Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 6 da klavye cok hizli siliyor bide bisey yazmaya. devam edince ayni yaziyi tekrar yaziyor yani kopyalayip yapistiriyor gibi skinti var galiba klavye vs de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre1645 kullanıcısına yanıt
    Hard reset atınca geliyor diye yazmışlar ben atmadım zaten atsakta geliyor ama yine ses gelmiyor mus.Calisir sa ilerde hard reset atabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizlerde de oldumu bilmiyorum, kişilere kayıt yaptım yapılamadı dedi ama kaydı yapmış. İnternet durduruldu dedi ama normal birşekilde devam etti yani açtığım sayfada sorunsuz devam ettim. Oldukça daha yazarım. 6.0 Güzel e benziyor Gelen gideni aratmasın sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: solventh

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Şahsen 500k alsa umrumda olmaz, yazılım olarak hakkını vermedikten sonra, bir önemi yok. G4 den iyi bir yanı olacağını sanmıyorum, benchmark dışında.

yaklaşık 2 kat daha yüksek işlemci gücünden bahsediyoruz.. g4 bugün yetiyor. 2 yıldan sonra nolacağı meçhul, ondan yaklaşık 9 ay sonra çıkacak s7 ise 4 yıl yetecek allah bilir. ben ortgalama 2 yılda bi tel değiştirenlerden değilim, olmak da istemem.

Hocam samsung o touchwizi, şebeke sorununu, güncelleme desteğini düzeltmedikçe isterse antutudan 1milyon alsın beş para etmez. Benim 2.5 yıllık s4 hala duruyor ilk aldığım günkü akıcılığından eser yok. Samsunglar 1 ayda kendini belli ediyor. Oysa ki note serisinin şekli şemali benim çok ilgimi çekiyor. Fakat şebeke sorunu ve en çokta touchwizi yüzünden telefon araştırırken listemden eledim.

s7 100k ve 4 gb gelirse işin rengi değişebilir. bi de eğer touchwiz in en azından bi kısmından custom launcher kullanarak kurtulabiliyorsak işin rengi daha da değişir..

adamların en büyük mallıkları sd kart ve batarya değişememezliği oldu..

özellikler değişirse bakış açıları da ana göre değişir..

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

quote:

Orijinalden alıntı: solventh

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Şahsen 500k alsa umrumda olmaz, yazılım olarak hakkını vermedikten sonra, bir önemi yok. G4 den iyi bir yanı olacağını sanmıyorum, benchmark dışında.

yaklaşık 2 kat daha yüksek işlemci gücünden bahsediyoruz.. g4 bugün yetiyor. 2 yıldan sonra nolacağı meçhul, ondan yaklaşık 9 ay sonra çıkacak s7 ise 4 yıl yetecek allah bilir. ben ortgalama 2 yılda bi tel değiştirenlerden değilim, olmak da istemem.

Siz ya hiç samsung kullanmadınız ya da fanboyluk yapıyorsunuz. 3Gb rami olan note 3 sıfır aldıktan 3 ay sonra deli gibi kasıp donmaya başladı. S6 lar bile şuan kasmaya başladı. O beceriksiz yazılım ile samsung exynos 99999 koysa 9gb ram koysa adam olmaz telefonları...

ya sabır.. s6 varken g4 alan adama fanboy olma ihtimalin var diyor.. :] fanboy olacak yaşı ikiye katladım kardeş bu arada. fanguy, fandude olur anca benden illa tutturacaksan. guy, dude gibi kelimeler dağarcığında yok, bi google yap gel sen. hatta dağarcıkğın da anlamını bilmiyorsun büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D145328A -- 28 Kasım 2015; 2:20:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendizmiR

Hard reset atınca geliyor diye yazmışlar ben atmadım zaten atsakta geliyor ama yine ses gelmiyor mus.Calisir sa ilerde hard reset atabilirim.

hard reset attım ben. ama fabrika ayarlarına sıfırladan yaptım yoksa illa telefonun arka tuş vs o menüden girip mi hard reset atmamız gerekiyo
  • Emre1645 kullanıcısına yanıt
    Arka tuş kombinasyonu nu söylüyor herkes, aslında aynı işlem. Hani herşey tamamiyle kurulu değilse bir de arka tuş kombinasyonu ile dene istersen. Gerçi bende g2 de hep arka tuş kombinasyonu ile hard reset atardım.

• İlk defa yapacağım için, hard reset işini bir sorayım dedim.
    Benim anladığım:

Bilgisayardan 6.0a güncellenecek.

müzik vb. medya yedeği alınacak.

hard reset atılacak

yedekleme kurulacak

elle uygulamalar yüklenecek

eksik bir nokta var mı arkadaşlar ?
  • İyi de farkındaysan burası LG G4 başlığı, senin konuyla ilgisi alakası olmayan Samsung yorumlarını burada okumak isteyen bir kişi bile çıkacak mı bi sor bakalım istersen birader, 20 yaşında olsan ne 50 yaşında olsan ne olur. Burası G4 ile ilgili bilgi paylaşımı için var, sende cihaz varsa deneyimlerini paylaşırsın, yoksa bilgi alırsın, gerisi traş. S7'yi veya ıvır zıvır sentetik testlerin sonuçlarını falan kimse merak etmiyor kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: rj2k

İlk defa yapacağım için, hard reset işini bir sorayım dedim.
    Benim anladığım:

Bilgisayardan 6.0a güncellenecek.

müzik vb. medya yedeği alınacak.

hard reset atılacak

yedekleme kurulacak

elle uygulamalar yüklenecek

eksik bir nokta var mı arkadaşlar ?

Eksik bir nokta yok hocam. Hard reseti arkadaki tuşlarla atmayı unutmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Orta karar hızda iniyor şimdi bitince deneyeceğim hocam, teşekkürler.

Bu arada hızlı şarj soranlar vardı
    merak ettiğimden bir tane aldım daha gelmedi ama güzel bir 2A lik adaptör de baya hızlı şarj ediyor.
    Kendi adaptörü hız olarak çok iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rj2k -- 28 Kasım 2015; 11:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendizmiR

Arka tuş kombinasyonu nu söylüyor herkes, aslında aynı işlem. Hani herşey tamamiyle kurulu değilse bir de arka tuş kombinasyonu ile dene istersen. Gerçi bende g2 de hep arka tuş kombinasyonu ile hard reset atardım.

Hocam yükledim vallah herşeyi baştan yapmaya üşeniyorum şuan.
    Bu arada whatapp msj yedeklerinizi google drive a yedekleyebiliyorsunuz galiba. Benimde yedek silindi pisman oldum drive i bir kurcalayin derim.

• 6.0 da sorunlar var mi ? Ona göre update edeyim

• Ben soruma cevap alamamışım.

Cihazım paralel.
    H815
    Hangi ülke romu var bilmiyorum.
    Şuanki program sürümü v10c-214-07

LG Bridge ile bağladım V10e güncellemesi görünüyor en güncel olarak.

Bunu kurmama gerek var mı sanırım 6.0 alamıyorum şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rj2k

Orta karar hızda iniyor şimdi bitince deneyeceğim hocam, teşekkürler.

Bu arada hızlı şarj soranlar vardı
    merak ettiğimden bir tane aldım daha gelmedi ama güzel bir 2A lik adaptör de baya hızlı şarj ediyor.
    Kendi adaptörü hız olarak çok iyi değil

Kendi adaptörü 1.8A hızda. Hızlı şarj aleti değil. Hızlı şarj aleti olmamasına rağmen gayet hızlı şarj ediyor. Lg kendi hızlı şarj adaptörünü ileride çıkartabilir. Sonuçta telefon hızlı şarjı destekliyor. Önümüzdeki yıl çıkacak olan g5de destekliyecektir. Ben hızlı şarj olayına pek sıcak bakmıyorum. Teleronun bataryasınının yorup daha hızlı ömrü bitebilir. Tabi çıkarılabilir batarya olduğu için sıkıntı olmaz 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

Ben soruma cevap alamamışım.

Cihazım paralel.
    H815
    Hangi ülke romu var bilmiyorum.
    Şuanki program sürümü v10c-214-07

LG Bridge ile bağladım V10e güncellemesi görünüyor en güncel olarak.

Bunu kurmama gerek var mı sanırım 6.0 alamıyorum şu an.

Hocam marshmallow güncellemesi şimdilik sadece TR cihazlarına verildi. Ileride cihazınızın kayıtlı olduğu ülkeye verdiklerinde sizde de gözükür. 10e güncellemesini yüklemenizi tavsiye ederim.

• Sah_Emre kullanıcısına yanıt
    LG G2 guncellemeleri kademe kademe aliyordu sahip oldugum zaman, onu almadan M gorunmeyecektir muhtemelen. Hatam varsa kesin bilen biri yazabilir

Edit: Ustte gelmis aciklama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 28 Kasım 2015; 12:00:31 >
  • WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Tamam sağolasın yükleyelim bakalım.
    Benim çekincem yükleme sonrası uygulamaları yeniden kurma konusunda
    MM hızlı bir şekilde gelirse bir iki gün arayla aynı işi 2 kere yapmış olmayayım diyeydi.
  • Telefonum bugün geldi ama acayip teknoloji cahili hissettim. Test ekranlarından nasıl çıkıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah_Emre

Tamam sağolasın yükleyelim bakalım.
    Benim çekincem yükleme sonrası uygulamaları yeniden kurma konusunda
    MM hızlı bir şekilde gelirse bir iki gün arayla aynı işi 2 kere yapmış olmayayım diyeydi.

Diğer ülkelere hemen verileceğini hiç düşünmüyorum. Biraz aman alabilir.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.