Şimdi Ara

Amazon Saatler (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.462
Cevap
427
Favori
644.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alkımm

Bakta saat alayım derken 2.ekran kartını almayım Limit kaydıkça kayıyor oraya Paylaşmıyorsunuz ki şöyle afilli bir saat alalım.

Bizde indirimleri gözlüyoruz hocam...
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    İndirim günü iyi karışacak ortalık desene. Hadi bakalım geçen yıl uğraşmamıştım bu yıl uğraşalım.
  • murat hocam şu kargo olayını bi açıklığa kavuştursak. adresimi değiştirip istanbul yaptım yine hata verdi. size nasıl yolluyor? adres ekranında SS yollayabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frddrst

murat hocam şu kargo olayını bi açıklığa kavuştursak. adresimi değiştirip istanbul yaptım yine hata verdi. size nasıl yolluyor? adres ekranında SS yollayabilirmisiniz?

Amazon rehberimde nasıl adres gireceğinizi anlatmıştım baktınız mı ?
  • Murat hocam, tam olarak anlayamadım olayı.
    Saatlerin bazılarına bakıyorum, %70 listesinde bunlar 26~27 Kasımda mı indirime girecek?
    Bir de BLACKFRI20 hangilerinde geçerli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavera71 M kullanıcısına yanıt
    hocam yaklaşık 300 dolarlık indirim var. Orjinalmi ki bunlar bu kadar iniyor ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

Murat hocam, tam olarak anlayamadım olayı.
    Saatlerin bazılarına bakıyorum, %70 listesinde bunlar 26~27 Kasımda mı indirime girecek?
    Bir de BLACKFRI20 hangilerinde geçerli?

Evet.

DEALSWEEK olanlar %20 off, listesi ilk sayfada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

hocam yaklaşık 300 dolarlık indirim var. Orjinalmi ki bunlar bu kadar iniyor ama?

Kardeş şaka mı bu ? çakma ürün olsa bizim burada işimiz ne.
    hayır hocam da nasıl bu kadar indiriyorlar? 300 dolar az dğeil işin mantığı nedir hani bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın
    adreste problem yok da amazonda problem var galiba. estimate shipping dediğimde hesaplama yapmıyor, hata veriyor ancak proceed to checout ekranına geçtiğimde sıkıntı yok. yani estimate yapınca hata alanlar bu yollanmıyormuş deyip vazgeçmesinler. proceed ekranına girsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

hayır hocam da nasıl bu kadar indiriyorlar? 300 dolar az dğeil işin mantığı nedir hani bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın

Yılda 1 kere olan indirimler iyi değerlendirin işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: veradrake

Tag dünya çapında bir marka

Polo'yu ilk defa duyuyorum açıkçası

1-2 ay masrafları kısarak Tag alabilirim

Bu amazon hiç aklımda olmayan şeyleri almam konusunda uyarıyor beni,halbuki oyuncak alıp bakacaktım yoluma :))

Hocam o arkadaşına kinaye yaptım sadece :)

• Linkteki saatin sonuncusunu almıştım daha sonra çok fazla saat aldığım için iptal ettim. Fiyat çok uygun hala kararsızım. İhtiyacı olan varsa bakailir.Rotary Men's gb00173/04 Analog Display Quartz Silver Watch
  • Beklemedeyim, geçen sene kaçırmıştık

• Bende bi hoslastim konudan, bi tane de ben cakayim koluma diyorum =)
    Bu arada ne kadar ustune vergi yiyoduk? Free shipping mi la bunlar?

• http://www.amazon.com/gp/product/B011N5PI02?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Akşam 80 dolardı. 62'ye düşmüş. Alını mı sizce, ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grish G kullanıcısına yanıt
    hocam saat guzel tam istedigim gibi ne kaba ne sade ama beni uzmez degilmi? ogrenci adamiz sonucta markayi hic bilmiyorum kaliteli bi markamidir?
  • http://www.amazon.com/Invicta-19467-Specialty-Display-Japanese/dp/B00UCSRXA0/ref=sr_1_50?m=ATVPDKIKX0DER&s=apparel&ie=UTF8&qid=1448144664&sr=1-50&nodeID=6358539011&refinements=p_6%3AATVPDKIKX0DER

hocam şimdi bu üründe altta %20 take off yazıyor. bu indirim kodunu alırken gireceğim ve şu anki fiyat üzerinden %20 indirim mi olacak? daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadım çekinerek soruyorum kusura bakmayın.

• byprof kullanıcısına yanıt
    Marka hakkında bugün bir araştırma yaptım. TR de fazla bilinen bir marka değil ayrıca pahalı modellerinin alt kısmında "swiss made" yazarken indirime giren ucuz modellerinde "established in 1895" yazmakta. Ucuz modellerin iç mekanızması japonyadan veya çinden geliyormuş. Ayrıca bütün modellerine 50 yıl garanti verdiği söylenmekte ve tr de bakımlarını yaptırabiliyormuşsunuz. Ayrıca linkteki saat pilli bir saat, açıklamada belirtmemişler. Zamanım olsa al sat yapardım saati ancak uğraşacak vaktim yok.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.