Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.758
Cevap
35
Favori
139.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BurayaNerdenÜyeOluyoruz kullanıcısına yanıt
    Alınabilicek yani Yerlilere güven olmuyor Ligin en iyi stoperi bence Kjærle birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  [Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Çin Süper Lig takımları ara transfer döneminde art arda yaptığı yıldız oyuncu transferleriyle tüm dünyanın gündemine oturdu. Son dönemde özellikle Brezilya’dan Jadson, Renato Augusto ve Gil gibi önemli isimleri kadrosuna katan Çin takımlarının son gözdesi Fenerbahçe’nin de ilgilendiği Lucas Lima oldu. Santos formasıyla gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken 25 yaşındaki Lucas Lima, yüksek maaşlarla Çin’e gitmeyi tercih eden meslektaşlarına mesaj niteliğinde açıklamalarda bulundu.

İsmi Fenerbahçe’nin yanı sıra Portekiz’in Porto ve İtalya’nın Torino takımlarıyla da anılan Lima, Çin’den kendisine gelen aylık 1 milyon euroluk teklifi Brezilya Milli Takımı ve Avrupa’da oynamak için reddettiğini açıkladı. İngiliz basınına teklifle ilgili açıklamalarda bulunan Brezilyalı oyuncu,”Ailemle konuştum ve teklifi reddetme kararı aldım. Bana göre para her şey demek değil. Para kazanmak istemediğimi söylersem yalan söylemek olurum. Brezilya Milli Takımı ve Avrupa’da oynama hayallerimi gerçekleştirerek mutlu olmak için bu seçimi yaptım.” ifadelerini kullandı.

Kulübü Santos ile 2017 yılına dek sözleşmesi bulunan Lucas Lima, önümüzdeki sezon da takımda kalmak istediğini belirterek transfer iddialarına şimdilik son noktayı koydu. Santos formasıyla geçtiğimiz sezon geçtiğimiz sezon 31 maça çıkan Lucas Lima yaptığı 10 asistle lige damga vuran isimlerden biri olmuştu.

http://sporcope.com/lima-serveti-reddetmis-25771

----

Önümüzdeki sezon CL yapacağız ve Lima'nın da idolünün Alex olduğunu düşünürsek şartlar çok uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yönetim sağ olsun konumuza doğru düzgün giremediğimiz için buradan devam edelim arkadaşlar

Kusuruma bakin ama yonetimle ne alakasi var? Modlar mi kilitliyor konuyu? Hayir, madem konu hakkinda fikriniz yok neden yorum yapiyorsunuz? Bu sorunu uzun zamandir ben iletiyorum.Sorun yazilimsal, modlarin elinde olan bir sey degil.Umarim diger arkadaslarda anlayis gosterecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

Yönetim sağ olsun konumuza doğru düzgün giremediğimiz için buradan devam edelim arkadaşlar

Kusuruma bakin ama yonetimle ne alakasi var? Modlar mi kilitliyor konuyu? Hayir, madem konu hakkinda fikriniz yok neden yorum yapiyorsunuz? Bu sorunu uzun zamandir ben iletiyorum.Sorun yazilimsal, modlarin elinde olan bir sey degil.Umarim diger arkadaslarda anlayis gosterecektir.

Ben sizi değil daha üst kademeyi kast etmiştim.
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Sende modluktan yöneticiliğe geçince vites yükseltmişsin... Lafın gelişi demiş adam :)
  • quote:

quote:

quote:

Sert ciktigim icin ozur dilerim sanirim konu duzeltilemeyecek gecici de olsa transfer ibaresi ekleyin derim belki kalici konu burasi olur.

Estağfurullah asla kibirli olmadim.Sadece durmadan alinti vs geliyor, sanki konu kasitli kapatilmis gibi cevaplar oluyor.Daha once de aciklamasi yapilmisti zaten
    @f@ithline

• D. kullanıcısına yanıt
    Aynen transferde ekle istersen zaten bu konuyu açıcı üye olmayı en hak edenlerdensin senin konundan devam edelim
  • Var zaten böyle konu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sert ciktigim icin ozur dilerim sanirim konu duzeltilemeyecek gecici de olsa transfer ibaresi ekleyin derim belki kalici konu burasi olur.

Estağfurullah asla kibirli olmadim.Sadece durmadan alinti vs geliyor, sanki konu kasitli kapatilmis gibi cevaplar oluyor.Daha once de aciklamasi yapilmisti zaten
    @f@ithline

Özür dilemenize gerek yok sizi de anlıyorum. 2015/2016 transfer sezonu kapandığı için transfer ibaresini eklemedim. Arkadaşlar isterse siz eklersiniz başlığı editleyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Borja Baston

imkansıza yakın zaten bu paraların verilmesi :D Ama 100 Milyon € eder bence

Kjaer gitmesin ama ya. Stoperda böyle bir adam görmeyeli uzun zaman oldu.

Ligde güven verse de Shakhtar ve BJK maçları aklıma geldikçe korkuyorum. Kısa ve hızlı bir forvet karşısında çok fena bocalayacak gibi bir his var içimde. Yanında Alves yerine hızlı bir stoper olsa ağır kaldığı zamanlarda açığını kapatır taş gibi defansımız olurdu ama elimizde Alves var maalesef.

Kjaer yeterli de yanına hızlı bir stoper şart. Kjaer o maçlarda henüz uyum sağlayamamıştı. Şimdi Volkan'ı dahi azarlayacak kadar uyum sağladı. Taş gibi stoper. Allah bozmasın Alves de bu sezon iyi oynuyor. Kadlec de baya iyi. Bu sezonu kurtarsınlar da sezon sonu sağlam bir transfer bekliyorum o mevkiye.

• Bu yaz gerçekten temizlensin kadro.

Ozan Diego Meireles yerine 2 çift yönlü

Nani'nin yerine 2 kanat

• quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Var zaten böyle konu?

Eski konuyu yöneticiler uçurmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İngilizlerin piyasayı yükselttiği yetmiyordu şimdi de başımıza Çinliler çıktı
  • Aslında tam ihtiyacımızı yazmışsın. Diego Raul yerine iki boxtobox: Hernanes - Lima (her ne kadar tam b2b olmasa da) Nani yerine: Feghouli - Robben. İleriye genç yedek forvet.

Diego Raul Alves Topuz Ba Fabiano Serdar Markovic , gidecekler. Nani'ye iyi teklif gelirse gitsin.

Hernanes Lima Topal Josef Ozan'lı bir ortasaha kurgusu.
    Taş gibi bir stoper. Agger - Nkoulu tarzında Kjaer'in de anlaşabileceği. Bir de yedek stoper.
    Kaleye top-class kaleci : Ospina. Ospina - Volkan - Ertuğrul
    Nani yerine: Feghouli ve Robben. Nani gitmezse sadece Robben. Nani Robben Volkan Şen Alper li rotasyon.
    Van Persie Fernandao ve ileriye dönük 20 yaşında bir forvet. Bize düşmez de sadece örn:Zivkovic.

• RvP. R kullanıcısına yanıt
    Yönetim yıllardır bizi orta saha transferi yüzünden kanser etti. Adamakıllı bir scout ekibi onu geçtim fifa fm oynayan biri olsa yine bulur gelir.

Ben Rıbben e de Feghouli de sıcak bakmıyorum aslında. Bize Gaitan tarzında biri şart.

• Arkadaş rvp ve nani yıldız yönünden yeter bence daha ne robbbeni Bu durumda hep adam oynamak isteyecek gelirse Bize daha genç pek ünlü olmayan ama sağlam futbolcular lazım, mevki olarak bir stoper,bir çiftyönlü,bir alex tarzı çok zeki ve ince paslar atan oos,bir de 18lik bi sprinter forvet.Ha en önemlisi sezon sonu hala bu futbol devam ederse bi Zico..

• gülüyorum
    neye
    donanımhaberdeki adalet yazısına gülüyorum

en son ne zaman bjk konusu uçtu ?
  • Güzelim konu uçtu mu şimdi?!

Neyse, transfer yapmamamızın bence kötü oldu. RVP ne zaman sakatlanır belli olmuyor, Fernandao da kart cezalısı veya sakat olsa forvetimiz kalmadı.... aziz yine tehlikeli oyunlar oynuyor
  • Efsane bir transfer konusuydu umarım geri döner
  • Bugün günlerden FENERBAHÇE

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.