Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar alanlar varsa ilk izlenim ve yorumlarınızı bekliyorum

• pahalı olmasında senle hemfikirim ama kesinlikle ve kesinlikle qhd istemiyorum fullhd haliyle cihaz çok daha iyi kullanıcıların eminim %90 ıda aynı fikirdedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Ois yerine steadyshot kullanıyor sony bildiğim kadarıyla,yazılımla o işi hallediyor diye biliyorum.
    Zamanında bayağı tartışıldı bu konu tekrar tekrar yazmanın bir anlamı yok.

Yazılımla biryere kadar... (z3 kullanıcısıyım)

• En geç kasım sonuna kadar beklerim seni makine... ucuzlamazsan bile alacağım...

Otomatik ve manuel çekim örnekleri indirip detaylı bakabilirsiniz.

Z5

İç mekan resimlerini merak ediyordunuz sanırım buyrun buradan bakabilirsiniz ek olarak
    Z3 ile tamamen farklı sensörü barındırıyor farkı hissetmemeniz için bir neden yok kamera performansı gece yada gündüz z3 ten üstündür. o konuda bir şüpheniz olmasın
    resim kalitesini bazı arkadaşlarımız malesef telefonla resmi çek ekrandan bak güzel görünüyorsa tamamdır anlıyor fakat malesef daha adil bir ortama LCD monitör tarzı bir görüntüleme aracında bakıldığında işler o zaman değişiyor. LG quantum 2k ekranda çok iyi işler çıkarıyor yada ekranı kaliteli olan diğer cihazlar fakat iş bilgisayara atıldığında o görünen kadar iyi değil. amiral gemiler kamera perfomansı açısından denk ürünler sayılabilir birisi gündüz çekimlerinde öne geçer diğeri gece bir başkası ise loş ortam bunları her cihazı uzun kullanım sonucunda görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 5 Kasım 2015; 10:20:29 >

• Cihazı alanlar ilk izlenimlerini paylaşırsa sevinirim
  • Çok detaylı bir inceleme

http://www.androidcentral.com/sony-xperia-z5-and-xperia-z5-compact-review

Her şey aşığına kusursuz gelir.
  • Fiyatı düştüğü anda buradan almayı düşünüyorum

http://urun.n11.com/cep-telefonu/sony-xperia-z5-yesil-P83535058
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şimdi işteyim akşam incelerim

• Tasarım olarak gerçekten kötü bir telefon olmuş elime dikdörtgen bir fayans almakla bu telefonu almak arasında bir fark yok nasıl bunu yapmışlar hala inanamıyorum.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Neden özellikle sony zorlu? Özel bir nedeni varmı? Bende N11'den alacağım (250 TL indirim çekim var), bunun için merak ettim. Hepsi sony ve ehızlı gibi sony center mağazalarıda var ve fiyat standart.

+ olarak, yakın zamanda fiyat düşüşü olacağını sanmam. En az 3-4 ay içinde indirim beklemek, mucize beklemek gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozfidelio O kullanıcısına yanıt
    Ciddimisin? Tmm tasarım, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bahsettiğiniz gibi asla değil. Bence tek kusur ısınma konusu ve kamera. Isınma konusunda, yazılımla beraber olumlu gelişmeler var ve, kamera konusundada camera fv veya snap kamera ile muhteşem değişimler yakalanıyor. Kamerada gereken tüm potansiyel var ve soru yazılımda bitiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylerr alanlar varsa acil ilk izlenimlerini olabilirse ufak ufak deneyimlerinizi bahsedin

• quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

Neden özellikle sony zorlu? Özel bir nedeni varmı? Bende N11'den alacağım (250 TL indirim çekim var), bunun için merak ettim. Hepsi sony ve ehızlı gibi sony center mağazalarıda var ve fiyat standart.

+ olarak, yakın zamanda fiyat düşüşü olacağını sanmam. En az 3-4 ay içinde indirim beklemek, mucize beklemek gibi.

benimde 200 lira hediye çekim var daha sağlam bir firma bence hepsi sonyde iyi tabi
  • Acaip kararsız kaldım alayım mı almayayım mı diye... şu an note 5 var bende, pil ömrü ortalama onun haricinde güzel cihaz ama z5 in yıkanabilir olması ve hafıza kartı olayı beni çok cezbediyor. Malum bir de arayüz olayında sony çok iyi. Note 5 1900tl civarı satıp üzerine 600 tl koyucak olmamda bir soru işareti tabiki... fikir danışsam sizlere?

• cmlunrssl kullanıcısına yanıt
    Bir SONY sever olarak bence almayın, Note 5 iyi bir cihaz ve üstüne az olmayan bir miktar para vereceksiniz. Bence bir süre daha bekleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozfidelio

Tasarım olarak gerçekten kötü bir telefon olmuş elime dikdörtgen bir fayans almakla bu telefonu almak arasında bir fark yok nasıl bunu yapmışlar hala inanamıyorum.

Nerede incelediniz ?
  • Az önce mall of istanbul sony center ile görüştüm yarın gelip cihazı inceleyebilirsiniz dediler hayırlısı artık
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.