Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetgox

Z1 compact sahibiyim eğer yanlış görmediysem 1280x720 çözünürlük 4.6" 23 mp kamera snapdragon 810 kesinlikle z1 compact ve Z3 compact sahiplerini değiştirmeye ikna edemezler sarı rengin dönmesi güzel olmuş gerçekten ben sarı için baya bekleyip Gürcistan'dan almıştım yarı fiyata kesinlikle ne paralel ne distribütör malı tr den telefon alınmaz

Ekranın FHD olması istenmiyor zaten, siz ne bekliyorsunuz 😅
  • 3 gb ram ve 4.8 inçlik ekran ile gelseydi alacaktım.
  • 3gb fetişi olanlar başka kapıya gitsin . 2gb her şeyinize yeticek , ama ismi olsun diye 3gb istiyorsunuz . 4gb vram'i olupta mario bile kaldırmayan pc'ler ile hava atan tiplere benzetiyorum bu insanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

3gb fetişi olanlar başka kapıya gitsin . 2gb her şeyinize yeticek , ama ismi olsun diye 3gb istiyorsunuz . 4gb vram'i olupta mario bile kaldırmayan pc'ler ile hava atan tiplere benzetiyorum bu insanları
    almanya fiyatı uçukhttp://www.mediamarkt.de/mcs/product/_SONY-Xperia-Z5-Compact-wei%C3%9F,48353,2331648.html?langId=-3 tr de 2000tl den gelecek anlaşıldı

• 2000tl uçuk bir fiyat değil bence bunda 2-3 sene öncede amiral gemileri aynı fiyata satılıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinewood

2000tl uçuk bir fiyat değil bence bunda 2-3 sene öncede amiral gemileri aynı fiyata satılıyordu
    Arkadaşlar tam istediğim telefon demiştim, tabi sd810 nasıl olacak bilemiyorum, ama sonymobile müşteri temsilcisinin dediğine göre şu an için Türkiye'de satışı düşünülmüyormuş malesef ki sitede de sadece Z5 ve Premium model var. İnşallah Türkiye'de de görürüz bu modeli.
  • Serhilkat S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonda mi sordunuz ? Yada kaynak var mi bu aciklamaya dair.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhilkat

Arkadaşlar tam istediğim telefon demiştim, tabi sd810 nasıl olacak bilemiyorum, ama sonymobile müşteri temsilcisinin dediğine göre şu an için Türkiye'de satışı düşünülmüyormuş malesef ki sitede de sadece Z5 ve Premium model var. İnşallah Türkiye'de de görürüz bu modeli.

Dostum z3 compact geldiğine gôre,z5 compact da mutlaka gelecektir.Madem gelmeyecek sitesinde neden var?Nasıl musteri temsilcisiyse artık.Bence musteri kaciricisi olabilir...

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z5-compact/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 6 Eylül 2015; 14:31:02 >

• thunderbolt kullanıcısına yanıt
    İste bekledigim link Musteri temsilcileri mevcut urunler hakkinda bile tam bilgi sahibi degilken daha yeni cikmis bi cihazdan haberdar olduklarini hic sanmiyorum. Cogu yanlis bilgi verip bitiriyolar konusmayi.

Yalniz hocam direk urunler kismindan bakinca bulunmuyor hala. Sizin verdiginiz linkten direk giriliyor. Siz nasil buldunuz ilgili sayfayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

İste bekledigim link Musteri temsilcileri mevcut urunler hakkinda bile tam bilgi sahibi degilken daha yeni cikmis bi cihazdan haberdar olduklarini hic sanmiyorum. Cogu yanlis bilgi verip bitiriyolar konusmayi.

Yalniz hocam direk urunler kismindan bakinca bulunmuyor hala. Sizin verdiginiz linkten direk giriliyor. Siz nasil buldunuz ilgili sayfayi

Anasayfaya telefondan girdiğimde zaten vardı dostum...bulmak için ekstra bir çaba sarfetmedim yanı...:)
  • thunderbolt kullanıcısına yanıt
    Bak bu güzel haber ama direkt sayfasında ben de bulamamıştım ama sizin attığınız linkte mevcut . Bence de tam müşteri kaçırma uzmanı bunlar :)
  • Evet ürüler kısmından girince ben de hala göremiyorum ama hocamın attığı linkte mevcut.http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/ burada yer almıyor mesala, müşteri temsilcisi de buradan bahsetmiş olmalı.
  • Evet hocam telefonda sormuştum. Biraz telefonda beklettikten sonra şu an için Türkiye'de satışı düşünülen bir ürün değil demişti ama arkadaşların dediği gibi konuya çok hakim olduklarını sanmıyorum. Ben kendi sitelerinde de ürünü göremeyince doğru olabilir mi acaba diye düşünmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhilkat -- 7 Eylül 2015; 13:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

quote:

Z1 compact sahibiyim eğer yanlış görmediysem 1280x720 çözünürlük 4.6" 23 mp kamera snapdragon 810 kesinlikle z1 compact ve Z3 compact sahiplerini değiştirmeye ikna edemezler sarı rengin dönmesi güzel olmuş gerçekten ben sarı için baya bekleyip Gürcistan'dan almıştım yarı fiyata kesinlikle ne paralel ne distribütör malı tr den telefon alınmaz

İstenmiyor derken? 4k ekran gereksiz evet ama fhd ekran gayet gerekli artık hocam
  • http://m.mynet.com/i3.html#http://www.mynet.com/haber/iphone/teknoloji/xperia-z5-compactin-full-hd-versiyonu-goruldu-2034531-1

Z5 compact premium sadece Japonya pazarında ve sanırım docomo operatöründe satılacak ilginç bir strateji
  • ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    4,6 720 p gayet yeterli. Boşuna nefesinizi full hd diye tüketmeyin o ekran boyutunda ne fark anlayabilirsiniz ne de o işlemciye hd performansında yakaladığınız deneyimi yakalayabilirsiniz. Pil süresi azalmasıda ayrı bir etken. Sizin gibi ekran çözünürlüğü manyakları yüzünden zamanın en verimli işlemcileri o ekranlara yetemedi harap oldular. Şu zihniyetten kurtulun artık. 5" e kadar hd çözünürlük gayet yeterli. Tatmin edici yanıt isteyenler shiftdelete sitesinde tolga cem in incelemelerine baksınlar. Gayet makul bir telefon olmuş. Tek şikayetim bu ürünün neden bu kadar geç satışa çıkıyor oluşu (ekim). Yap şunu 1 hafta sonra gidip alıp kullanalım.
  • quote:

quote:

quote:

İstenmiyor derken? 4k ekran gereksiz evet ama fhd ekran gayet gerekli artık hocam

O boyutta " compact" mantığında hd gayet yeterli. O pil ömrü korunuyor bir de.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O boyutta " compact" mantığında hd gayet yeterli. O pil ömrü korunuyor bir de.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimalle iPhone 6S alacağım ama Z5 Compact'ı da değerlendirecektim... Ancak ülkemizde çıkmazsa mecburen iPhone 6S alacağım. 5 inç ve altı flagship istiyorum, devasa telefonları sevmiyorum. Sony bu telefonu satışa çıkarmazsa hata yapar.

• Dün turkcell bayi sordum sipariş ettiklerini ve satış tarihi ne zaman olur bizde bilmiyoruz dediler

Edit:Gelmeyecekmiş falan dediğimde güldüler falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaskülistAdam

4,6 720 p gayet yeterli. Boşuna nefesinizi full hd diye tüketmeyin o ekran boyutunda ne fark anlayabilirsiniz ne de o işlemciye hd performansında yakaladığınız deneyimi yakalayabilirsiniz. Pil süresi azalmasıda ayrı bir etken. Sizin gibi ekran çözünürlüğü manyakları yüzünden zamanın en verimli işlemcileri o ekranlara yetemedi harap oldular. Şu zihniyetten kurtulun artık. 5" e kadar hd çözünürlük gayet yeterli. Tatmin edici yanıt isteyenler shiftdelete sitesinde tolga cem in incelemelerine baksınlar. Gayet makul bir telefon olmuş. Tek şikayetim bu ürünün neden bu kadar geç satışa çıkıyor oluşu (ekim). Yap şunu 1 hafta sonra gidip alıp kullanalım.

Dostum ben çözünürlük manyağı olsam z1 compact almazdım z2 full HD ve ben hiçbir şekilde performans düşüklüğü görmedim siz ne yapıyorsunuz telefonla da performans düşüklüğü görüyorsunuz anlamadım telefonun geç gelmesi müzmin sakatlık sony eurasia kadar amatörce yönetilen başka bir telefon distribütörü yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.