Şimdi Ara

OTO CEM - Ford Yedek Parçaları Yetkili Satıcısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.807
Cevap
4
Favori
207.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ford Marka Aracına Parça Arayanlar ve Satanlar Buraya Yazarsa Hem Bilgiler Dağılmamış Olur Hemde Herkes Faydalanabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecsoft -- 6 Haziran 2009; 18:09:53 >

• Ford Marka Araçlarına Parça Arayanlar veya Parça Teklifi almak isteyenler OTO CEM LTD. ŞTİ. şirketinden bunları alabilirler.

İletişim;
    Web Sayfası: http://www.otocem.com.tr/
    Telefon: +90 212 481 83 78

SAYGILARIMLA
  • hocam 2004 model hb focus için ön ve arka paçalık takımı var mı? (ama piyasa işi kötü bir şey istemiyorum.) resim ve fiyat gönderebilirseniz sevinirim.
  • 1996 Model Mondeo'mun sol farı kararmış durumda. Kötü görüntü oluşturuyor. O farı değiştirmeyi düşünüyorum. İlk kasa mondeo için sol farınız var mı acaba elinizde?
  • Focus II için Ghia ön panjur satılık.
    ilgilenenler pm atsın.
    ---SATILDI---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 28 Ocak 2007; 23:37:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecsoft

Ford Marka Araçlarına Parça Arayanlar veya Parça Teklifi almak isteyenler OTO CEM LTD. ŞTİ. şirketinden bunları alabilirler.

İletişim;

SAYGILARIMLA

sizin mi bu firma ???
  • Sayın Karenin;
    Focus'larda paçalık yok, ama eger sonradan taktırdıysanız. REsim veya ayrıntılı bilgi verirseniz fiyat teklifi verebiliriz...

Sayın FAtih GÜLÇİÇEK;
    Mondeo Sol Far: 90 YTL

Sayın OkyayPay;
    Doğrudur, Oto Cem bizim şirketimiz...

İletişim;
  • C-max GHIA Ön cam silecegi arıyorum ...

Komple takım serviste 156 ytl fiyat aldım
    sadeec silecek süpürgelerini veya silecek lastiklerini değiştirmek istiyorum ..

fiyat verirseniz sevinirim..
  • iyi bir aksesuarcımız vardı şimdi bi de parçacımız oldu sevindik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 21 Ocak 2007; 23:23:31 >
  • Sayın Okyay Pay;
    Öncelikle bu şekilde düşünmenize sevindiğimizi bilmenizi isteriz. Ford Marka araçların birçok parçasını şirketimizde bulabilirsiniz. Firmamız eski ve sağlam bir geçmişe sahiptir. Güven ve Hizmet sizler için neyse bizler içinde odur. Müşteri ilişkilerimiz geliştikçe umarım sizlerde bunlari anlayip, bizimle sıkı bir müşteri ilişkisi içine girer ve bizim için sağlam temeller olan GÜVEN ve HİZMET üzerine kurulu, sıkı dostluk kurarız..

SAYGILARIMIZLA
    Oto Cem LTD. ŞTİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otocem -- 22 Ocak 2007; 0:38:02 >
  • Sayın fosters;Ford C-MAX ön cam silecek süpürgesi;135 ytl kdv dahil fiyatı var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otocem -- 22 Ocak 2007; 14:28:39 >
  • 2001 sedan focusuma sis farı taktırmak istiyorum acaba fiytını öğrenebilirmiyim. Ayrıca bu modellere sis farı takılıyormu takılıyorsa nereye takılıyor ben takılacak bir yer keşfedemedimde. Birinde gördüm alt tamponun panjurunun kenarlarını kestirip taktırmış herhalde orijinal olmasa gerek ama yinede güzel olmuş. bir fiyat bilgisi verirseniz sevinbirim. İyi akşamlar dilerim.
  • Bende kendi Focus II nin marşpiyeler ve arka tampon ekini satıyorum
    ikisi 400 ytl
    Fırtına Grisi HB Focus II için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 29 Ocak 2007; 11:33:45 >
  • Sayın Karaagac;
    Sis Farı: 39 YTL;

Detaylı bilgi için lütfen +90 212 481 83 78 nolu tefonu arayrak sorunuz...

Saygılarımızla;
  • Sayın mecsoft sitenizde neden mondeo parça listesi yok?
  • Evet doğru şu an sitemizin içersinde MONDEOya özel bir liste yok;
    fakat liste yenilenmesi yapım aşamasında.En kısa zamanda "Ford"araçların
    tüm yedek parça listesini göreceksiniz...

Saygılarmızla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: otocem

Sayın fosters;Ford C-MAX ön cam silecek süpürgesi;135 ytl kdv dahil fiyatı var...

merhabalar ben süpürgeden daha çok silecek lastiklerinden almak istiyorum

tabii Cmax forumunu okursanız silecek lastiği almak isteyen en az 8 9 arkadas oldugumuzu goreceksiniz

bilginize..
  • Sayın FOSTERS;
    silecek süpürgesinin sadece lastik kısmını orijnal parça olarak bulamazsınız.
    Ne bizde ne de başka bir satıcı da...Bulacağınız en küçük parçası silecek süpürgesidir.
    Ama lastik tek olarak satılan yerler mevcut;C-MAX e uydurmaya çalışacaksınız...
    Saygılarımızla..
  • Ford mondeo ghia 2002 model, ön ve arka tamponların boyalı yerlerinde ufak tefek çatlaklar var, bu durumda tampon komple mi değişiyor? Değişmesi gereken kısımların fiyatı nedir?
  • Merhaba 2005 model ford fıesta için 1 adet jant kapağı arıyorum üzerindeki orjinal kapakların aynısından bulabilirmiyiz?Fiyat verirseniz sevinirim tşk.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.