Şimdi Ara

32 Gb Usb 3.0 Sandisk 29 Tl (Kargo Bedava) YANIYOR!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
13
Favori
16.237
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pinti kirpi kullanıcısına yanıt
    Nuvo kullanılabiliyor tabii. Geçen ki amd işlemciden gelen telafi çeki + nuvoyla 15 e geldi. Allah bereket versin :) Konuyu açıp, haber veren arkadaşa da teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 24 Ağustos 2015; 22:11:31 >
  • Geçtiğimiz ay 16lığını 22 ye almıştım. Bunda kargo da bedava kaçırılmayacak fırsat. İhtiyacı olan düşünmesin bence. Okuma yazma hızı gayet tatminkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Nuvo kullanılabiliyor tabii. Geçen ki amd işlemciden gelen telafi çeki + nuvoyla 15 e geldi. Allah bereket versin :)

Ben de nuvo ile aldım 24'e gelmiş oldu. :) Fiyat 32gb + usb3 + sandisk kalitesi için gayet sıcak görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Ürünü 10 gün önce hepsiburadadan 40 liraya satın aldım şu telefon dan normal usb ye geçiş için yapılan kızak sistemi hiç sağlam durmuyor takılıyor zorlamak zorunda kalıyorsunuz bir anda sıyrılıyor kızak çok hızlı gidiyor 10 gün oldu korkuyorum bi gün değiştirirken kıracam diye.

Garantiye gönder hocam belki birşey yaparlar. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam akşam para harcadık...Teşekkürler
  • ev flash bellek dolu ama usb 3.0 flashım hiç yok. Alıp almamak arasında kararsız kaldım.

Usb 3.0 portundan hızlı şekilde format atabilen var mı? Benim laptopta usb 3.0 driverini kurmadan çalışmıyor, usb 2.0 hızıyla format atar herhalde.
  • Nuvoyla bir tanede biz aldık.
  • teşekkürler paylaşım için ihtiyacım vardı aldım bir tane kargo bedava olması da iyi olmuş
  • Arkadaşım aldım bir tane Teşekkürler.
    Ne zaman sıcak fırsatlara girsem para harcamadan çıkmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Urunden siparis gececektim ama 3d kodu gelmiyor. Isbankasini aradim bizde sorun yok dedi.

• On odemeli kartla alisveris yapamiyorum hepsi buradadan yardimci olabilecek varsa ozel mesajdan ulasabilir

• adamın alası yok. parası yok ihtiyacı yok. konuya 50 liraymış muamelesi yapıyor.
  • Haber veren arkadasa tesekkurler. Aldik bir tane

• 2 tane kaptım. kızak sistemi bozulmaz inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan nerden girdim konuya offff

• ust görünümde 39 tl diyor içine girince 29 a düşüyor.
  • Konuyu açan arkadaş saolsun 2 gün önce bende burdan almıştım 39 tl idi o zaman şimdi hepsiburadaya mesaj yolladım kabul etmezlerse siparişi iptal edip tekrar vericem bakalım.
  • Kaptım eyvallah

• Bende kaptım 1 adet. Yalnız kargo süresi uzun geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.