Şimdi Ara

Enpara'dan D&R alışverişlerinde BKM ödemesine 25 tl indirim (50 alt limit) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
43
Favori
39.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte bu be sepetinde 99.42 tl lik ürün vardı gönül rahatlığıyla alabilirim yaşa en para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölümcül soru :Altında alsak sorun çıkar mı?

• kitap harici elektronik pahalı D&R da onu söyliyim
  • Steam playstation kampanyasını etkıler mi acaba? Yani bunu kullanınca diğeri yanar mı yoksa ayrı ayrı şeyler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 1 Şubat 2016; 14:50:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel
  • fm 16 şu an 60 lira, 25 lira indirimle 35 liraya fm almış oluyorsunuz, çok iyi fırsat. ben ilk çıktığı gibi aldığım için baya para bayıldım orası ayrı :(
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Football-Manager-2016-Limited-Edition-Pc/Oyunlar/Spor/Futbol/urunno=0000000667736
  • O.S.N O kullanıcısına yanıt
    etkilemez denendi onaylandı yazın hem babil hem steam kampayasından yararlandım 75 TL yattı hesabıma.
  • dr'da kargo bedava olayı 60 tl değil de 50 tl üzerine olaymış iyiymiş
  • Dr de 50/40 yapmalı ki fırsata dönüşsün...

• adamlar sitesine sayaç bile koymuş helal olsun.kampanyayı geçtikmi geçmedikmi muhabbetine girmemize gerek kalmadı.helel olsun enpara.

"Şu anda gönül rahatlığıyla alışveriş yapıp kampanyamızdan faydalanabilirsiniz Kampanyamızın 10,000 adet sınırına 29 Şubat'tan önce ulaşılması ve kampanyamızın erken sonlandırılması durumunda size öncesinde mutlaka SMS yoluyla bilgi vereceğiz."

nuvo biraz örnek alsa şu enparayı ne güzel olcak.adamlar bi kampanya yapıyor bilmece gibi.koskoca forum bir araya gelip 25 tl puan kampamyasını çzöememişti
  • Yararlandık kampanyadan teşekkürler.
  • kitap okumuyorum ne alınır ki
  • sitesi çok kötü olmuş be.
  • bir kere mi alınabiliyor en fazla
    evet bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 1 Şubat 2016; 15:14:26 >
  • 2 ayrı EnPara hesabım var, bunlardan tek BKM hesabıyla 25+25 iade alabilir miyim? Yoksa her 25 TL indirim için 1 BKM+1 EnPara hesabı mı lazım?
  • Tam kitap alınmalık kampanya. Yazın da babilden kitap almıştım. Enpara bu işi biliyor

• elektronikler 25 lira pahalı, kampanya ile birlikte piyasa fiyatına geliyor. hilmi bunu beğenmedi
  • Dün babil.com'dan 60TL alışveriş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiosborn

Dün babil.com'dan 60TL alışveriş yaptım.

İptal edebiliyorsan acele et.
  • sitede kitap için 3 al 2 öde kampanyası var, aklınızda bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.