Şimdi Ara

JD.com (Kargo Takip Konusu) (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.737
Cevap
76
Favori
265.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeroplayer06

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

Orijinalden alıntı: zeroplayer06

quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

şu ikisinin farkı ne arkadaşlar
    http://en.jd.com/product/BlitzWolf-4-8A-24W-Dual-USB-Travel-Wall-EU-Charger-For-iPhone-iPad-Samsung-Xiaomi-MEIZU-Lenovo-Phones_736065.html
    http://en.jd.com/product/744706.html

BlitzWolf kaliteli ve usb başına 2.4 A veriyo yanı tablet vs büyük pilli cihazları rahatlıkla şarz edebiliyo diğeri ise usb başına 1 A verebiliyor

1A vermez hocam sanmıyorum öyle birşey olacağını. Belirtseler iyi olmuş BlitzWolf'taki gibi ama iki portta 2A veriyordur. 2A akım standart zaten. Aralarındaki en büyük fark hızlı şarj özelliği.

ikisininde max değerler bunlar zaten hocam acaba bende g4 var 1.8 a adaptörü 2.4 lük hızlı şarjlı daptör alsam daha hızlı şarj edermi

Hızlı Şarj bildiğim kadarıyla 2A üzerinde etkili oluyor hocam.

• Ödemesi yapılan ama kargoya daha verilmeyen siparişleri iptal edersek kuponumuzu geri alabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SleeplessZ

Ödemesi yapılan ama kargoya daha verilmeyen siparişleri iptal edersek kuponumuzu geri alabiliyor muyuz ?

Alamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SleeplessZ

Ödemesi yapılan ama kargoya daha verilmeyen siparişleri iptal edersek kuponumuzu geri alabiliyor muyuz ?

ben yapılıyor diye umut ederek bulduğum tüm 10,05 üstü ürünleri almayı deniyorum daha birşey alabilmiş değilim kuponumla bu hatayı verip duruyor
    IMPORTANT MESSAGE:
    Sorry, the order can not be submitted, please try again later. If you need further help, please contact contact-sg@jd.com.
  • Bazı ürünler o şekilde hata veriyor hocam farklı ürünlerde deneyin.
  • cevap verip yardımcı olduğunuz için teşekkürler
    http://en.jd.com/product/Save-8-10-with-JD555-2-PCS-Wireless-Bluetooth-3-5MM-AUX-Audio-Stereo-Music-Home-Car-Receiver-Adapter_756480.html
    şu ürün tam olarak ne işe yarıyor arabadaki aux girişine takıp telefondan müzik oynatabiliyormuyuz bluetooth ile o işe yarıyor dimi yanlış anlamadıysam, bunu alacaktım ama alınmıyor şuan sanırım acaba benzeri bir şey varmıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 12 Kasım 2015; 4:01:23 >
  • Doğrudur hocam.
  • Bunun haricinde 10 dolarlık kuponları kullanabileceğimiz ürün var mı arkadaşlar ?

http://en.jd.com/product/830817.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cqkn61 -- 12 Kasım 2015; 4:09:56 >
  • ilk kez bi şey alayım dedim
    Sorry, the system is busy now, please try again later.
    şans işte :)
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    Son 1 tane kalmış elini çabuk tut :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark of Cain

Son 1 tane kalmış elini çabuk tut :)

Hocam 2 tane aldım ondan zaten kodu bunda kullanabildim birtek 4-5 saattir başka hiç birşey alamadım 4 tane kodum kaldı yanmasın diye almaya çalışıyorum bir türlü alamadım
  • cqkn61 kullanıcısına yanıt
    bende yarına bırakıcam usb belleklerden display port kablosundan kamera bataryasına herşeyi denedim işe yaramıyor
  • Bu gece kalan çekler ile 4 farklı ürün aldım hiçbir sorun yaşamadım. Herkeste sorun var bende yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark of Cain

Bu gece kalan çekler ile 4 farklı ürün aldım hiçbir sorun yaşamadım. Herkeste sorun var bende yok heralde

hocam aldıklarınızın bitanesinin linkini atarmısınız bende deniyeyim bi sorun benim hesaptamı
  • yok olmuyor 6 tane kuponum var JD555 de çalışssa ödeme aşamasına geçilmiyor arkadaş. 1 tane ürün alamadık iyi mi :)
  • jd-collection satıcısı yani jd'nin kendi ürünlerinde sipariş sorun oluyor sanırım. En azından ben 2 ürününde sorun yaşadım. Sizde durum nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The shipping address you selected is different from the address we identified. The shipping cost has been updated accordingly.

uyarısı varmış adres kısmının üstünde şimdi gördüm ne demek istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

The shipping address you selected is different from the address we identified. The shipping cost has been updated accordingly.

uyarısı varmış adres kısmının üstünde şimdi gördüm ne demek istiyor

Teslimat adresiniz tespit edilen adresten farklı olduğu için kargo ücreti güncellendi gibi birşey diyor
  • Bu akıllı saatte açıklamada gmail yazmıyor ama resimlerde var gibi. Mail okunur sanırım sorunsuz değil mi? En azından Gmail okunsun.

http://en.jd.com/product/798841.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sepet sayfasının sağ üst tarafında ülke seçmen gereken bir yer var. Oradan Türkiye'yi seçip devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milky Way -- 12 Kasım 2015; 5:24:32 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.