Şimdi Ara

43.Dh Şarkı Yarışması (Kazanan .Undomiel.) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
5
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus626emre

slm cnm

arkadaşlar öncelikle merhaba, biliyorsunuz geride kalan 42 yarışmada geleneklerimizi koruduk klasik eurovision oylama sistemini kullandık ama ben bu oylamanın haksızlık içerdigini düşünüyorum ve bu yarışmada farklı bir oylama sistemi denemek istiyorum bunun içinde sizin aşagıdaki oylamada hayır seçenegi ile bana destek olmanız gerekiyor anketten hayır çıkarsa fikrimi yönetim ekibine sunacagım oylamada destek alırsam bu yarışmada kafamdaki yeni ve adil sistemi tanıtacagım yeni oylama sistemi gerçekten daha adil oylamada istedigim durum olursa burada detaylara girecegim desteklerinizi bekliyorum
    http://strawpoll.me/6611085

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 22 Ocak 2016; 22:52:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

slm cnm

arkadaşlar öncelikle merhaba, biliyorsunuz geride kalan 42 yarışmada geleneklerimizi koruduk klasik eurovision oylama sistemini kullandık ama ben bu oylamanın haksızlık içerdigini düşünüyorum ve bu yarışmada farklı bir oylama sistemi denemek istiyorum bunun içinde sizin aşagıdaki oylamada hayır seçenegi ile bana destek olmanız gerekiyor anketten hayır çıkarsa fikrimi yönetim ekibine sunacagım oylamada destek alırsam bu yarışmada kafamdaki yeni ve adil sistemi tanıtacagım yeni oylama sistemi gerçekten daha adil oylamada istedigim durum olursa burada detaylara girecegim desteklerinizi bekliyorum

deneyelim görelim beğenmezsek geri döneriz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

quote:

slm cnm

deneyelim görelim beğenmezsek geri döneriz bence

arada bir degişim ve revizyona ihtiyacımız var yeni oylama sistemi yarışmaya heyecan katacak ve yav benim şarkım çok güzeldi niye hiç 12 alamıyorum denmeyecek bir sistem an itibari ile 6/3 degişim durumu 24 ocak akşamına kadar oylama devam edecek

• 42 yarışma sonunda kazananlar listesi güncel hali eksik olan bir isim varsa pm ile bildirin

43.Dh Şarkı Yarışması (Kazanan .Undomiel.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 23 Ocak 2016; 4:06:01 >
  • Yeni oylama sistemi

• yeni oylama sistemi için Yönetim Ekibine detaylar verildi bildiginiz üzere 6 kurucu üye + 1 sonradan gelen adminimiz var 7 kisilik yonetimden 4 evet oyu gelirse yeni sistem bu yarismada denenecek detaylar konuda paylasilacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yeni oylama sistemi için Yönetim Ekibine detaylar verildi bildiginiz üzere 6 kurucu üye + 1 sonradan gelen adminimiz var 7 kisilik yonetimden 4 evet oyu gelirse yeni sistem bu yarismada denenecek detaylar konuda paylasilacak

Oyları dikkatli say fazla oy çıkmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

quote:

yeni oylama sistemi için Yönetim Ekibine detaylar verildi bildiginiz üzere 6 kurucu üye + 1 sonradan gelen adminimiz var 7 kisilik yonetimden 4 evet oyu gelirse yeni sistem bu yarismada denenecek detaylar konuda paylasilacak

Oyları dikkatli say fazla oy çıkmasın

ayarliyoruz bir şeyler

oylamada durum 2-2 bu arada

• quote:

42 yarışma sonunda kazananlar listesi güncel hali eksik olan bir isim varsa pm ile bildirin

43.Dh Şarkı Yarışması (Kazanan .Undomiel.)

Hala 4. yıldızı kimse takamadı Bu heyecan sürsün diye zaten hep yoluma taş konuluyor.

• zorradam kullanıcısına yanıt
    zorrodan gol haberi var ??

• Az kaldi hocam, 4 yarismaya ben takacagim :P

• Üst üste 2 kere şampiyon olan var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Üst üste 2 kere şampiyon olan var mıydı?

2 kişi var birini yönetime alıp sus payı verdik bir kişi daha varki o bu yarışmanın gelmiş geçmiş en efsane isimlerindendir efsane 5'li olsa 1.sıra ben 2.sıraya o oynar diyebilirim gerçek bir halk kahramanı latince dili edebiyatı üzerine ihtisas yapan günlük tutmadan günlük tutan koca yürekli şarapçı adam @dorukhansn

• çok güvenmekteyim kendime

• quote:

quote:

2 kişi var birini yönetime alıp sus payı verdik bir kişi daha varki o bu yarışmanın gelmiş geçmiş en efsane isimlerindendir efsane 5'li olsa 1.sıra ben 2.sıraya o oynar diyebilirim gerçek bir halk kahramanı latince dili edebiyatı üzerine ihtisas yapan günlük tutmadan günlük tutan koca yürekli şarapçı adam @dorukhansn

Katilmak istedigim sarkilarla hep bu adam katilmis
    Muthis secimleri var helal olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık birinci olalım.
    On yarışmadan fazla oldu en iyi üçüncülük gördük

• quote:

Orijinalden alıntı: .Undomiel.

quote:

quote:

Katilmak istedigim sarkilarla hep bu adam katilmis
    Muthis secimleri var helal olsun

gerçekten taninmasi gereken biri farklı karakterlere ihtiyacımız var dorugu bir gün ikna edecegim ama ne zaman

• yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Bu yarışmada 1.lik düşünmeyin zorro eyyam yapacak oylamada felan

• quote:

Bu yarışmada 1.lik düşünmeyin zorro eyyam yapacak oylamada felan

doğvu mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.