Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adlı arkadaşın söyledikleri tamamen goy goy'dur arkadaşlar. Bir kaç gün önce bizim Note 5 konusunda'da cahil cahil, ileri geri konuşup milletin siniri bozmuştu kendisi şimdi'de buraya damlamış anlaşılan.

Bu arkadaşın dediklerine itimat edip kaale almayın lütfen. İnsanları yaptıkları şeylerle eleştirmeyi sevemem, fakat Sagopa Kajmer dinleyip hala Knight Online oynayan birisinin "3 Sene vodafone Genel Müdürlük DATA & Teknoloji Uzmanlığı yapmış" olmasını bırak evden çıktığından bile şüpheliyim.

Ha birde 6S'in İOS 8 indirilmesi olanaksızdır.

Bu arada: Note 5 konusundan Selamlar getirdim millet !
    Ha, bide bizim telefonlarımız sizinkinden daha "Renkli"

Bomb has been planted.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 20 Kasım 2015; 17:38:07 >

• ücretli ücretsiz müzik programı önerebilir misiniz ? hangi programları kullanıyorsunuz ?
  • Bu tırı vırı uzmanı dün doktordu millete teşhis koyuyordu tıp diliyle konuşarak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam onlar troll. Fark hissedilseydi sizce şimdi Apple diye bir şirket kalır mıydı? Millet değişim için kuyruklar oluşturmaz mıydı? Volkswagen'in başına gelenler bunun da başına gelmez miydi? Benim işlemcim Samsung. Telefon stabil, telefon hızlı, TSMC işlemcili elemanın yapabildiği her şeyi ben de yapıyorum. Ot kafasıyla buraya yazıyorlar. 8 senedir bu sitenin üyesiyim, alternatifi olsaydı bu siteden çoktan gitmiştim.
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Spotify en yaygını eğer turkcell ise hattınız turkcell müzik fena değil çok fazla arşivi olmasada güncel şarkılar mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburn

''RJReYNoLDs''

Adlı arkadaşın söyledikleri tamamen goy goy'dur arkadaşlar. Bir kaç gün önce bizim Note 5 konusunda'da cahil cahil, ileri geri konuşup milletin siniri bozmuştu kendisi şimdi'de buraya damlamış anlaşılan.

Bu arkadaşın dediklerine itimat edip kaale almayın lütfen. İnsanları yaptıkları şeylerle eleştirmeyi sevemem, fakat Sagopa Kajmer dinleyip hala Knight Online oynayan birisinin "3 Sene vodafone Genel Müdürlük DATA & Teknoloji Uzmanlığı yapmış" olmasını bırak evden çıktığından bile şüpheliyim.

Ha, bide bizim telefonlarımız daha "Renkli"

Bomb has been planted.

Selamı almayı unutmuşum. Aleyküm selam.
    Telefon renkli ama işlemci samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: maliozi

quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburn

''RJReYNoLDs''

Ha, bide bizim telefonlarımız daha "Renkli"

Bomb has been planted.

Selamı almayı unutmuşum. Aleyküm selam.
    Telefon renkli ama işlemci samsung

Çaktırmayın TSMC yongaların gizli güçleri var, henüz bunu kullanmıyorlar. Gelecekte tam performansı keşfedildiğinde 4K çözünürlükte 20 saat oyun deneyimi sunacak bunlar, şimdiden stokları yapın

Bu arada son gelen söylentilere göre, Samsung vidaları kullanılan modeller'de ileri'ki yıllarda dökülme yapıyormuş.

Samsung vidası bile istemiyormuş peh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 20 Kasım 2015; 17:48:56 >

• merhaba arkadaslar dubaiden 6s alacağım alısveris merkezi dubai malll dan

3 sorum var

1 sizin aldığınız urun kodu nedir tr de garanti için

kutuyu acmadan magazada tr de calısacak ve tüm özelliklerini kullanabileceğim ( facetime vs ) telefonu nasıl anlarım

3 sadece dubaide calısan telefonlar oluyomus tr de calısıp calısmayacağını anlamanın bi yolu varmıdır acaba

acil cvp verirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 20 Kasım 2015; 17:50:30 >
  • kaydettip dinlenebilen bir sistem yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

merhaba arkadaslar dubaiden 6s alacağım alısveris merkezi dubai malll dan

3 sorum var

1 sizin aldığınız urun kodu nedir tr de garanti için

kutuyu acmadan magazada tr de calısacak ve tüm özelliklerini kullanabileceğim ( facetime vs ) telefonu nasıl anlarım

3 sadece dubaide calısan telefonlar oluyomus tr de calısıp calısmayacağını anlamanın bi yolu varmıdır acaba

acil cvp verirmisiniz

A1688 model numaralı olanı al gerisini düşünme

Edit: Yarbay olmuşuz haberim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 20 Kasım 2015; 17:58:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

kaydettip dinlenebilen bir sistem yok mu?

Ücretsiz olarak var mı bilmiyorum ama bunlarda premiumda çevirim dışı var. Ben youtube dönüştürücü ile dönüştürüp öyle atardım şahsen mp3ü :D

• iphone 6 kullanırken vardı ama şimdi app store kaldırmış uğraş dur.Tek tuşla indirip ne güzel dinliyorduk
  • SaB0 kullanıcısına yanıt
    o model kutunun neresinde yazıyo acaba

kutuyu acmadan görebilirmiyim
  • Tmsc çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTI- -- 20 Kasım 2015; 18:22:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün vatana note 3 için kılıf almaya gittim. Hemen yanımda bir müşteri odeabank kredisi ile s6 plus aldı. Ancak ürünün kutusu açıktı ve reyonda tonla ambalajlı üründe vardı. Satıcı müşterilerin görmek istemesi üzerine kutuyu açtıklarını ancak hiçbir şekilde kullanılmadığını söyledi. Eleman da aldı vallahi. Şaşırdım. Tonla para vereceksin, reyonda kapalı kutuda olacak ama sen ses çıkarmayacaksın. Ben mi çok pimpirikliyim insanlar mı çok rahat anlamadım.

• xweser X kullanıcısına yanıt

Ben kapalı kutuyu bile inceliyorum. Daha önceden açılıp tekrar orjinal şekilde kapatılmış olabilir endişesiyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: maliozi

Ben kapalı kutuyu bile inceliyorum. Daha önceden açılıp tekrar orjinal şekilde kapatılmış olabilir endişesiyle.

Aynen. Ben de kapalı olsa bile yeterli ışık altında tekrar bantlanmış olma ihtimaline karşı inceliyorum.

• bu konu neden populer oldu

• Bugün Akasya Apple Store'a gittim. Tam anlamıyla fiyaskoydu. Çalışan kişinin üslubu aşırı kaba ve çirkindi. En son bana arkadaşım sana destek vermiyorum diyerek gitti. İstediğim tek şey ise çözüm sun, sunamıyorsan yetkili ile görüşmek istiyorumdu. Mağaza yetkilisinin de kendisi olduğunu söylemesi de zaten tuz biberdi. Çalışanlarına bu rahatlığı vermesi de Apple'ın ayıbı. Neyse akabinde hem yurt dışı bağlantılı hem de TR'de bulunan birimlere şikayetimi ilettim ve bunun peşini de kolay kolay bırakmaycağım.

• arkadaşlar dayimdan iphone 6s 64 gb istedim tm dedi ama bi kac yerde bulmuş turkiyedeki garantisi geçerli olan KOD:A1688 di sanirim bunun başka tarifi başka modeli gereklimi..yani simfree yada t mobile mi? gibi dedikodular vardi.
    acaba A1688 kodu olan iphone 6s alsam turkiyede garantisi dvm eder mi?? önemli olan A1688 mi yoksa sımfree olup A1688 olmasimi gerek li??biri yardimci olursa sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.