Şimdi Ara

BOYNER'DE 100/50 VE 300/100 PARACIK (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
17
Favori
44.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. Ürünü sepete eklediniz ve satın alma sayfasına geldiniz diyelim. Hopi kısmına tıklayıp hopi numaranızı da girdiniz diyelim. Ordan 300 üzeri 100 tl hopiyi de seçtiniz diyelim.
    Ondan sonra o açılan pencerede çarpıya tıklayıp çıkıyo muyuz?
    Tamam a tıklayık pencerenin kapanmasını mı bekliyoruz? (eğer tamama tıklarsam ve tekrar hopi seçeneklerine tıklarsam o opsiyonu hiç seçmemişim gibi bir sonuçla karşılaşıyorum. sanki resetlenmiş gibi)

Konu hakkında tecrübesi olan bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim. Saygılar...
  • kaganmit K kullanıcısına yanıt
    tamama basacaksın sonra ödeme sayfasına geçtiğinde sol üstte kazanacağın paracık miktarı yazacaktır .
  • Bugün ümraniye boynerden ürünlerimi teslim aldim pantolon bedeni büyük geldi hemen orada değiştirdiler ugrastirmasin hem de yok cek yok hopi falan demeden saolsunlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 liralık montun 150 lirasını hopi ile 50 lirasını karttan ödedim , 50 lirada hopi geldi , kargoya vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganmit

Arkadaşlar ben bir şey sormak istiyorum. Ürünü sepete eklediniz ve satın alma sayfasına geldiniz diyelim. Hopi kısmına tıklayıp hopi numaranızı da girdiniz diyelim. Ordan 300 üzeri 100 tl hopiyi de seçtiniz diyelim.
    Ondan sonra o açılan pencerede çarpıya tıklayıp çıkıyo muyuz?
    Tamam a tıklayık pencerenin kapanmasını mı bekliyoruz? (eğer tamama tıklarsam ve tekrar hopi seçeneklerine tıklarsam o opsiyonu hiç seçmemişim gibi bir sonuçla karşılaşıyorum. sanki resetlenmiş gibi)

Konu hakkında tecrübesi olan bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim. Saygılar...

Tamama tıklamadan önce 3 saniye bekleyin, Tamama tıkladıktan sonra 5 sn daha bekleyin, sağa sola bakın kimse yoksa siparişi verin

• Siparisimi iptal etmişler beyler. Ne yapabiliriz?

• İnternetten aldığımız ürünü mağazada istediğimiz ürünle değiştirebilir miyiz..? yoksa yalnızca beden-renk değişimi mi mümkün oluyor?
  • Gecen haftaki kampanyada kensi hopi hesabimi kullandirip 150 paracik kazanmistim. Bugun 100 liralik siparisi paracikla odeyip 50 paracik kazandim, sonra bi 100 liralik siparisi daha paravikla odeyip 50 paracik kazandim, kalan 50 paracik ile bi siparis daha verdim :)

250 liralik siparise para vermeden bu kampayayi tamamlamis oldum. Avantajix iadeleei de onaylanirsa ustune para olmus olacagim.

• outdor ayakkabı bakıyprum northface vs varmı bakan ayakkabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

outdor ayakkabı bakıyprum northface vs varmı bakan ayakkabı

Parçacıkla ödeyip nasıl parçacık kazanılıyor.

• Hopi ödemeniz olduğundan indirim Kuponu/Çeki kullanamazsınız.

Bu mesajı alan var mı?

• bu colonbia larda kalıplar nasıldır adidas nike puma 44 giyiyorum bunda kaç numara almak gerek birde su ayakkabı fiyat olarak iyi geldi numarasıda uyarsa alayım

http://www.boyner.com.tr/urun/columbia-peakfreak-xcrsn-leather-outdoor-ayakka-1867209-519253219-500202-500202.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: pallidman

İnternetten aldığımız ürünü mağazada istediğimiz ürünle değiştirebilir miyiz..? yoksa yalnızca beden-renk değişimi mi mümkün oluyor?

Iade yapiyorsunuz magazada karsiliginda cek veriyorlar yani istediginiz şeyle degisim yapabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Gecen haftaki kampanyada kensi hopi hesabimi kullandirip 150 paracik kazanmistim. Bugun 100 liralik siparisi paracikla odeyip 50 paracik kazandim, sonra bi 100 liralik siparisi daha paravikla odeyip 50 paracik kazandim, kalan 50 paracik ile bi siparis daha verdim :)

250 liralik siparise para vermeden bu kampayayi tamamlamis oldum. Avantajix iadeleei de onaylanirsa ustune para olmus olacagim.

hem hopı kullanıp hem hopı nasıl kazanıyorsun

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    Hopi ile odeme yapilinca da tekrar hopi veriyo.

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün beden renk değişiminde sıkıntı yok. Ama başka ürün olunca indirim sonrası karttan çektikleri tutar kadar alışverişe izin veriliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

bu colonbia larda kalıplar nasıldır adidas nike puma 44 giyiyorum bunda kaç numara almak gerek birde su ayakkabı fiyat olarak iyi geldi numarasıda uyarsa alayım

http://www.boyner.com.tr/urun/columbia-peakfreak-xcrsn-leather-outdoor-ayakka-1867209-519253219-500202-500202.html

normalde 42 giyiyorum 42.5 tam denk geldi. kış var kalın corap giyerim biraz rahat olsun dersem 43 oluyor

• Toplamda 700 tl alışveriş yaptım 200 tl hopi kullandım 500 e geldi 50 tl de kasada hopi var bunu mağazada kullanabilirim sanırım kargo parası vermek istemedim. Ne zamana kadar kullanılıyor ?

Ayrıca ürünlerimin birisi kargoda diğer ikisi hazırlanıyor olarak görünüyor iptal olmaz umarım. İptalde ne gibi işlem yapılabilir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

340 TL alışveriş sepetinde, 40 TL çek ile 300 TL ödedim. 100 Hopi + 30 TL shell geldi, 340 tl sepet 170 tl ye geldi. Baya güzel oldu :)

bende 370 tl lik alısveriş yaptım 50 tl cek kullanıp 320 tl ödedim. 100 hopi geldi.
    sipariş sonrası 30 tl shell indirimi yazısıda cıktı ama boyner hesabımda o çeki göremiyorum.
    bir seyi eksik mi yaptım bi yerlere mesaj falan mı atmam lazımdı acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u_g_o_189 -- 16 Kasım 2015; 22:06:37 >
  • ÖNCE hopi SONRA ÇEK OLAYı DA KAPATILMIŞ.

hopi ve çek i beraber kullaabileceğimiz başka yöntem varmı
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.