Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok bekledik , sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu bölmeden yazayım c4 olayı da geçmiş de c4 kullanıcısı olarak söyliyeyim cihazda çok fazla yazılımsal hatalar maalesef mevcut..

-Kamera performansı iç açıcı değil

-Boşta çok şarj tüketiyor

-Karşı tarafa giden seste sorun var

-Stamina ve ultra stamina modu özellikle hiç stabil ve sağlıklı değil..Ultra stamina modunda defalarca şahit oldum 2 saat içinde %10 civarında şarj yiyor hemde cihaza el sürülmediği halde.. Şimdilik bir çırpıda aklıma gelenler bunlar ki bunlar sadece bende değil büyük bir çoğunlukta olan sorunlar.. Bir arkadaş c4 çok sattım hiç şikayet yok demişte o yüzden belirtmek istedim..

M5 Aqua'ya gelirsek aklımın bir köşesinde duruyor çıktıktan sonra C4'ten geçiş yapmayı düşünebilirim... C4 bazen büyük geliyor gibi ve kamera performansı gibi sebeplerle M5 aklıma yatıyor bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Z5C 2000 TL arkadaşlar

http://www.btsony.com/sony-xperia-z5-compact-cep-telefonu

Kötü olmuş,daha 2 saat kadar önce ''1800 TL'ye Z5c gelir ama M5 gelmez.'' diye uman arkadaşlar vardı...

Ama ben demiştim demek istemiyorum ama ben demiştim 1999TL Üst sınıf Compact için yüksek bi rakam, Sony bu politika ile sadece zengin insanlara Xperia Z5 satabilir, az biraz kendini zorlayarak alabilenecek telefon değil, sıkıntı yaratır. Xperia Z5 Pre için yurt dışı forumlarında, QHD bile çok gereksizken, 4K nın extrem gereksiz olduğunu savunuyorlar ki, sadece 4K video veya içerik açarsan çözünürlük 4K ya yükseltiyor, pil tüketimi ve SD810 Rev. için ısı ve performans düşüşü yaşatır diyor. Ve son kullanıcının 4K yı hiç bi şekilde ayırt edemiyeceği üzerine hem fikirler ki Sony Xperia nın offical forumun da bile bu yönde düşünceler.

10 Kasım 2015 e kadar bekleyeceğim bende daha sonra yoluma bakıcam. Xperia M5 için çektiğimiz çile için Sony Türkiye'nin bize bi ikramı olmalı bence

Xperia M5 Rev 1 ve Rev 2 olarak iki revizyon geçirmiş ama 3. bi revizyondan bahsedilmiyor. Belki ikinci revizyonda bahsedilen sorunlar çözülmüştür. Rev 2 de bile pil performansı çok kötü diyenler var yoğun kullanımda ikinci şarja ihtiyaç duyulabiliyormuş. 1499TL den geleceği için bende bu pil performansının normal olduğunu düşünüyorum.

• gksl35 kullanıcısına yanıt
    10una kadar cıkacak hocam rahat ol, 2. revizyonda sorunları cözmüşlerdirki 2. versyonu cıkarmıslar sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

10una kadar cıkacak hocam rahat ol, 2. revizyonda sorunları cözmüşlerdirki 2. versyonu cıkarmıslar sonucta

Hocam gelsinde koşa koşa gitcem
  • gksl35 kullanıcısına yanıt
    türkiyede ilk alanlardan olurum heralde
  • Kendi kendine kapanma sorunları çözülmüştür inş. bunda ekrana dokununca uyanıyo mu double tap var mı ? z5lerde var da
  • smtlkr9279 S kullanıcısına yanıt
    olsa belirtilirdi
  • quote:

türkiyede ilk alanlardan olurum heralde

Yarışırım hocam

Çift dokunma yok sanırım aklımda kaldığım kadarı ile zaten bir noktada ekran 4 parmaktan fazlasını desteklemiyor diyeceksiniz ki ne işe yaracak ben telefonda mix programlarını kullanıyorum yada akor yaparken ses basarken 4 parmaktan fazlasına ihtiyacınız olabiliyor belki de tek dez avantajı.

• peki fiyatı 1650 1700 olursa z3 alınır mı. z3teki pembe kamera sorunu 6.0la giderilir mi ?
  • peki fiyatı 1650 1700 olursa z3 alınır mı. z3teki pembe kamera sorunu 6.0la giderilir mi ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=WletCr59Ec0 şu videoda bozuluyo telefon çöp
  • smtlkr9279 S kullanıcısına yanıt
    allah razı olsun kardeş 5 aydır boşuna beklemişim sagol LG G4 alıcam
  • kolanın içinde biraz bekletip alınca bozuluyormuş neden buna gerek duyulur ki
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    farklı testler var oralarda herhangi bir bozulma olmuyor .
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi yazıcaktım, o ürün ile ilgili bir durum olabilir, ben Z3 ve Z2 testi de izledim bozulmayanlar var, dikkatli olunmadığı zaman bozulanda var. Bunu kola testine gore değerlendirmek yanlış olur
  • aynen gksl35 hepimizin bildiği gibi hangi marka olursa olsun elktronik biraz da şans işi
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    teleofnu alırken çercevelerine bakın hocam açık falan vs varmı diye yoksa direk su alır garanti dışı kalır
  • quote:

teleofnu alırken çercevelerine bakın hocam açık falan vs varmı diye yoksa direk su alır garanti dışı kalır

Aynen hocam ama fatura kesilmeden açtırmıyorlar ama bi şekilde o an mağazadan çıkmadan açıp bakmam en sağlıklısı bu olucak sanırım.
    ts2000 hocam ben bu şans varken, gökten düşer, yerden seker de bana girer anladın sen onu Heyecan var mı ya ben yaptım galiba Xperia S'ten sonra ilk olacak bu

• DoDoking kullanıcısına yanıt
    hayırdır hocam fikrinizi ne değiştirdi böyle. bu telefonu almaya bayağı hevesliydiniz...
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.