Şimdi Ara

Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
14
Favori
18.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

quote:

Orijinalden alıntı: justdoitdoit

hatırladım...liseliler bilmez

Liseliler bilmez dion ama liseli değilim ilkokulluyum , liseli olmadigim halde bende bilmiyom

ilkokullu olduğun belli daha 10 yıllık espriyi anlamamışın
  • Mahallede kökmesine oynardık yendiğim çocukların bayblade ini alıp kırardım ortadaki demirini alıp benim bayblade e takardım 2 3 katlı olurdu japonla yapıştırıp buzluğa atardım ne günlerdi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Orijinalden alıntı: *No Fear*

quote:

Orijinalden alıntı: batuhandngiz

quote:

Orijinalden alıntı: ThisisRevolution

Nerden buldun hocam ya çok istiyorum bende çocukluğa dönmek istiyorum

Sadece 2 tane vardı istanbul /Eyüp'te bir yerden buldum rafın arkasına düşüp orda kalmış.

Büyük şans aslında

Keşke çok olsaydı forumda çekiliş yapardım 20-30 tane alıp ama sadece 2 tane vardı

hocam eyüpte nerde gidiyim ihya ediyim hacı amcayı

Hocam alibeyköy merkezde çırçır odun ekmeğinin oralarda bir yerlerde. İşim vardı tesadüf eseri gördüm fotokopi çektiriyordum. Dükkanın ismi aklımda değil poşeti buldum senin için normal düz beyaz poşet

Hocam hayırlı olsun, sizin kadar büyük değilim ama benim küçüklüğümde de en çok sevdiğim iki çizgi filmden birisi idi Beyblade(diğeri pokemon), tepsinin içinde falan çevirirdik güzel günlerdi Ama nasıl bulduğunzu tam anlayamadım rafın arkasından gözünüze mi çarptı nasıl oldu bir aydınlatırsanız sevinirim böyle saçma şeylere çok takılıyorum

Hocam fotokopi çektirmeye gittim. Fotokopi makinesinin arkasında oyuncak stantı vardı.

Bellki pek temiz bir yer değildi. Çıkan fotokopiyi elime aldım kağıt kaydı fotokopi masasının altına gitti.

Amca eğildi alamadı. Dedimki müsaitse ben geçeyim tezgahın arkasına ben geçtim aldım. Bu sırada arkamdaki tezgahın altına baktım oyuncaklar filan birikmiş.

Adama yardımcı olmak için cetvel istedim. Oyuncakları çıkartırken bunları buldum tesadüf eseri. Kimse eğilip bakmamış yada öylesine süpürmüşler.

Hatta eski paralar bile çıktı 3-5 lirada yeni para çıktı

• bunlar ne ya bilgisayar oyunları varken

• Vay be , çocukken arkadaşlarla oynardik , taso vardı , yu gi oh kartlari felan vardı

• Güzel ticaret hocam

• Oha be çok iyi valla çocukluğum depreşti ne izlerdik ne oynardık 4-5 tane vardı benimde böyle kıvılcım çıkaranlarından filan bana dek gelse keşke bende alsam

• Bi ara yeşil renkli Max adli karektere ait olan Bayblade'di aldım, kutusunda yaninda minik tornavidasi da var montaji yapmak için, ama onu diger tüm Bayblade'lerden ayiran en önemli farki yaninda iki tane minik bilye olmasiydi, bu bilyeler yerlerine oturtulduktan sonra Bayblade kolay kolay durmuyor. Boyutu da kucuk du ama islevi büyüktü

• Her allahın günü bir tane kırılırdı ve usanmadan ısrarla babama aldırırdım duygulandim..

• lan ne gözüm düşerdi bunlara, bizim burda evin hafif uzağında tataroğlu market vardı, oraya giderdim bunlar için alamasam da bakardım, hey gidi günlerr...
  • baya kaliteli bir şeye benziyor benim zamanında aldıklarım 5 TL bir şey olurdu hep kırılırdı
  • O kadar eski değil ki bu

• Hocam birini bana yollayın lütfen
  • 87 doğumluyum Fatih akyel asla çıkmazdı

Beyblade buldum [SS'Lİ ]- Görenler hatırlar ❤️❤️
  • Hocam birini satmayı düşünürseniz fiyat atın lütfen pm'den.

Her gün bir tane o tırtıklı pimden kopartırdım hey gidi günler Kışın buzun üstünde kapıştırırdık durmak bilmezdi
  • Vay be ne oynardık küçükken hatta arenası vardı bende,en son yanılmıyorsam ingilterede bir kırtasiyecide görmüştüm bundan

• Ruffles veya doritos ile bunun için plastik kırmızı renkte bir pist veriliyordu almıştık biz. Pek becerikli olmasam da zevk alarak oynardım. Pek de büyük olduğum söylenemez üniversiteye yeni geçtim ama şunu görünce bile hey gidi be diyorum. Zaman ne hızlı geçiyor arkadaşlar :/

• Benim yüzlerce pokemon,beyblade vs tasolarım vardı annem ev temizliği yaparken farketmeden hepsini çöpe atmıştı hala hatırladıkça kahrolurum
  • Ah ah anilarim depresti :( O zamanlar cok guzeldi surekli oyun oynardik ,simdi ise surekli ders calisiyoruz ...

• Diyarbakır balıkçılar başı surların olduğu halin orda toptancılar var oyuncak satanlarda var aralarında oradan bunlardan istediğiniz kadar alabilirsiniz eski oyuncaklarda duruyodur muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.