Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Türkiye için verilen android sürümü 20B mi ? Ben lgup ile 20a dan 20bye geçtim bakalım ne farkedecek.

20 B yi nereden indirdiniz? Polonya romu hariç 6.0 için link var mı? Cihaz paralel ithalat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emilia_Clarke

Sanırım TR cihazlarına android 6.0 gelmiş. Bilgisayar üzerinden kontrol edin.

Gunaydin 😃😃😃😃😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

Türkiye için verilen android sürümü 20B mi ? Ben lgup ile 20a dan 20bye geçtim bakalım ne farkedecek.

20 B yi nereden indirdiniz? Polonya romu hariç 6.0 için link var mı? Cihaz paralel ithalat.

xda dan indirdim.

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

Bekliyoruz bi degisiklik varsa soyle.

• Bu radyonun akibeti ne olcak? Kulaklik takiyoruz ses yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Şahsen 500k alsa umrumda olmaz, yazılım olarak hakkını vermedikten sonra, bir önemi yok. G4 den iyi bir yanı olacağını sanmıyorum, benchmark dışında.

yaklaşık 2 kat daha yüksek işlemci gücünden bahsediyoruz.. g4 bugün yetiyor. 2 yıldan sonra nolacağı meçhul, ondan yaklaşık 9 ay sonra çıkacak s7 ise 4 yıl yetecek allah bilir. ben ortgalama 2 yılda bi tel değiştirenlerden değilim, olmak da istemem.

• a da knock code sorunu varmıs sanırım b de duzeltmisler
  • benim telefonda LGH815TR ama brigde aşağıdaki gibi yükseltmeyi başlat seçeneği aktif değil ne yapmam gerekiyor? yardım lütfennerden yükleyeceğim güncellemeyi?
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

edit:bu vizeler adamda kafa bırakmadı 2 saattir lg bridge diye support tool a bakıyormuşum. hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblio -- 27 Kasım 2015; 22:44:05 >
  • fblio F kullanıcısına yanıt
    kardeşim LG Bridge yi indirip ordan güncelliyecen lg G4 ten sonra Lg bridge ile güncelleme yapıyor
  • Beyler tez cevap bekliyorum. Bridgeden gunceleyince telefon siliniyor mu?

• viranufuk kullanıcısına yanıt
    saolsın kardeşim. farkettim onu üstede ekledim vizeler mahvetti :)
  • Hicam bridge den yukleyince cihaz sifirlaniyir mu???

• quote:

Orijinalden alıntı: fblio

benim telefonda LGH815TR ama brigde aşağıdaki gibi yükseltmeyi başlat seçeneği aktif değil ne yapmam gerekiyor? yardım lütfennerden yükleyeceğim güncellemeyi?
     ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

edit:bu vizeler adamda kafa bırakmadı 2 saattir lg bridge diye support tool a bakıyormuşum. hallettim.

Usb sürücüsü yüklenmediği için telefonu görmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler tez cevap bekliyorum. Bridgeden gunceleyince telefon siliniyor mu?

Hayır silinmiyor hocam. Herşeyiniz duruyor. Fakat güncelledikten sonra format atmak gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solventh

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Şahsen 500k alsa umrumda olmaz, yazılım olarak hakkını vermedikten sonra, bir önemi yok. G4 den iyi bir yanı olacağını sanmıyorum, benchmark dışında.

yaklaşık 2 kat daha yüksek işlemci gücünden bahsediyoruz.. g4 bugün yetiyor. 2 yıldan sonra nolacağı meçhul, ondan yaklaşık 9 ay sonra çıkacak s7 ise 4 yıl yetecek allah bilir. ben ortgalama 2 yılda bi tel değiştirenlerden değilim, olmak da istemem.

Hocam samsung o touchwizi, şebeke sorununu, güncelleme desteğini düzeltmedikçe isterse antutudan 1milyon alsın beş para etmez. Benim 2.5 yıllık s4 hala duruyor ilk aldığım günkü akıcılığından eser yok. Samsunglar 1 ayda kendini belli ediyor. Oysa ki note serisinin şekli şemali benim çok ilgimi çekiyor. Fakat şebeke sorunu ve en çokta touchwizi yüzünden telefon araştırırken listemden eledim.

• Fm Radyo bi bana mı gelmedi uygulama guncellemesinde çıkmıyor?
    Birde 6.0 Marshmellow ile Telefon kendinden root lu mu oluyor? Öyle duymustum galiba biyerden doğru mu bu

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Evet bende bunu merak ediyordum, bir tek bende mi oluyor diye hatta tekrar hardformat atmayı bile düşünüyorum çare olacaksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrur0253

Evet bende bunu merak ediyordum, bir tek bende mi oluyor diye hatta tekrar hardformat atmayı bile düşünüyorum çare olacaksa...

Yok hocam yanlız değilmişiz. Birkaç arkadaşta da oluyormuş. Güncellemeden dolayıdır büyük ihtimal. 20B güncellemesi ile hallederler heralde. Aman bundan başka derdimiz olmasında

@Baveran Evet hocam hala devam ediyor. İleride düzeltirler belki. Ama bildiğim kadarıyla tüm lg telefonlarında var bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler tez cevap bekliyorum. Bridgeden gunceleyince telefon siliniyor mu?

Hayır silinmiyor hocam. Herşeyiniz duruyor. Fakat güncelledikten sonra format atmak gerek.

Hocam neden format atmak gerek?

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.