Şimdi Ara

YAN KOMŞUM SERİ KATİL OLABİLİR (Ciddi) 7ŞUBAT SON DEM-KAPANIŞ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
41
Favori
14.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurbanımız suikaste uğradı konu kilit+üye ban
  • Sen gece kapıyı kitle bro
  • Apartmanda biri depişiyor onun sesidir o :D Bir yerlerine tencere bağla kapını kilitle öyle uyu
  • Çok boş şeylere takılmışsın. Bizim yan komşudan bi aralar saat 3te 5te falan garip sesler geliyordu, yerde bişeyler sürüklenir gibi sesler duyuyordum kızı ygsye çalışıyormuş benimde aklımdan türlü türlü şeyler geçmişti. Asansör olayı içinse bizimde gece asansör kullanılıyor. Bazen kalorifere bakan adam çalıştırıyor gece saat 3te, bazen gece 1de 4-12 vardiyasında çalışanlar kullanıyor, bazen üst komşunun garip tipli oğlu kullanıyor bütün gün garajda arabayla da uğraşıyor ne olduğu belli değil.
    Tek çözemediğim şey gece saat 3-4 zamanları sürekli düzensiz tıkırtılar geliyor ve bunu sadece ben değil en alt katta oturan komşunun oğluda duyduğunu söyledi. Biz 3.kattayız.
  • Kiz oylesine yazmis valla diye
    Kadinda dul kadin normal gozunu senden kacirmasi
    Hemde katil olsalar evlerinde neden kes parcala yapsinlar
    Oyle olsa bile sen mesaj attiktan sonra sesi kererlerdi

Yani

YA CSB YADA SIZOFREN
  • Hala hayattayım :)

@Laminon
    Kitliyorum zaten

@furky41
    Ortopedik yataklar var artık hadi çekyatda yapsalar yine o denli ses çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum bu sesi yazdan beri duyuyorum daha önce sallamıyordum ama dikkatimi çekti sonunda.
    Apartmanda kalorifer yok.

@Deorro4

Nereden biliyorsun öylesine yazdığını hadi öylesine yazdı resim niye attı ispatlamak için herkes kendi yorumunu yapıyor ama senin sözünle şizofreni olmuyorlar malesef.

• Durum nedir başkan
  • bizim yan komşudan 1 aydır tadilat sesi geliyor her sabah onlar katil değilse ben olacağım csb de olsa adama sorarlar madem katil olduğunu düşünüyorsun yan dairede neden polisi aramıyorsun en iyisi sen konuştuğun kıza Dexter'a başlamasını söyle o mesajı alır
  • Gece vakti can sikintisindan atmistir fotografi
    Demek istedigim bosuna telas yapiyorsun
    Bugun sesler gelmez bile buyuk ihtimal
  • Senin oynadığın oyunda zombilerle dolmuş post apokalitik bir dünya vardı. Ama bu gerçek hayat twd değil
  • Tadilat olsa gün içerisinde usta felan görürdük binada illaki
    Aslında güzel fikir belki denerim dexter işini

@Stazza73

Şuan bi ses yok

@Deorro4

Bilmiyorum bende telaş yok ama ses canımı sıkıyor ve bu son aralar ters davranmaları.
    Büyük ihtimal bu gece olmaz 3 4 gecede bir oluyor genellikle...

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan52400

Tadilat olsa gün içerisinde usta felan görürdük binada illaki
    Aslında güzel fikir belki denerim dexter işini

@Stazza73

Şuan bi ses yok

@Deorro4

Bilmiyorum bende telaş yok ama ses canımı sıkıyor ve bu son aralar ters davranmaları.
    Büyük ihtimal bu gece olmaz 3 4 gecede bir oluyor genellikle...

Kardeşim bak bence polise ihbar et düşündüklerini söyle polis gelsin baksın. Başkan sende video falan çek buraya at vallaha merak ettim ha dün gecede burdaydım ben bugün sabahtan beri aklıma gelip duruyo merak ettim valla bak polise ihbar et olay çözülsün senin kaybedicek neyin var

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan52400

Bilmiyorum bu sesi yazdan beri duyuyorum daha önce sallamıyordum ama dikkatimi çekti sonunda.
    Apartmanda kalorifer yok.

@Deorro4

Nereden biliyorsun öylesine yazdığını hadi öylesine yazdı resim niye attı ispatlamak için herkes kendi yorumunu yapıyor ama senin sözünle şizofreni olmuyorlar malesef.

Asansör olayını araştır. Vardiyalı çalışanların vardiyasını takip et. Belki bişeyler çıkar. Eğer gece çalışan olmadığı halde asansör sürekli çalışıyorsa bişeylerden şüphelenebilirsin.
    Ben bi ara bizim karşımızdaki tek katlı eve taşınan şoparlardan çok şüpheleniyordum. Hareketleri fazla garipti. Zaten onlar fazla topluma karışmaz ama bunlar biraz fazla çekingendi sanki bişeyleri gizler gibiydiler. Kadının kocası sürekli iş değiştirmiş, kovulmuş, hapse girmiş falan en son bi fırında temizlikçi olarak çalışmaya başlamış ama adamı tam 2 ay boyuna bir kere bile görmedik. Daha sonra bunlara sürekli garip garip komşuları gelmeye başladı. Boş bebek arabaları, küçük kıyafetler, üstü örtülü büyük leğenlerde ne olduğu belli olmayan şeyler falan. 5 tane çocuğu var ama hiçbiri o kıyafetlere girecek kadar küçük değil. 3 tanesi erkek birisi büyük sabah 8 gibi evden çıkıp akşam 9da eve geliyor genelde. Bi tane 15 yaşında kız var ben bundan bayağı şüphelenmiştim. Bazen evden tuhaf bağrışlar, çığlıklar falan geliyordu ve bu kız eve haftada bir farklı erkekle geliyordu. En son 50 yaşlarında bi adamı buna yolda para verirken gördüm kız parayı aldığı gibi cebine atıp gözden kayboldu. Anneleri kavgacı, çok sigara içiyor ve kimseye bişey anlatmıyor hakkında bildiğim tek şey bu. Bigün silah sesi duyduk dedim aha adam birisini vurdu heralde diye. Eve sarhoş gelmiş çıkarmış silahı sağa sola ateş etmiş adamı zor sakinleştirmişler polis falan geldi neyse o güncen sonra bidaha görmedik zaten onları.

• CSB %78
  • Dikiş makinesi
  • Hocam yazdan beri geliyorsa sesler kesinlikle yamyamlara insan eti ticareti yapıyorlardır,şaka bi yana eğer öyle bişey olsa bunca kesilen insanı hiç mi arayan soran yok da hala sapasağlam ticarete devam edebiliyorlar
  • Hocam yazdan beri geliyorsa sesler kesinlikle yamyamlara insan eti ticareti yapıyorlardır,şaka bi yana eğer öyle bişey olsa bunca kesilen insanı hiç mi arayan soran yok da hala sapasağlam ticarete devam edebiliyorlar
  • Konu editlendi

• Xientina kullanıcısına yanıt
    Yok artık

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.