Şimdi Ara

Naruto (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.294
Cevap
30
Favori
545.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eda_fb

quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

yanlış hatırlamıyorsam tokyo tv'de. animelere meraklıysan izlemeni tavsiye ederim

O ne ya Tokya tv Hotbird'den mi çıkıyor ?

Tokya değil zaten Tokyo

TV'den izlemeye hiç uğraşma, ingilizce dublajlılar orjinaline göre kötü, orjinal Japonca'yı izlesen altyazı olmayacağından hiçbirşey anlamazsın. İzlemek istiyorsan ya internetten fansublarını indir ya da birisinden sipariş et, zaten toplam 10-12 DVD'yi geçmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GUNDAM

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

quote:

naruto'cular hemen aşağıdaki linke tıklayın, Wii için narutonun oyunu çıkmış. aşağıda video incelemesi var

naruto vs naruto

Vaay demek sonunda çıktı... Ama benim Wii'm yok, X360'a da çıkacak yakında bir Naruto oyunu, oynayınca mini bir inceleme yapmayı düşünüyorum

ben ps2'de oynadım narutonun 2 oyununu , bence güzel değil bea pek sarmadı beni açıkcası...

Vallahi ben daha PS2'de Naruto oyunu oynamadım, zaten grafiklerde pek güzel değildir. Sen X360'daki oyununun sslerini gördün mü? Tek kelimeyle muhteşem, oynanabilirlikte yüksek olursa tadından yenmez yeni Naruto oyunu
  • az kaldı yarın naruto'nun yeni bölümünün fansub'ı yayınlanacak.
  • bende 4 gözle bekliyorum... gece saat 4'e kadar bekledim yayınlanmadı bende uyudum , bide şimdi bakacam yayınlandıysa direk indircem
  • Yeni bölüm çıkmış, hemen indiriyorum :)
  • quote:

Yeni bölüm çıkmış, hemen indiriyorum :)

evt çıkmış hemen download download
  • offf abiiiiii dün gece izledim dükkandan çıkmadan önce , Gaara'nın kapışması neydi öyleeeeee

hele o arada çalan melodik şarkı neydi ??? süper süper tek kelimeyle shippuuden harika bir başlangıç yaptı

İZLEMEYEN İZLESİN YOKSA PİŞMAN OLURLAR...
  • bir bölüm izledm Açıkcası pek de güsel değildi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Santuary

bir bölüm izledm Açıkcası pek de güsel değildi

genel anlamda animeleri bir bölüme göre değerlendirmek hatadır.

bir bölüm izleyip aynısını trigun için de söylemiştim ben ama tamamını izleyince durum farklı bir hal alıyor.

spoiler bilgi:

evet narutoda yeni bir hafta daha devirmiş olduk. daha önce dediğim gibi kakashi sensei boru değil. ikisinin beraber (naruto ve sakura) onu alt etmesi zor olacak demiştim netekim öyle de oldu. hatta biraz hile ile kazandılar diyebilirim. gerçek bir dövüşte kakashi sensei kitabın sonuçunu sallamaz direk saldıranları yardırırdı. ben dedim ve yine diyorum, kakashi hoca sannin olmaya aday birisi. nauto'nun onu kolaylıkla yenebilmesi için daha bir fırın ekmek yemesi lazım, tabi 9 kuyruklunun gücünü kullanmaz ise. gaara ise iyi şov yaptı bu bölümde, eski gaara ile aralarında dağlar kadar fark var.

spoiler bitti

arkadaşlar benim asıl merak ettiğim bu sefer yine chuunin sınavı yarıda kesilecek mi? naruto chuunin olabilecek mi hatta neji gibi jounin seviyesine erişebilecek mi? geçen sefer orichimaru yüzünden birçok kişi chuunin olamamıştı.
  • Eda son yazdığın mesajı anlayamadım, gerçi silmişin...

--Spoiler--
    Bu haftanın bölümü tek kelimeyle müthişti. Naruto ve Sakura cin gibi bir planla zilleri almayı başardılar Kakashi'den Gaara'nın da karizmasına laf yok zaten, adam Akatsuki member ile kafa kafaya çarpışıyor. Bu bölümü de en heyecanlı yerde bitirdiler, bakalım ne olacak haftaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 4 Mart 2007; 14:49:09 >
  • quote:

bir bölüm izledm Açıkcası pek de güsel değildi

Sen ilk 10 bölümü izle, yine beğenmezsen yapabileceğimiz birşey yok Naruto'nun ilk bölümü fazla güzel değil zaten, sonuçta giriş bölümü.
  • quote:

ha bu arada konu hiç gündeme gelmedi bari ben açayım. naruto shippuuden serisinin ilk bölümündeki giriş videosu sanırım narutonun 4. filmine ait. milleti heyecanlandırmak ve sinemaya ilgiyi arttırmak için en manyak yerinde kesmişler

Yok yahu naruto'nun hiç bir filminin seriyle uzaktan yakından alakası olmadı şu ana kadar. Shippuuden'in başında ilerde olcakları göstermişler.Sanırım seriye hızlı bir giriş yapıp ilgiyi üst düzeye çekmek için. Sasuke'ye iyi bakın orda çünkü büyük ihtimalle uzun zaman göremiyeceksiniz.
  • quote:

arkadaşlar benim asıl merak ettiğim bu sefer yine chuunin sınavı yarıda kesilecek mi? naruto chuunin olabilecek mi hatta neji gibi jounin seviyesine erişebilecek mi? geçen sefer orichimaru yüzünden birçok kişi chuunin olamamıştı.

Sınavı göstermiycekler büyük ihtimal. Naruto'nun chuunin olup olmadığını uzun zaman öğrenebileceğimizi sanmıyorum ama naruto şu anda ismen olmasa bile fiilen Chuunin seviyesinde.
  • I love you naruto
  • quote:

Eda son yazdığın mesajı anlayamadım, gerçi silmişin...

Bu haftanın bölümü tek kelimeyle müthişti. Naruto ve Sakura cin gibi bir planla zilleri almayı başardılar Kakashi'den Gaara'nın da karizmasına laf yok zaten, adam Akatsuki member ile kafa kafaya çarpışıyor. Bu bölümü de en heyecanlı yerde bitirdiler, bakalım ne olacak haftaya

spoiler yok
  • quote:

quote:

spoiler yok

Spoiler vermeden nasıl tartışabiliriz
  • Naruto'yu en baştan izleyecekler için çevirilere Divxplanet bünyesinde en baştan başladım. Şu anda mevcut olan dvdrip altyazılar üzerinden çeviri yapılıyor.
    Giriş ve kapanış şarkıları da yakında eklenecek. İyi seyirler...

Naruto Çevirileri
  • Bu hafta Naruto çıkmadı galiba.
  • quote:

Bu hafta Naruto çıkmadı galiba.

daha dün gösterime girdi yeni bölüm. fansub'larının çıkması cumartesi ya da pazar günü bulabilir.
  • quote:

quote:

quote:

spoiler yok

Spoiler vermeden nasıl tartışabiliriz

üstüne büyük harflerle spoiler yazabilirsin hiç olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crabeinmorn -- 9 Mart 2007; 19:05:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.