinliğini, daha yeni görmeye başlıyoruz. Bundan önce hikaye, sürekli yeni bir karakterin devreye girmesi ile şekileniyordu ama derinlik yoktu. Bu zinciri kıran ilk şey Itachi'nin geçmişinin anlatılışı oldu. Sonra da biraz Nagato'nun geçmişi...

İlk 135 bölümde ise hikaye sıfırdı. 19 bölüm Zabuza, 50 bölüm Chunin turnuvası, sonrasında Orochimaru ve Akatsuki biraz devreye girdi ki, işte bunlar istisna olan bölümler, sonrasında da 50 bölüm ağaç tepesinde Orachimaru'nun adamlarının peşinde koşuyoruz. Bu durum Shippuden'de de 140'a kadar aynı mantıkla devam etti, öyle ki Akatsuki'nin dört üyesinin peşinde 100 bölüm geçti...

Uzun lafın kısası, Naruto'nun adam gibi bölümleri daha yeni geldi, en azından hikaye kısmı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

quote:

Aynı animeyi mi izliyoruz ?

Aksini kimsenin iddia edebileceğini sanmıyorum.

Hikaye olgusunun derinliğini, daha yeni görmeye başlıyoruz. Bundan önce hikaye, sürekli yeni bir karakterin devreye girmesi ile şekileniyordu ama derinlik yoktu. Bu zinciri kıran ilk şey Itachi'nin geçmişinin anlatılışı oldu. Sonra da biraz Nagato'nun geçmişi...

İlk 135 bölümde ise hikaye sıfırdı. 19 bölüm Zabuza, 50 bölüm Chunin turnuvası, sonrasında Orochimaru ve Akatsuki biraz devreye girdi ki, işte bunlar istisna olan bölümler, sonrasında da 50 bölüm ağaç tepesinde Orachimaru'nun adamlarının peşinde koşuyoruz. Bu durum Shippuden'de de 140'a kadar aynı mantıkla devam etti, öyle ki Akatsuki'nin dört üyesinin peşinde 100 bölüm geçti...

Uzun lafın kısası, Naruto'nun adam gibi bölümleri daha yeni geldi, en azından hikaye kısmı...

Adam doğru diyor
  • animeou dan indiriorum bölümleri bu hafta cok geç kaldılar.. daha 201 de kaldım.. ama manga okuduğum için sorun yok..
  • şuan 185.bölümdeyim filler ne zaman bitiyor direk o bölüme geçeyim ?
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.