Şimdi Ara

Migros ta sucuk ta indirim (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
25
Favori
37.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carpenokte

quote:

Orijinalden alıntı: koleksiyoner

bilimin b sinden anlamadan bişiler yazıyor ya bunlar komedi filmi gibi, sabit bişeyi bilime bağlamaya çalıştıkça iyice komik oluyorlar

hee tavuklarda da kadınlık hormonu var, ete geçiyor yiyen kadın oluyor

yerde yersek mideye çok faydalı ama bizim ev 3. katta napcaz

antikorsa en faydalı, mikropla savasan seydir, ama yiyerek gecmez

yani sen kilolu vatandaşlarımıza domuz gibi, domuz mu yemişler diyorsun, bi tek domuzcağızlar mı kilo yapıyor bu nasıl mantık ???

domuz eti yemeyince bilim adamı olan kişilik..

hadi bilmiyorsun anlarım da sen okuduğunu bile algılayamıyorsun arkadaşım.
    adamlar azhmet edip o kadar yazmış sana, alelacele cevap yazmak yerine biraz anlayabilseydin keşke sana söylenenleri.

oluduğunu bence sen anlayamıyorsun,
    ayakta yersen ayağa oturarak yersen mideye giderden daha bilimsel seyleri okuyup anlıyorum ben

• Nöbetçi migrosa gidip bakan oldu mu

İndirim başlamış mı
  • bütün dünya yiyor, bilim otoritesiyim çok zararlıymış bi ben bilirim doğrusunu diyen ben değilim, makalae yazacak bişi yok zaten yeniyor tüm dünyada

ister bol bol ister az az yerim sana sormam zaten,

ha dini inanç yüzünden yemeyen olabilir, dini inançta sorgulanacak bişey yok, istemeyen yemez, istemeyen içmez ama bunu gerçekle alakasız şeyler yazıp bilime bağlamaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koleksiyoner -- 4 Şubat 2016; 3:03:57 >
  • Sanal Market te indirim yok. Bugün olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egg

Migros ta 4 şubatta tüm sucuk lar 34.90 düşecektir haberiniz olsun

Sanalda indirim yok yada başlamamış, ertelenmis olabilir mi.
  • sanal markette yok evet. o kadar da hazırlık yapmıştık yau...
  • İndirim 6 Şubatta zaten?
  • konu 4 şubat olarak açılmış ama bir yerlerde yazıyor mu hangi tarih olduğu?
  • Arkadaşlar kesin tarih öğrenen var mı acaba? bugün geçti sanırım. 5 mi 6 mı? ona göre işe gideceğim :)
  • Sucuk fırsatı konusunda bile kavga edilmiş hakikaten bravo.

Sucuk konusuna gelince önceki migros fırsatlarından Polonez Özel + Cumhuriyet + Apikoğlu Sarı Etiket aldım.

Kişisel sucuk tecrübelerime gelince hiçbirisi iyi bir kasap sucuğunun ipi bile olamaz. Ama hadi aldık deneyelim kısmına gelince Apikoğlu en eski sucuk denir ama 2012 de sucuğunda kanatlı eti çıktı. Neyse denedim birdaha eve sokmam, kokusu çok ağır, baharat ve özellikle kırmızı biber çok aşırı yoğun.Daha da Önemlisi keserken un gibi dağılma eğiliminde garip bir sucuk.

Polonez baton özel baya kasap sucuğu gibi et et bir sucuk. Biraz sarımsak tadı hissediliyor.Ama lezzetli ve kaliteli bence.

Cumhuriyet lezzet olarak güzel ama damak tadı olarak dişli sucuk sevdiğimden oda çok tatmin etmedi.

Bu indirimden polonez özel ve bulursam cumhuriyet parmak alıcam. Bu yazdıklarım tamamen kişisel izlenimlerdi, her markayı alan alır bize de afiyet olsun demek düşer

• Bugün indirim yok
  • müthiş... sucuk için 4 sayfa dolmuş..
  • indirim yok arkadaşlar migrosta şuan
  • indirim başladımı acaba
  • kandırıldık
  • Resmen kandirildik
  • kirletildiniz
  • Milletin duygularını sucuk yapıp bağırsağın içine basmışlar sonrada ısıl işlem uygulamışlar
  • Aslında bu sucuk konusuna ek bir de yumurta konusu açılmalıydı...Sucuklu Yumurta...
  • İndirim yok mu bugün?
    Şehre inecektim :)

İndirim ne zaman?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.