Şimdi Ara

hissettiğiniz en büyük fiziksel acı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
5
Favori
11.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kucukken abim bisikletle beni gezdirirken Ayagim bisikletin tekerine girmisti aciyi tam hatirlasamda korkuda 2 hafta yurumemistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D

• ayak parmagimin kikirdagi kirilmisti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu geçin de ayak serçe parmağını kapıya vs çarpmak kadar dehşet bir acı yok.

• ayak parmağını koltuğa vurmak en küçük olanı
  • böbrek acısı tabi ki gece böbreğimdeki acıyla uyanmıştım 10dk geçmemişti geçtikten sonraki 10dk rüya gibiydi
  • Kanal tedavisi

• Kolum kesilmisti cam girmisti aslinda o andaki panikle aci hissetmedim ama dikis atilirken bayagi acimisti

• İmplant yapılırken

• Cami yumruklamistim. Elime kocaman cam derine batmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sünnet olurken heralde. İğneyi dibine kadar sokmuştu

• Spor musabakasinda bacagin kirilmasi sonra kolun dirsekten biraz daha zorlanirsa kirilmasi iltihapli disi cekmeleri 2 igneye ragmen hissetmistim resmen kemikten cekiyorlardi
    En ama en kotusu skolyoz agrisiydi hapsirirken agliyordum o kadar aci veriyordu ve nezle olmustum

• Boynuma çok şiddetli bir kramp girmişti. 1 hafta ne sağa, ne sola oynatamadım. Hiç oynatmasam bile sürekli devam eden bir sancı vardı. Resmen 1 hafta mumya gibi dolaşmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Kolum kesilmisti cam girmisti aslinda o andaki panikle aci hissetmedim ama dikis atilirken bayagi acimisti

Aynı acıyı bende çektim kolumda hala kocaman izi var ve bana dikiş atılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuattroFR

quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Sünnet sargilarinin sökülmesi ya da ayak baş parmağımın tırnağının çıkması.

Boşu boşuna sunnet olduk bosu bosuna aci cektik zamaninda.Farz degil sadece arap gelenegi.Alinan zevki azaltip erken bosalmaya da yol actigi gerçeği var.

Neyse asil konuya gelelim kucukken bisikletten dusup kaldirima kaşimi carpmistim her taraf kan olmustu hatta dikiş izleri duruyor hala

Biz temizlik için oluyoruz.

• son sürat hızla evde çıplak ayakla koşarken ayak serçe parmağını masanın ayağına vurmak offff tepki 5 sn sonra verirsin ama ömrüne bedel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydoSkull99 -- 1 Eylül 2015; 11:32:21 >
  • Ayak bileğimde liflerin kopması , sol böbrekte kum dökmem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç kimse hayalarına sağlam bi tekme yemedi heralde

• Sünnette o iğnelerin acısı , off be içim çok kötü oluyor

Birde gömülü 20lik diş çekilmişti , eve geldiğimde inanılmaz ağrımıştı.4saat boyunca birşey içmemde yasaktı , içememiştim ağrı kesiciyi :(
  • Pinli dolgu. Dişçi dişimi uyuşturucu vurdu. Uyuşmasını bekledim bir süre. Uyuşunca da dişçi koltuğuna yattım. Ama dişçinin lamba da işleme başlamadan bozuldu. 10 dakika filan ona uğraştılar. Çalışmayınca başka başka odaya aldı orada başladı. Biraz uğraştı dişle. Yavaş yavaş uyuşturucunun etkisi de lambayla uğraştıkları için erken geçmeye başladı. Sonra dişime iğne soktular. Çivi çakar gibi vurmaya başladı, dişime girdi sonra o. Baya acımıştı o zaman. Yerimden filan hoplamıştım. Bir de, 1 hafta önce bacağıma bir kramp girdi ama öyle normal kramp da değil. 1cm bile oynatamıyordum bacağımı. Babamla annem yatağa taşımıştı. Acıdan gözüm kararıp miğdem çok bulanmıştı. Bayılacaktım, bayılamadım. 10-15 dakika acıdan kıvrandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuroki -- 1 Eylül 2015; 12:12:07 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.