Şimdi Ara

Amazon Saatler (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.463
Cevap
427
Favori
644.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    halen indirimde saat..bence alınır 100 dolara hatta bende alabilirim..tr fiyatı 1000tl civarı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

beyler bende tissot sevdamdam şimdilik vazgeçtim.hafta sonu sirkecide fiyat sordum 900 tl begendigim saat.amazondan da ucuz ama o kadar parayı şimdi veremem..o yuzden deri kayıslı sanıye ve dakıkayı içinde ayrıca gösteren saat bakıyorum swiss made olması önceliğim.. örnegin ck nin swiss made saatihttp://www.amazon.com/gp/product/B004UR5D0Q?keywords=K2F27120&qid=1449472949&ref_=sr_1_1&sr=8-1 ama amazon satmıyor maalsef..vergide var.. başka buna benzer gözüne çarpan avrmı invicta hariç ne marka olursa olsun..

saat cok guzelmis benzeri bulunursa haberim olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• reko kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/product/B00KT3VHF0?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o04_s00

Beğenir misin bilmem hediye olarak aldıydım indirim kodu ile 38 dolara gelmişti.İlk bana geldiğinden ben açtım beklentim yoktu ama bu fiyata böyle olacağını bilsem kendime de alırdım.
  • quote:

beyler bende tissot sevdamdam şimdilik vazgeçtim.hafta sonu sirkecide fiyat sordum 900 tl begendigim saat.amazondan da ucuz ama o kadar parayı şimdi veremem..o yuzden deri kayıslı sanıye ve dakıkayı içinde ayrıca gösteren saat bakıyorum swiss made olması önceliğim.. örnegin ck nin swiss made saatihttp://www.amazon.com/gp/product/B004UR5D0Q?keywords=K2F27120&qid=1449472949&ref_=sr_1_1&sr=8-1 ama amazon satmıyor maalsef..vergide var.. başka buna benzer gözüne çarpan avrmı invicta hariç ne marka olursa olsun..

calvin kleinlar N11de de uygun fiyata gördüm. Çakma değilse alınabilir.

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    oymak.beyi O kullanıcısına yanıt
    @aslimdayok dostum amazon satsa hemena lırımda yok işte arkdasların aldıgı swiss made ck var 100 dolara onu alabilirim...amazonda baska buna benzer bulsam hemen alırım..
    @oymak.beyi dostum en ucuz 840 tl n11 de ...diğerleri çakma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 7 Aralık 2015; 9:57:46 >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan bende muzdaribim. Saatler sehire gelmiş gözüküyor ama hangi kargoyla gerelcek bilemiyoruz. Bilgisi olan bir arkadaş yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinmeyen durum: FedEx harici gümrük komisyoncusu.

gümrüğe mi takıldı bu saat? napmam gerekiyor
  • quote:

halen indirimde saat..bence alınır 100 dolara hatta bende alabilirim..tr fiyatı 1000tl civarı..

Kasa çapı biraz ufak değil mi? Benim bileklerim kalın olduğu için küçük durabilir, genelde 45 mm çaplı saatler normal duruyor. Onun yerine bu saati tavsiye eder misiniz?

http://www.amazon.com/Calvin-Klein-K1U21402-Concept-Leather/dp/B0057XMUW6/ref=sr_1_2?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1449484148&sr=1-2&nodeID=6358540011&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER%2Cp_89%3ACalvin+Klein

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camit -- 7 Aralık 2015; 12:41:34 >

• Camit C kullanıcısına yanıt
    benim bilek küçük zaten ben küçük istiyorum..o saati bilmiyorum..swiss made ck kadar ucuz sanırım yok amazonda..
    ben sipariş verim doları 2,913 den aldı..iş bankası dolar satısı 2,90..oran çok kötü değil bazen yurdısında yüzde 5 e varan fark oduyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 7 Aralık 2015; 14:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oymak.beyi

quote:

calvin kleinlar N11de de uygun fiyata gördüm. Çakma değilse alınabilir.

hocam linkteki saat modeli çok güzelmiş gerçekten,yakalarsanız haber verin amazon satışlı olanlardan

• Arkadaşlar amazon üzerinden satılan CK Swiss Made saati Ashford.com üzerinden 62 dolara alıp Amerika'da yaşayan bir tanıdığıma gönderdim. Size de tavsiye ederim. 63 dolara Swiss Made saat almak neredeyse imkansız.
    Amazon Saatler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camit -- 7 Aralık 2015; 15:01:53 >

• cmbrbr kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Eğer yavaş kargoyu seçim yaptıysanız ülkeye girdikten sonra PTS diye bir firmaya teslim ediyorlar, onlarda genelde yurtiçi kargo ile gönderiyor. Konu başında bu detaylar "MühendisMurat" açıklamış. Bir kaç sayfa geride de yazıyor

• alks kullanıcısına yanıt
    Yurt içine sordum adıma gelen bir paket yok dediler. Sitede kargoda gözüküyor. Kimden yardım alabilirim bu konuda asıl öğrenmek istediği bu.
    Benim 4 ürün de şimdi geldi hatta

http://www.amazon.com/gp/product/B00T62DWMQ?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o06_s00

o kadar hayvani ki gözüm korktu

Yurt içi ile geldiler işin enteresan kısmı toplam 9 kalem ürün her biri ayrı ayrı sipariş.Gelen 4 üründe aslında daha Türkiye girişini yapmadığı gözüken saatler sadece 1 de dağıtımda yazıyordu.Kısaca yurt içi ile gelecek ürünler.

Konu başında yazıyor demiştim ama okumadınız herhalde??

Eğer paket ülkemize girmiş ise Amazonun vermiş olduğu kodu PTS sitesine yazıp oradan da yurtiçi kargo kodunu alıyorsunuz.

Bu kod ile yurtiçi kargonun sitesinden takip ediyorsunuz.

• Simdi bu Amazon'da geliş tarihi 24 u gözüküyor saatin daha önce gelme ihtimali var mı ??? 1 indi sipariş verdim en uzun sureli kargoyu sectim ?

İ-parcel

Details:
    Package to: Sivas ME TR
    Current Status: Received at i-Parcel

Tracking Events
    Event Event Date City State / Province Country Code
    Received at i-Parcel 12/5/2015 4:59:42 PM Edison US
    Your package has been taken off hold 12/3/2015 5:11:18 AM Edison US
    Your shipment has been flagged for review of the contents prior to export 12/2/2015 9:03:26 PM Edison US
    Package details received electronically from Seller 12/2/2015 9:03:16 PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk5885 -- 8 Aralık 2015; 9:55:40 >

• ben de bunu aldım pek indirim olmasa da şuanki fiyatının altında
  • alks kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Şimdi daha açıklayıcı ve anlaşılır oldu. Kargomu takip edebiliyorum. Saolasın
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.