Şimdi Ara

Sınırda Rus savaş uçağı Türk jetleri tarafından düşürüldü(ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
3
Favori
16.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi de Türkiye yi NATO dan atacaklar mı olayı dönüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

ben anlıyorum. hemde çok iyi anlıyorum. haftalardır rus uçakları türkmenlerin orayı bombaladığında sen bunu anlamayıp rahatsız olmayıp sorun yapmazken, rus uçağının düşmesi sıkıntı oluşturacak diye dertleniyorsun. türkiyeyle savaşa girmek 3. dünya savaşı sebebidir. bunu yapacak şuan öyle bir güç gözükmüyor. haa olurda savaş olursa, gidersin rusyaya rahat edersin. bizde ALLAH izin verdiği sürece mücadelemizi veririz

Peki tamam. Sen klavyede tanımadığın insanlar hakkında karar vererek vatan kurtarmaya şimdiden başla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusyanın sınır ihlali yapmadıgını söylüyor acıklayabilirlermiş. Savasa sürükleniyoruz gibime geliyor
  • Türkiyenin Sonu Geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dakika! Putin Rus guvenlik konseyine acil toplanilmasi yonunde cagri yapti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 24 Kasım 2015; 11:29:09 >
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    ben en azından huri ile nuri ile verecem sen ne edecen :) bu dünyaya kazık çakmak içni çabalıyonda bak etrafına en yaşlısı kaç yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: orh01

Rusyanın sınır ihlali yapmadıgını söylüyor acıklayabilirlermiş. Savasa sürükleniyoruz gibime geliyor

Buradaki bazıları da rusyanın uçağını düşürdük diye hava atmakla meşguller ama işin ne kadar ciddi olabileceğinin farkında değiller. Çoğu savaşı bilgisayar oyunu zannettiği için normal tabi.

Yalnız şu konuyu bile başkalarına hakaret etmek için kullananlar var. Onlara diyecek söz yok.
  • Cs ci ler gelmiş savaş mavaş yıl 2.15 arkadaşlar yapmayın. En fazla tazminat verilir oda nerede vurulduguna bakar. Eskiden savaş vardı belki getirisi falan daha fazlaydı şimdi global bir savaş çıkmaz çünkü para savaşla değil teknolojiyle ticaretle dönüyor artık

• ben yazdıklarınıza göre söylüyorum. öyle değilim diyorsan demen yeterli, biz insanların söylediklerine inanırız. yalan söylüyorsa oda onun bileceği iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 24 Kasım 2015; 11:33:07 >
  • https://twitter.com/SuriyaTurkleri/status/669061288245506048
    Bağlatıdan izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soygar -- 24 Kasım 2015; 11:32:13 >

• en fazla tazminat veririz demek biraz iyimser kalıyor. doğalgaz problem, türkiyenin tarım ihracatının büyük kısmı rusyaya bu başka bir problem, ayrıca rusyadaki inşaat şirketlerine şimdiden acımaya başladım. İnşallah büyümeden halledilir ama uçak Türkiye sınırları içine düşse iyiymiş o zaman başımız ağrımazdı diye düşünüyorum.
  • Rusya: "Uçağımız kesinlikle sınır ihlali yapmadı."
    Winter is coming...

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

ben en azından huri ile nuri ile verecem sen ne edecen :) bu dünyaya kazık çakmak içni çabalıyonda bak etrafına en yaşlısı kaç yaşında

benim hayali nuri ile huriye karnım tok.

Sen ilk önce asker hiç çatıştın mı onu söyle ? Yanına el bombası düştü mü ? Gözünün önünde asker arkadaşın öldü mü ?

klavye başından rahat koltukta gerekirse savaşırız demek kolay.huri ile nuri görmek istiyorsan git işid e katıl onlar da huri ve nuri görecek.Şeriatin bütün gerektirdiklerini yerine getiriyorlar.
  • Arkadas ulkedeki muhalif de muhalif degil ki..
    Vay efendim turkiye batti vay efendim bittik kardesim baska bir ulke sinirini ihlal ettiyse vurursun yani bunun lami cimi yok,hukumeti sevmemek devletini ulkeni sevmemek degil ki.
    Angajman kurallari geregi sinir ihlali yapilirsa vurursun bu kadar basit.

• 5 dakika dakika da iki kez uyarılmış tsk tarafından.

• Çok iyi olmuş. Düşüren pilotun alnından öpmek isterim Her şeye herkese taviz vermekten bunlar başımıza geliyor.

Yorumlarda görüyorumki bazı arkadaşlar siyasi düşüncelerinin kurbanı oluyor. YAZIK.
  • Ayı ile Kurt savaş yapsa Ayı kazanır ama oda yaralı çıkar evet belki Rus ordusu kadar güçlü olamayabiliriz ama yabana atılacak kadarda güçsüz değiliz.

Jeopolitik konum yüzünden ne Rusya Türkiye'ye savaş açar nede Rusya bunu bizim yanımıza bırakır ikili ilişkilerimiz kötüler gaz kesilir falan filan ayrıca Rus iha'sı düşürüldüğünde ''la olm bu drone laa xd'' kafasındaki arkadaşlar neredeler acaba.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    kaç yaşındasın bilmiyorumda ben 38 yaşındayım. merak etme neyin ne olduğunu biliyorum. ne kadar korksanda eninde sonunda öleceğimide, korkarak yaşamaktansa onurumla şerefimle namusumda ALLAH yolunda ölmeyi tercih ederim. senin ölümden sonrası için bir öngörün düşüncen, hayalin hayatın olmadığı için bu dünyaya sarılmış bırrakmıyor olabilirsin, ama bu bizim için geçerli değil, biz bu dünyaya gelirken ölüme nişanlanmış insanlarız, ve öyle yada böyle bu dünyadanda ayrılacağımızı biliyoruz. ALLAH onun yolunda yaşamayı ve onun yolunda ölmeyi nasip eder inşeALLAH
    "ışid" denilen teröristler sizin anladığınız yada kötülemeye çalıştığınız islamı temsil edebilir. bizim inandığımız ALLAH ı ve islamı temsil etmiyor. sizin istediğiniz islam "ışid" olabilir, belliki bunu görmektende mutlusuuz, çünkü islam du diyerek kötüleme sebebi buldunuz. bundan ne ALLAH nede islam zarar görür. bundan en büyük zararı insan görür ve görüyorda,

senin hayal dediğin, bizim için ALLAH ın verdiği nimettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 24 Kasım 2015; 11:49:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

Umarım biz düşürmüşüzdür.Sorumsuz kabadayı gibi hareket eden Ruslar belki ayağını denk alır.Bize en ufak müdahale de bulunamayacaklarını kendileri de biliyor.Korkmaya gerek yok

İnşalah bunda haklısındır Ülkemiz zaten zor durumda yenebilecekleri yokda
  • Judge Man kullanıcısına yanıt
    yani rus uçağının orada ne işi var diye sormayanlar, gelmiş türk uçağı rus uçağını orada niye vurdu diye veryansın ediyorlar. bu kadarda aymazlık yapayın be, bu kadarda yapmayın
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.