Şimdi Ara

BOYNER'DE 100/50 VE 300/100 PARACIK (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.294
Cevap
17
Favori
44.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraciklar yuklenmeyecekse hic almayalim arkadaslar. Yukarida hic yuklrnmedi diyen arkadaslar olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojenperoksit -- 16 Kasım 2015; 13:21:01 >
  • SSERKAN78 S kullanıcısına yanıt
    Benim de bi urun iptal...urunu alirken hopi kullandim, kazandigim hopileri de harcadim..

Bakalim ne oyunlar cevirecekler basimiza..

Allah icin su sitelerindeki "turkiyenin en guvenilir alisceris sitesi" sacmaligini kaldirsinlar artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hem indirim çeki kullanıp, hem de hopi den nasıl yararlanıyorsunuz.
    ben denediğim de uyarı verdi. hediye çeki kullanılan siparişlerde hopi kampanyalarından yararlanamazsınız,diye.
  • An itibariyle once hopiyi girip cek kullanmak isteyincede cek vermiyor arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Direkt alakalı bir soru değil ama, 2x 3x haricinde hopileri 1 hopi =1 tl olarak kullanabiliyor muyuz üye işyerlerinde

Herhangi bir kampanya seçmeden bu şekilde kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

An itibariyle once hopiyi girip cek kullanmak isteyincede cek vermiyor arkadaslar

İlk gün yapanlar almış. Ben dün denedim verecekmiş gibi yaptı ama yine vermedi.
    Mağaza fiyatına göre yine uygun geldi 40+30 yakıt hediyesi düşünce fiyatlar güzel.
    Mağazada denedim internetten aldım.
    Yalnız şöyle bir durum var ilk alışverişte verdiği Shell kodunu SMS ile kayıt ettim ve alışverişi iptal ettim. 2. sefer denemede kod vermedi.
    Vermemesi normal tabi ama inşallah ilk kodum yanmamıştır boşu boşuna.
  • forumdaşlar;

cuma günü 5 polo tişörte 95 tl ödeyip almııştım..75/150 kullanmıştım ve 50 hopi gelmişti..şimdi 5 tişörtün 4 ünü iptal etmişler..benim hopilerin 40 tl sini gerimi alırlar..hediye çeki de bir daha tanımlanmaz herhalde..

daha önce böyle bir durum yaşayan beni bilgilendirebilirmi..

müşteri temsilcilerini aradım..mağdurum arkadaş dedim..bakalım döncekler nasıl bir teklifte buluncaklar..

varmı tüyo verecek bir arkadaş..

acillllll
  • Arkadaşlar artık önce hopi sonra çek yapsak bile çek geçerli olmuyor mu deneyenler söyleyebilir mi

• HknGkts kullanıcısına yanıt
    önce hopi sonra çek kısmına girdim kabul etti hopi puanımda yüklendi
  • Sayfalar gelip geçiyor muhabbet hep aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Paracık sistemi nedir? Hopi hiç kullanmadım mesela 100 liralık alışveriş yapacağım bu bana 50 olarak mı yansıyacak yoksa 100 lira karttan çekip hopi hesabına 50 liralık alışveriş hakkı mı verecek?

Yardım edecek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

forumdaşlar;

cuma günü 5 polo tişörte 95 tl ödeyip almııştım..75/150 kullanmıştım ve 50 hopi gelmişti..şimdi 5 tişörtün 4 ünü iptal etmişler..benim hopilerin 40 tl sini gerimi alırlar..hediye çeki de bir daha tanımlanmaz herhalde..

daha önce böyle bir durum yaşayan beni bilgilendirebilirmi..

müşteri temsilcilerini aradım..mağdurum arkadaş dedim..bakalım döncekler nasıl bir teklifte buluncaklar..

varmı tüyo verecek bir arkadaş..

acillllll

YOKMU KARDEŞİNE YARDIM EDECEK BİR BABAYİĞİT..
  • 100 lira karttan çekip hopi hesabına 50 liralık alışveriş hakkı verilecek.
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    hocam aldığım ürünün bedeni uymadığı için boyner mağazasından değişim yaptım.
  • hopi kullanılan işlemde hopi kazanılamıyordu. bugün 100tl hopi kullanıp, bir de 50 hopi kazandım. boyner giyimin n11'i olacak bu gidişle. 1 haftada 6 kez sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 16 Kasım 2015; 16:06:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

önce hopi sonra çek kısmına girdim kabul etti hopi puanımda yüklendi

bende aynısını yaptım yüklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

hopi kullanılan işlemde hopi kazanılamıyordu. bugün 100tl hopi kullanıp, bir de 50 hopi kazandım. boyner giyimin n11'i olacak bu gidişle. 1 haftada 6 kez sipariş verdim.

hopi kullanınca hopi kazandırıyor ancak hopi kullanınca indirim çekine izin vermiyor. sadece hopi kazanayım diye işaretlerseniz indirim çekini de kullanabiliyorsunuz.
  • 340 TL alışveriş sepetinde, 40 TL çek ile 300 TL ödedim. 100 Hopi + 30 TL shell geldi, 340 tl sepet 170 tl ye geldi. Baya güzel oldu :)
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    13 liralik bir sey daha ekleseydin boyner15 ile 353-53 300 olacakti, geri kalani ayni.

Gitti 13 liralik beles urun :D

• Öyle bir kod olduğunu bileydim :) 10 defa girerdim.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.