Şimdi Ara

Sınırda Rus savaş uçağı Türk jetleri tarafından düşürüldü(ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
3
Favori
16.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Orijinalden alıntı: N KUL

Biz düşürdüysek ne olacak?

Bilet alip kacacak o yuzdendir :)
    Nede olsa rusya bizi yok edercilerden.

Evet sayi artiyor .
    Eksi verin pampalar tepkinizi gosterin :)

Hocam o kadar haklısın ki şu forumda bile seni eksileyenleri görüyorum ya bu halka akp gibi abd yalakası bir parti müstehak diyorum. Yoksa bu solcu rus aşıkları kadar Türkiye'nin geleceğini tehlikeye atan bir gurüh daha yoktur. Güzelim ülkemde yalaka olmayan bi güruh kalmamış. Biri rus hayranı olur öteki abd hayranı olur yemin ediyorum osmanlıcılar bunlardan daha tutarlı en azından bizle bi alakaları var

• Düşman bakar, HULUSİ AKAR
  • quote:

Bizim iç duşmanlarımız kadar hiç bir devlet bizim düşmanımız değildir. Ruslar türklerin dostudur. Ben karadenizliyim rusya bana çok yakın. Seni kurtarmaya gelirim:)

He haklisin :)
    Ruslar bizim dostumuz 100 sene once sevgi dagitmaya geldilerdi.

Ulkelerin dostu yoktur .
    Ulkelerin cikarlari vardir.

Bunu ogren gel konusmaya devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 24 Kasım 2015; 10:50:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkmen güçleri düşürmüş uçağı HABERTÜRK de türkmen komutan açıkladı.
  • uçağı muhalifler düşürmüş...

edit:
    BASIN AÇIKLAMASI

TARİH : 24 Kasım 2015
    SAAT : 10:55
    NO : BA-97 / 15

24 Kasım 2015 tarihinde saat 09.20 civarında Hatay Yayladağı bölgesinde Türk Hava Sahasını ihlal eden milliyeti bilinmeyen bir uçak defalarca (beş dakika içerisinde 10 kez) ikaz edilmesine rağmen Türk Hava Sahasını ihlal etmiştir.

Söz konusu uçağa angajman kuralları çerçevesinde 24 Kasım 2015 saat 09.24’te bölgede hava devriye görevinde bulunan iki adet F-16 uçağımız tarafından müdahalede bulunulmuştur.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
    http://www.tsk.tr/3_basin_yayin_faaliyetleri/3_1_basin_aciklamalari/2015/ba_97.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Kasım 2015; 11:02:13 >

• Sputnik
    Su-24 tipi rus ucagi diyor.

• Bir gün de olaysız, son sakika haberleri olmadan geçsin şu ülkede. Hep diken üstündeyiz.

• Rusya, Türkiyeye geri gönderdiği tonlarca meyve ve sebzelerin yerine saysın uçağın zarar parasını..

• Rusya Savunma Bakanı: "Pilotlarımızın akıbeti belirsiz, Türk hava sahasını ihlal etmedik"
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

Türkmen güçleri düşürmüş uçağı HABERTÜRK de türkmen komutan açıkladı.

kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

Türkmen güçleri düşürmüş uçağı HABERTÜRK de türkmen komutan açıkladı.

Haberturk ana ekraninda jetlerin dusurdugu yaziyor.Cumhurbaskanligi da acikladi zaten

• putinciler gelir birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehitkamil

Nato'nun bir işe yaradığını düşünüyor musun ? En azından bizim için

NATO yaramıyor. Ancak NATO ya yön veren usa nın çıkarları Türkiye den geçtiği için , mahallemizin ağabeyi yeğenime dokunanı yakarım diyor,şimdilik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçak değil de pilotlar rehin alınırsa sıkıntı olur.Rusya ihlal yapmadık kanıtlayabiliriz demiş

• Ak kefenliler hazir mi savasa?

• Rusya Savunma Bakanlığı, Rus SU 24 tipi uçağın, 6000 metre yüksekteyken yerden vurularak düşürüldüğünü açıkladı. Açıklamada ayrıca, uçağın hava olduğu süre boyunca Türk hava sahasını ihlal etmediği ve bunun kanıtlabileceği vurgulandı.

Simdi ucaksavar felan hikaye 6 bin metreden nasil yerdrn vuruyorlar seni derler.

Bilader Turkiye seni o uzakliktan karadan vuracak gucu varsa helal olsun.

Turkmen bolgesindede oyle bir silah yok varsa TR vermistir.

Kisacasi Ucaksavar ile ucak avlamak cok ama cok zorken 6 bin metreden yerden vurulduk demek bana sacma geliyor.O yukseklikte bir ucagin nasil vuruldugunu aciklasinlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red01 -- 24 Kasım 2015; 11:00:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byabancı

quote:

Orijinalden alıntı: red01

quote:

Biz düşürdüysek ne olacak?

Bilet alip kacacak o yuzdendir :)
    Nede olsa rusya bizi yok edercilerden.

Evet sayi artiyor .
    Eksi verin pampalar tepkinizi gosterin :)

Hocam o kadar haklısın ki şu forumda bile seni eksileyenleri görüyorum ya bu halka akp gibi abd yalakası bir parti müstehak diyorum. Yoksa bu solcu rus aşıkları kadar Türkiye'nin geleceğini tehlikeye atan bir gurüh daha yoktur. Güzelim ülkemde yalaka olmayan bi güruh kalmamış. Biri rus hayranı olur öteki abd hayranı olur yemin ediyorum osmanlıcılar bunlardan daha tutarlı en azından bizle bi alakaları var

İç düşman geldi. Malum parti,yok edici👺

• Rus Savunma Bakanlığı : Uçağımız Suriye hava sahası içindeydi. Türk hava sahasını ihlal etmedi.

• Sınırı geçme ve vurulma. Stop

• Rus Savunma Bakanlığı: Elimizdeki somut veriler ile uçağımızın Türk hava sahasında olmadığını kanıtlayabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.