Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

1) Garantisi yok uyumsuz olanlar silinir. Hepsi durabilir veya hepsi silinebilira ama kişisel dosyaların aynen duruyor.
    2) Evet

Kişisel dosyaların derken neler oluyor onlar? D'deki dosyalarım mı?
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Evet direk yükseltme yapabilirsiniz. Program da şu
    http://download.cnet.com/Magical-Jelly-Bean-Keyfinder/3000-18487_4-10079600.html
    bende internette buldum programı. İyidir kötüdür bilmiyorum pek ama işimi gördü.
  • yusuffffff kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan bir outlook al bu güncel widows a girip yap. Tüm bilgiler ona kaydolacak. Sıfırdan kurulum yap bu hesap ile giriş yaptıktan sonra sorunsuz kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Güzel haberler gelmeye devam ediyor, sizde mutlaka yazın deneyimlerinizi !

Batman Arkham Knight Windows 8.1'e kıyasla çok çok daha iyi çalışıyor. Stutter yok ve 10-15 FPS artışı var.

bende denedim arkham knight 55-60 arası gidip geliyor fps ama 12 Gb de ram kullanıyor :) ağustosta bi fix çıkaracakları o gelirse daha düzelir inş stabil 60 olsada başlasak oyuna
  • yusuffffff kullanıcısına yanıt
    Burdaki key bir işinize yaramaz. (En azından sonraki Windows 10 yüklemelerinizde) çünkü ilk kez yüklediğinizde keyiniz Windows 10 keyi ile değiştiriliyor.
    Bende bir Windows 8.1 birde Windows 10 keyi var şu anda yani :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Belgeler, resim, müzik, film, uygulama dosyaları ne bileyim ayar kayıtları vs. Bunların hiçbirine dokunmaz. Program Files ve x86 altındakilere istediğini yapar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiveitFive

Windows 10'u kurdum arkadaşlar. Ekran kartımı güncellemek istiyorum fakat driverlarda ekran kartımın driverı windows 10'u desteklemiyor ne yapmalıyım? windows 8'i seçip indirdim bu seferde ATI Control Catalyst Center'ı açıcakken de başlatılamıyor hatası alıyorum lütfen yardım edin birkaç saattir uğraşıyorum deliricem

Maalesef dostum, update ' ten de bulmaz o zaman. Anca eski driveri aygıt yöneticisinden tanıtırsın.

quote:

Belgeler, resim, müzik, film, uygulama dosyaları ne bileyim ayar kayıtları vs. Bunların hiçbirine dokunmaz. Program Files ve x86 altındakilere istediğini yapar :)

Dostum şimdi söyleyeceğimi iyi dinle, torrentten indirdiğim windowsun explorer sürümü 10.0.240.16405 , Microsofttan indirdiğim isoyu laptopa yükledim baktım, 10.0.240.16404

Format atmaktan vazgeçtim bilgisayara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Temmuz 2015; 2:59:21 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bios a gömülü ürün anahtarından bahsedenler olmuştu çevremde, öyle bir şey olabilir mi yoksa dediğim gibi aldığım yere gidip durumu bildirip key mi istesem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremors

Beyler temiz kurulum için illa DVD'ye gerek var mı Sanal Sürücü'ye yerleştiremiyor muyuz Daemon Tools tarzı?

Beyler bi yardım

• Cevap için teşekkürler. Bende yeni windowsa yeni hesap açayim bari mantığıyla yeni outlook hesabı almıştım. İyiki almışım çok mutlu oldum şu an. Ama boot edip kurarken sonuçta bir serial girmemiz gerekecek. Galiba programla öğrendiğim serili girmem en mantıklısı olacak. Sonra Outlook a giriş yapınca da kontrol eder aktif olur galiba.
  • Tremors kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yaparken herşeyin silinecek (Daemon Tools D'de olsa ve orayı silmesen bile yükleme ekranında virtual disc çalıştıramazsın olmaz yani. İlla bootable usb yada DVD lazım.)

• quote:

Çok teşekkür ederim.Şarkıları vs yedekleyeyim madem :) İnşallah D'deki ve steamdeki oyunlar gitmez. Cevap için teşekkür ederim son sorum siz kurduysanız w10'u herhangi bir dosyanız silindi mi?
  • quote:

quote:

PNY güzel tercih sanırım yurtdışı ürünü. Bende bekliyorum şuan %80 de indirme kaplumbağa hızında internet TTNET ile..

Deneyip yorum paylaşırım bende.

Aynen öyle , 240 GB 154 TL.

TTNET ayrı microsoftun sunucularıda yavaş çok, %100 olması 5 6 saat sürüyor sanırım.

Amazonda kargo dahil 80 dolar yani 220 lira oluyor. nasıl 154 liraya aldınız hocam?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    temiz kurulum için key var evet herkes aynısını kullanıor ben kendi ürün anahtarımı hiç görmediğimden bahsettim sonuçta değiştirmem gerekecek bir süre sonra herkesin kurduğu key yanıulıyormuyum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GiveitFive

Windows 10'u kurdum arkadaşlar. Ekran kartımı güncellemek istiyorum fakat driverlarda ekran kartımın driverı windows 10'u desteklemiyor ne yapmalıyım? windows 8'i seçip indirdim bu seferde ATI Control Catalyst Center'ı açıcakken de başlatılamıyor hatası alıyorum lütfen yardım edin birkaç saattir uğraşıyorum deliricem

Maalesef dostum, update ' ten de bulmaz o zaman. Anca eski driveri aygıt yöneticisinden tanıtırsın.

quote:

Dostum şimdi söyleyeceğimi iyi dinle, torrentten indirdiğim windowsun explorer sürümü 10.0.240.16405 , Microsofttan indirdiğim isoyu laptopa yükledim baktım, 10.0.240.16404

Format atmaktan vazgeçtim bilgisayara.

Hocam 3 tane dllhost exe var system ve local service yazıyor virüsmüdür ?

• SasabtrmS kullanıcısına yanıt
    Prime gününde bedava kargo vardı sanırım.
    Yalnız o markayı tam bilmiyorumda yazılımda kötü bir marka ise SSD'in 2 kat yavaşlarsa görürüm ben ucuzluğunu senin

• Yükledim şu an gayet iyi tek sorunum edge mi chrome mu kullansam acaba diye
    pcde bi ufak ısınma var yeni yuklendi bi de oyunları açmadım daha görecez şimdi
  • Merhabalar ben windows 8.1 kullanıyorum orijinal. ama bana rezervasyon simgesi gelmedi programları falan denedim ama gelmedi. yükseltmek istiyorum şimdi bilgisayarda çok şey var sıfırdan format atamam napabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Ses kartı veya pc üretici firmasının sitesinden güncel ses driverları bekleyin yazılımda gerekli tabiki çıkışların çalışması için.

Teşekkür ederim tavsiyenizle bir kaç araştırma yapıp ses driverini kurunca sorunum çözüldü. Şimdiki sorunum windows açılınca hep microsoft hesabımın şifresini istiyor bunu nasıl kapatabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

Amazonda kargo dahil 80 dolar yani 220 lira oluyor. nasıl 154 liraya aldınız hocam?

Prime daye özel bir günlük indirim vardı. Şimdi alacaksanız bir üst gaming modeli var onu alın daha iyi.

quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Teşekkür ederim tavsiyenizle bir kaç araştırma yapıp ses driverini kurunca sorunum çözüldü. Şimdiki sorunum windows açılınca hep microsoft hesabımın şifresini istiyor bunu nasıl kapatabilirim?

AYARLAR >> Hesaplar >> Bunun yerine bir yerel hesao ile oturum açın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Temmuz 2015; 3:04:39 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.