Şimdi Ara

BEYOND TWO SOULS [PS4 ANA KONU] -Türkçe- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
8
Favori
18.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çıkış videosunu yukarıya ekledim izle kanka güzel görünüyor
  • sony oyuncuyu dürterken diğer taraftan microsoft oyuncuya cömert davranıyor.xbox live 360 oyunlrını bedava verirken biz remastred otunlara dünyanın parasını veriyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutulusu çıkar mı? Heavy Rain ve Beyond ikili oyun tek kutuda falan? Tam arşivlik olur ya.

• NedenAllahım kullanıcısına yanıt
    kutulu çıkartabilirler zaten martta ikili paket gelecek diyorlar kutulu olursa bende almayı düşünürüm bakalım ogün gelsin herşey belli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kutulusu çıkar mı? Heavy Rain ve Beyond ikili oyun tek kutuda falan? Tam arşivlik olur ya.

evet 4 marttaki 2 li paket hem kutulu hem dijital olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the last of us 2

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kutulusu çıkar mı? Heavy Rain ve Beyond ikili oyun tek kutuda falan? Tam arşivlik olur ya.

evet 4 marttaki 2 li paket hem kutulu hem dijital olacakmış.

Cidden çok güzel haber ama bi yandan da üzücü, eski oyunlara sevinir olduk. Ps4'te bi türlü beklentiyi karşılayacak bi oyun sergilenmedi exc olarak. Sürekli remastered sürekli remastered.

• 100 tlye satarlar yine bizim psnden... remastered bir oyun için 30 dolar çok
  • Kutulu çıkmayacak mı?
  • şimdiki sadece digital satılacak martta kutulu olarak satılacak
  • Total Game Converter

• Remastered cenneti PS4

• Rms ciler dolaşacak gene konuya oyundan çok yeter artık, gına geldi v.b mesajlar uçuşacak gene buralarda.
  • psn plus e verseler gercekten iyi olurdu 1 sene oyun vermeselerdi razi olurdum valla hemde bi suredir plus oyunlari icin sikayet eden oyuncularin gonlunu almis olurlardi ama nerde ruyada bile goremeyiz neyse alcaz artik yapcak bisi yok oynamadigim bi oyun ps3 de oynayanlar zaten almasin remastred diye bi fark yok sanirim ps3 ile
  • Arkadaşlar oynamayan kesin alsın, oynayan Mart'ı bekleyip koleksiyon alsın, geriye kalanlar da konudan çıksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Remastered cenneti PS4

The last of us gibi bi oyun varmı xbox da o duyguları yaşatabilen
  • Fiyatı niye bu kadar ucuz ve niye bu kadar erken çıkıyor anlamış değilim. Hani öyle çok kısa bir oyun yada demo filanda değil basbayağı last of us, uncharted, The order 1886 gibi exclusivelerden biri üstelik öyle çok eski de değil. Fiyatın düşük olması bizim için iyi de oyun öyle dandik bir oyun değil. Tamam bir the last of us, uncharted değil ama en azından until dawn, order 1886 kadar değer görmeli. Bence sony bu oyunu 1 hafta sonraya duyurarak büyük hata yapıyor. Heavy Rain i de 3 martta çıkaracakmış. Martta hitman ve uncharted 4 çıkacak Heavy Rain ise arada kaynayacak. Çok değil Aralık-ocak gibi beyond Şubat ayında da Heavy Rain duyurulsaydı sony bu 2 remastered tan daha iyi faydalanırdı. Hayır oyun daha Psn e eklenmemiş insan Ön siparişe açar bir önce. Para atıp biriktirirdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 19 Kasım 2015; 23:58:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Remastered cenneti PS4

böyle mesajlarla nasıl zevk alabiliyorsun ben inanamıyorum. neyi ispatlıyorsun neyi başardında bu kadar eğlendin?

• Ps3te oynamamıştım, merakla bekliyorum. Umarım türkçe altyazılı gelir.
  • Güzel haber. Oyunu oynamadan Ps3 ü satmıştım. Tam beklediğim haber geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zugu

sony oyuncuyu dürterken diğer taraftan microsoft oyuncuya cömert davranıyor.xbox live 360 oyunlrını bedava verirken biz remastred otunlara dünyanın parasını veriyoruz.

zorla mı satıyorlar?

verme...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.