Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.Dediğiniz gibi ekran koruyucuyu çıkarınca sıkıntı düzeldi.Artık yeni koruyucuya bakacağım.
  • Elllerinize sağlık.
  • Merhabalar
    Arkadaşlar LG G4 telefonumu iki gündür kullanıyorum.Bu gün bilgisayara bağlamak istedim.Ama bir kaç defa denememe rağmen yükleme başarısız oldu diyerek bağlantı gerçekleşmedi.Bende fotoğraflarımı bilgisayara yükleyemedim.Bunun nedeni ne olabilir sizce.Böyle olursa telefonunun ne anlamı olur.Benim muhakkak bilgisayara bağlantı kurmam gerekiyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
  • norax N kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara usb driver kurdunuz mu? İkinci mesajda linki vardı kurmadıysanız kurup deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 10 Eylül 2015; 7:05:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10d turkey için root nasıl yapabiliriz konunun başında 10b ve 10cye uyumlu yazılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_cry

Arkadaşlar 10d turkey için root nasıl yapabiliriz konunun başında 10b ve 10cye uyumlu yazılmış.

10D için henüz deneme yapamadım ki büyük ihtimalle sıkıntı çıkarmaz
  • Beyler benim telefon kendi kendine dosyalari siliyo nedendir acaba?

• Arkadaşlar yavaş ve dengesiz şarj sorunu yaşayan var mı? Şarja takıyorum bi ara çok hızlı sarj ediyor sonra düşüyor bayağı.

• Merhaba arkadaşlar, daha önce LG G2 kullanıyordum, telefon servise gidip geldikten sonra LG PC Suite'ye bağlanamaz oldum, şuan LG G4 ile de bağlanamıyorum, bildirim ekranına MTP vs geliyor, seçiyorum ve telefon içeriğini görebiliyorum, LG Bridge'ye ise bağlanamıyorum, ne yapmam gerekiyor bağlanabilmek için acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenhill77 -- 12 Eylül 2015; 22:40:43 >
  • Cihazda leke ve ışık sızması durumları hangi sıklıkla görülüyor hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Pizza

Cihazda leke ve ışık sızması durumları hangi sıklıkla görülüyor hocam?

İlk partilerde leke problemi vardı ekrana yapıştırılan sticker yüzünden şu an öyle bir sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitanesi77

Merhaba arkadaşlar, daha önce LG G2 kullanıyordum, telefon servise gidip geldikten sonra LG PC Suite'ye bağlanamaz oldum, şuan LG G4 ile de bağlanamıyorum, bildirim ekranına MTP vs geliyor, seçiyorum ve telefon içeriğini görebiliyorum, LG Bridge'ye ise bağlanamıyorum, ne yapmam gerekiyor bağlanabilmek için acaba?

Bilgisayardan programı kaldırıp yeniden yüklemeyi denediniz mi?
  • G3 ün bilinen kronik sorunundan bıkmış, 3 defa servis gören ve cihaz değişen kişi olarak nihayet para iadesi aldım...

Şimdi kararsızım...

G4 alayım mı? aslında istiyorum almak ama tekrar sorunlarla boğuşmak istemiyorum...

Ne dersiniz????
  • bahtiyar64 kullanıcısına yanıt
    Alın rahat edin kronik bir sıkıntısı yok ama nihayetinde elektronik işi şans işi
  • Merhaba Arkadaşlar
    G4 telefonuma dün FM Radyo uygulama olarak indirildi. Kurulumdan sonra çalıştırma işini sadece kulaklıklar vasıtasıyla yaptı.Bense Sesin telefonun kendi mikrofonundan çıkmasını istiyorum.Bu konuda herhangi bir ayar yapılması gerekiyormu.
    Radyo dinlenmesinin sadece kulaklık sayesinde olması cansıkıcı.Çözüm yolu varsa sevinirim.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norax

Merhaba Arkadaşlar
    G4 telefonuma dün FM Radyo uygulama olarak indirildi. Kurulumdan sonra çalıştırma işini sadece kulaklıklar vasıtasıyla yaptı.Bense Sesin telefonun kendi mikrofonundan çıkmasını istiyorum.Bu konuda herhangi bir ayar yapılması gerekiyormu.
    Radyo dinlenmesinin sadece kulaklık sayesinde olması cansıkıcı.Çözüm yolu varsa sevinirim.

Bildiğim kadarıyla sesi sadece kulaklıktan alabilirsiniz. Yeterli mobil internetiniz varsa internet radyo tavsiye ederim ses kalitesi de üst düzeyde olur. Playstore da Fm Radyo diye aratın

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Bootloader ile ilgili bir gelişme yok sanırım. En sona kırana para ödülü verilecekti.
  • bende bügün satin aldim 10D var cihazda -.- Root etmeden kullanamam cihazi ben :D Bu 10D icin napabiliriz var mi bir bilen? Xda habire yazmislar konuya ama tik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

bende bügün satin aldim 10D var cihazda -.- Root etmeden kullanamam cihazi ben :D Bu 10D icin napabiliriz var mi bir bilen? Xda habire yazmislar konuya ama tik yok

10D yi aynı yöntemle rootladım aldığım hatayı fabrika ayarlarına dönerek kurtardım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

quote:

Orijinalden alıntı: alibotan

bende bügün satin aldim 10D var cihazda -.- Root etmeden kullanamam cihazi ben :D Bu 10D icin napabiliriz var mi bir bilen? Xda habire yazmislar konuya ama tik yok

10D yi aynı yöntemle rootladım aldığım hatayı fabrika ayarlarına dönerek kurtardım

Hadi ya super o zaman bende deniyeyim cok sagol dostum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.