Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.219
Cevap
43
Favori
39.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir almayı düşündüğüm bu cihazı aldım fiyat olarak piyasada en iyi fiyat şu anda çek falan kullanmadan. Düşünen varsa değerlendirebilir.

http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/CX-10A-Headless-6-Eksenli-Multikopter-Seti-Gumus-/Akilli-Oyuncaklar/Akilli-Oyuncaklar/urunno=0000000652533
  • w4rLord kullanıcısına yanıt
    Orjinal olanından mı aldınız 40 tl olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet mağazasında zippo ürünleri satılmıyor mu yahu. Benzin alayım dedim ama yok

• http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuzuklerin-Efendisi-Tek-Cilt-Ozel-Basim/JRR-Tolkien/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000113094

Millet bunun fiyatı nasıl ? Bana iyi geldi 43 tlye. Var mı düşürmenin başka yolu ? Öğrenci ölücülüğü yapalım

• flintstones F kullanıcısına yanıt
    18 yaş altına çakmak taşı ve gazı satışı yasak. O yüzden internet mağazasında satmıyorlar.

(bkz:entry-nick uyumu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

18 yaş altına çakmak taşı ve gazı satışı yasak. O yüzden internet mağazasında satmıyorlar.

(bkz:entry-nick uyumu)

Kardes fena yakaladin ha. Da nerdeyse 18x2 olduk be ya

• Hocam yurtdışı alışverişinden pek haz etmiyorum. O yüzden Banggood ve Gearbest'ten almadım. Fiyat onlara çok uzak olmadı bu şekliyle ama 60 TL'ye kargo dahil geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuzuklerin-Efendisi-Tek-Cilt-Ozel-Basim/JRR-Tolkien/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000113094

Millet bunun fiyatı nasıl ? Bana iyi geldi 43 tlye. Var mı düşürmenin başka yolu ? Öğrenci ölücülüğü yapalım

arşivlik istiyorsanız güzel ama okuması çok zor.

bu tip uzun seriler için en güzeli ucuzundan ekitap okuyucu düşürüp onda okumak.

• laider kullanıcısına yanıt
    Çok fazla kitap okuyan biri değilim ama ekitap yerine elde okumak daha hoşuma gidiyor kaldı ki bunun içinde harita varmış ve ayrı ayrı almak daha pahali. Birde yanimda götürmeyeceğim yurtta ve yatakta rahat okunur diye düşünüyorum

• ooo enpara gene yapmış kampanyayı. dr yerine başka bir yer olsa daha iyi olurdu. tișikkirlir enpara.

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    fiyat çok iyi merak etmeyin
  • cosark kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de araştırdım bu şekilde güzel fiyat oldu. Teşekkürler.

• En uygun yazın yapılan babil.com kampanyası ile alınıyordu hocam oda geçtiğine göre iyi fiyat. Okuma açısından elde tutunca biraz ağrı yapıyor ama biyere yaslayarak okursanız gayet rahat oluyor.

• Mukemmelsin enpara

• Ciom92 kullanıcısına yanıt
    hocam orada ne kadardı
  • Şu konuda kesin bilgi verebilecek olan var mı? Kendi EnPara hesabımla, kendi BKM hesabımdan kendi DR üyeliğimle hakkımı kullandım. Eşimin EnPara kartından da faydalanabilmek için ayrı bir BKM ve DR hesabı mı gereklidir acaba?
  • Demage kullanıcısına yanıt
    Evet linktekinden aldım

Apple Lightning Data Kablosu iPhone 5 / 5s / 6 / 6 Plus MD818ZM/A (Kutusuz)Satıcı : Hepsiburada
    1 Adet | Kargoya verildi.Faturanız siparişinizle birlikte gönderilecektir.

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-data-kablosu-iphone-5-5s-6-6-plus-md818zm-a-kutusuz-p-TELDATAIP5
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam risk almazdım. Bence eşinize de BKM hesabı açın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.