Şimdi Ara

Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
14
Favori
18.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut satış ilanımda ben de koleksiyonumdaki beyblade'imi satmaktayım koleksiyoner arkadaşlara duyurulur
    http://forum.donanimhaber.com/m_98374628/f_//tm.htm
  • Allah be,arkadaş bi de orjinal beyblade onlar öyle bi milyonculardaki gibi çakmalardan değiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyüp1907

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Çakmaktaşlılar vardı çarpınca ateş çıkarıyodu çok iyiydi ya

Hocam tam onu yazacaktim demirinde sivri dikenler vardi bir milyoncuda gordum ama almamistim. Ne onu izleyebildim ne de oynadim nasil oluyordu hep merak ettip arkadaslarim anlatirdi ama gormek bir baskadir.

Hocam abartıldığı kadar yoktu zaten 3-4 köşesinde vardı onlarda küçücüktü oynarken birine çarptırınca ayda yılda bir denk geliyordu, zaten 2-3 kere çaktıktan sonra çok şiddetli duvara falan sürtmedikçe ışık çıkmıyordu bitiyodu yani ama çocukluk işte tepsilerde ne oynardık

• quote:

sahteydi ama daha gerçekçiydi onlar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala beybladelerle oynarım bendede Driger var. yıllardır Dranzer ı arıyorum bulamadım. nerde o dükkan istanbuldaysa hemen gidip bir göz atayım
  • quote:

quote:

quote:

Hocam tam onu yazacaktim demirinde sivri dikenler vardi bir milyoncuda gordum ama almamistim. Ne onu izleyebildim ne de oynadim nasil oluyordu hep merak ettip arkadaslarim anlatirdi ama gormek bir baskadir.

Hocam abartıldığı kadar yoktu zaten 3-4 köşesinde vardı onlarda küçücüktü oynarken birine çarptırınca ayda yılda bir denk geliyordu, zaten 2-3 kere çaktıktan sonra çok şiddetli duvara falan sürtmedikçe ışık çıkmıyordu bitiyodu yani ama çocukluk işte tepsilerde ne oynardık

Arkadaslarim abartmis demek Hocam aynen bizde tepsilerde, asfaltlarda, mermerlerde oynadik da ben benim maxi disarida oynamaya kiyamiyordum. Birde ayni cizgi filminde yenilen Bayblade durunca çıkır çıkır diye ses cikartiyordu ya benimkide oyle idi ele alinca cikir cikir ediyordu, odun gibi degildi yani O sesini bile ozledim

• hey gidi hey be
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslarim abartmis demek Hocam aynen bizde tepsilerde, asfaltlarda, mermerlerde oynadik da ben benim maxi disarida oynamaya kiyamiyordum. Birde ayni cizgi filminde yenilen Bayblade durunca çıkır çıkır diye ses cikartiyordu ya benimkide oyle idi ele alinca cikir cikir ediyordu, odun gibi degildi yani O sesini bile ozledim

Aynen bide çizgi filmde ateş falan çıkarken bizim cipsten çıkan iki parçalı plastikler sönük kalıyordu

• Şu beyaz saçlı olanın adı neydi beyblade de? Benim favorim o idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların bütün çeşidinden olan bir koleksiyonum çöpe gitmişti :( Tabii o zamanlar değerini kimse bilmezdi. Ben de dahil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen bide çizgi filmde ateş falan çıkarken bizim cipsten çıkan iki parçalı plastikler sönük kalıyordu

Efsaneydi cizgi filmi Youtube da bir kanal buldum kapistiriyorlar Beyblade'leri, kanalin adi : BeybladeGeeks

• aldığım en pahalı beybled 15 tl idi. dünya gözüyle orjinal görmek 1 kere nasip olmuştu. eline alınca kalite farkını hissediyodun. bozuldukça kırıldıkça 5-10 tl ye yenisini aldım. okadar çok aldımki en baştan bir tane orjinal alsam en azından şimdi duruyo olurdu.

o ebayde satılanlarda zaten eskiden 30-40 tl falandır. üretimi olmadığından o fiyata satılıyo. arkadaşın satması için bir sebep görmüyorum.
  • ooo Takao en iyisini almışsın la, şansa bak zamanın az hayalini kurmadık o beyblade'in
    edit: daha sonra sendeki beyazın kontrol edilebilirini almıştım, çuvalla para vermiştik o zaman bi ara duruyordu ama sonra ne oldu bilmiyorum duruyorsa atarım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustache -- 25 Kasım 2015; 1:19:59 >
  • Tepside çok güzel dönüyordu be.Tepsi bükük falan olunca hep köşeye gidip çarpıyordu
  • 2000 gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyor isem. 2001 de olabilir. Ah be o güzel günler gibi olsa yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34 yaşındayım. Hiç beyblade izlemedim, oynamadım. Elime bile almadım.

Allahıma şükürler olsun.
  • Bende bilmiyoeum 27 yasindayim beyblad ney.

• quote:

Orijinalden alıntı: HardCorePearlK

Şu beyaz saçlı olanın adı neydi beyblade de? Benim favorim o idi

Şu lanet olası soruma bi cevap verin unuttum adı neydi?

• Kenarlarına kalemtıraş jileti bile takardık hey gidi günler, duygulandım.
  • Beyblade oyuncakları yeni çıkmaya başladığı zamanlardı hiç unutmam, her yerde bulunmuyordu bunlar annem şehir dışından almıştı bana bir tane, ama öyle böyle değil bir çemberi vardı ağır çelik 1kg gelecek utanmasa meret. Arkadaşlarımın bu tarz plastik olanlarından vardı kapıştırırdık benim ki tek çarpmada uçururdu hepsini. oynamazlardı beybladeim kırılacak diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 25 Kasım 2015; 2:08:46 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.