Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw arkads benim kızdıgım hic bir acıklama yok su tarihte satısa cıkıcak dense beklıyelim bu ne saçmalık anlamadımki butun markalar telefonunu tanıttıgında bıntarıh verirler bunlarda hiç bir şey belli degıl bende g4 olıyorum hem 1000 tl daha ıcuz hemde performası ve pili cok farklı deil
  • Az önce LG canlı destek ile konuştum. Ürünün satış planlaması yapılmaktaymış. Bu nedenle tarih ve fiyat ile ilgili net bilgi veremiyorlar. Anladığım kadarıyla piyasaya çıkış fiyatı veya herhangi bir promosyon vs. üzerinde çalışıyor olabilirler.
    Ama biraz daha bekleyeceğiz gibi.
  • Kasım sonu bence en erken. Ama benim acelem yok,çıkmış olsa bile bekleyeceğim. LG ye güvenim sıfır, hiç güvenmediğim bir firma LG. Telefonu olsun, televizyonu olsun , geneli kronik sorunlu. V10 çok ilgimi çekti, çok beğendim, bekliyorum da fakat hevesime yenik düşmek istemiyorum. Çıksın bii , insanlar alsın kullansın 1, 2 ay içinde kokusu çıkar ve fiyat da oturmuş olur. Şimdilik sadece bu telefona yoğunlaştım. bakalım hayırlısı artık.
  • 2.699 TL. LG den gelen bilgi..
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Aslında resmi açıklama yapıldı kasımin 2ci haftası diye bu haftadan herkes çok umut lu bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_CRIMINAL kullanıcısına yanıt
    Kaynak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

2.699 TL. LG den gelen bilgi..

Çok pahalı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Kaynak ?

LG de çalışıyorum , mobil bölümde olmasamda ilk liste fiyatı bu , ilk parti mallar geldi , Perakende kanallara dağıtımı yapıldı.
  • quote:

quote:

Kaynak ?

LG de çalışıyorum , mobil bölümde olmasamda ilk liste fiyatı bu , ilk parti mallar geldi , Perakende kanallara dağıtımı yapıldı.

Liste fiyatı yüksek olmuş G4 ile arasında 800 liradan fazla fark var :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulDreath

quote:

quote:

Kaynak ?

Liste fiyatı yüksek olmuş G4 ile arasında 800 liradan fazla fark var :(

Ben de çok yüksek buldum. Maalesef son anda bir değişiklik olmazsa fiyat bu

Bu arada 10 gün içinde satışda.

güzel bi haber. bu telefon gerek tasarımıyla gerek bataryasının çıkarılanilmesi ve sd kartıyla benim hoşuma gidiyor. çelik gövde de var. şu an almanın bana mantıklı geldiği bi telefon.

• Geçenlerde bi haber okumuştum, V10 için kendi ülkesinde bile satışları çok düşükmüş, firma umduğu satışları yakalayamamış..

Eğer bu fiyattan çıkacaksa bizim ülkemizde de umduğu satış rakamlarını yakalayamayacaktır..

2000 - 2200 seviyesinde olsaydı, alınabilirliği artardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Geçenlerde bi haber okumuştum, V10 için kendi ülkesinde bile satışları çok düşükmüş, firma umduğu satışları yakalayamamış..

Eğer bu fiyattan çıkacaksa bizim ülkemizde de umduğu satış rakamlarını yakalayamayacaktır..

2000 - 2200 seviyesinde olsaydı, alınabilirliği artardı..

HTC de aynı kafada çıkardı ülkemizde cihazı 2500tl ki amiral gemisi değil A9. LG de ilk kez bu hataya düşmüşse yapacak bir şey yok ucuzlarsa alınabilir. 2700 hiç az para değil. Güney Kore'de de ilk 2 hafta içerisinde yaklaşık 100 dolara karşılık gelen bir indirim yapmak zorunda kalmışlardı.
  • Demekki piyasaya çıkınca hemen almamak gerekiyor, fiyatının oturmasını beklemek lazım.

Güney Kore'de $100 indirim olduysa bizde de en az o kadar bir rakama inmeli ki talep görsün.
    Cihazin türkiyeye geldiğini bende biliyorum media marketlere de dagitildigini ama fiyat inşallah dediğiniz gibi değildir

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Evet cihaz bence herseyi ile kendini öne çıkarıyor beklemedeyiz bakalım cihaz 2500 den piyasaya kampanya ile girmeli

• Bence lg her zaman f/p olarak her zaman iyi fiyat ile kullanıcının yanında olmuştur bu cihazdada olacaktir diye tahmin ediyorum

• Fiyat çok yüksekmiş. Geçenlerde Z5 2500₺'den girdi 1 hafta gemeden 2200₺'ye indi umarım böyle birşey olur V10 için de.

• quote:

Orijinalden alıntı: SammyBoy

Fiyat çok yüksekmiş. Geçenlerde Z5 2500₺'den girdi 1 hafta gemeden 2200₺'ye indi umarım böyle birşey olur V10 için de.

Z5 hala 2499 diye biliyorum ben indi mi o fiyata?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.