Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrChame Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kmlfgkc

beyler touchpadin coklu parmak işlevleri çalışmıyor.. baya uğraştım da birşey bulamadım. ne yapmak lazım ? asus n550jv notebook

Sizin pil performansı nasıl? Benim bir saat düştü. power4gear hybrid windows 10'da çalışmıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Emeğine sağlık meslektaşım :) Bende şuan isoyu çekiyorum serverlardan temiz kurulum yapar ayar çekerim güzelce, sürüsüyle güncelleme gelecek ama yinede geçmek istiyor canım :)

Şuan kuruluyor, formatta hiçbir fark olmadı.

Yeni aldığım SSD'yi de takmak şimdi nasip oldu.

SSD almayan arkadaşlara Allah sabır versin, 8 yıllık laptopta Windows kurulumu 0 dan 100 ' e sadece 5 dk ' da tamamlandı.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Temmuz 2015; 2:41:47 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    PNY güzel tercih sanırım yurtdışı ürünü. Bende bekliyorum şuan %80 de indirme kaplumbağa hızında internet TTNET ile..

Deneyip yorum paylaşırım bende.
  • Bir gün herkes windows kullanacak hayaline adım adım yaklaşıyor microsoft . Birkaç ay önce herkes ücretsiz windows 10 alabilecek açıklaması yapıp yanlışlık oldu diye düzeltmelerinin arkasındaki gerçek de ortaya çıkmış oldu böylece. Kasmasın kimse etraftaki keylerle alın kurun arkadaşlar . orijinal isoyu da çekin bitsin gitsin

Murat hocam daha iyi bilir ama ben burdan su sonuca vardım . Windows 10'u sadece lorijinal lisanslı 7 ve 8.1 kullanıcıları alacak açıklaması tamamen bir palavradır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 30 Temmuz 2015; 2:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

ISO olarak indirdim formatladım hiç bir sorunum yok millet niye böyle uğraştı anlayamadım

sende 'bir şey oldu' olmadı yani

Ben pc den soğudum dünden beri
  • ayarları özelleştir neresi oluyor tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

PNY güzel tercih sanırım yurtdışı ürünü. Bende bekliyorum şuan %80 de indirme kaplumbağa hızında internet TTNET ile..

Deneyip yorum paylaşırım bende.

Aynen öyle , 240 GB 154 TL.

TTNET ayrı microsoftun sunucularıda yavaş çok, %100 olması 5 6 saat sürüyor sanırım.
  • Windows 7 'den windows 10 'a media creation tool ile yükseltme yaparak geçtim. Kişisel ayarlar masaüstü simgelerin yerine kadar duruyor sıkıntı yok problem yok. Benim şöyle bir sorum var. Yükseltmeden sonra windows serialini bulan yazılımlarla windows 10 nun serialini buldum. Bulduğum serial windows 7 den farklı. Galiba yükseltmeyle beraber yeni serial vermişler bana. Şimdi ben temiz kurulum yapacak olsam bu serilimi kullanmalıyım yoksa windows 7 deki serialimi mi?
  • Şimdi arkadaşlar herkes kendi ürün anahtarını kullanamamaktan şikayetçi. Bende ürün anahtarı yok hiç elime geçmedi PC Lenovo y510p tabi ki de orijinal Windows kullanıyorum.
    Bende Windows 10 geçiş yaptım herkes gibi temiz kuruluma başvurmadım. Herkes key aktivitesinden bahsediyor sanırım benim buna ihtiyacım yok doğrumu algılıyorum sormak istedim.
    Ayrıca ürün anahtarının her yere bakmama rağmen bulamadım orası da işin ilginci ürün anahtarını bulmam için yardım edecek biriside var mı buralarda ? Faturası duruyor pcnin aldığım yerden apar topar çıkarken ürün anahtarı ve format için herhangi bir şey
    istememiştim acaba orada mı yanlış yaptım. Şimdi gidip durumu anlatsam bana ürün anahtarını verirler mi malum temiz kurulum için gerekli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

quote:

Orijinalden alıntı: tennozer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tennozer

quote:

windows 7 ultimate edition'dan sorunsuz yükselttim gibi maşallah şu ana kadar öğlen saat 4'ten beri bi sıkıntı çıkmadı. kurcalaya kurcalaya bulmaya çalışıyorum ancak masaüstüne bir türlü bilgisayarım ya da windows 10'daki adıyla "bu bilgisayar" ikonunu atamadım. ya çok kolay bir yerde, gözümün önünde ben görmüyorum ya da cidden çok saçma olarak bilgisayarım ikonunu masaüstüne koyamıyoruz. masaüstünde sisteme dair bi tek geri dönüşüm kutusu duruyor. başka bir şey yok. yardımcı olabilir misiniz acaba?

[simage]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

bu yardımcı olur sana sanırım :) masaüstünde sağ tıkla kişiselleştire gir sonrası resimde zaten

quote:

Orijinalden alıntı: ZORESMER

ayarlar-kişiselleştirme-temalar

vay arkadaş :) kafayı yiyecektim. teşekkür ederim her ikinize de. temaların içinde olabileceğine hiç imkan vermemiştim :)

bir soru daha eğer bilginiz varsa. masaüstüne saat ve tarihin üzerinde

" Sınama Modu
    Windows 10 Pro
    Build 10240 "

yazıyor. bu yazıyı nasıl kaldırabiliriz oradan?

sınama modu mu

windows 10u nasıl kurdun? insider programında mıydın? windowsun aktive oldu mu?

gerek buradan gerekse özelden gelen yardımlarınıza teşekkür ederim. şu basit işlemle sorunu çözdüm. buraya da yazayım ki başkalarının da başına gelir belki.

https://www.youtube.com/watch?v=-ygFYwOiRcA

---

bir diğer sorum;

outlook şifremi girdim ilk kurulumdan sonra. şimdi her bilgisayarı kapatıp açtığımda veya bilgisayar kendini uyku moduna aldığında o outlook mail adresime ait şifreyi girmemi istiyor. normal bir şifre atamadım kurulumda ama kurulumdan sonra outlook mail adresimin şifresi her zaman karşıma çıkıyor. bunu nereden kapatabiliriz?

aramaya netplwiz yaz

çıkan sonuca gir

en üstte bir tik görcen zaten kullanıcı parola girmeli diye tiki kaldır

uygula de

• Güzel haberler gelmeye devam ediyor, sizde mutlaka yazın deneyimlerinizi !

Batman Arkham Knight Windows 8.1'e kıyasla çok çok daha iyi çalışıyor. Stutter yok ve 10-15 FPS artışı var.
  • pny diski nereden aldın Murat hocam bu fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuffffff

Windows 7 'den windows 10 'a media creation tool ile yükseltme yaparak geçtim. Kişisel ayarlar masaüstü simgelerin yerine kadar duruyor sıkıntı yok problem yok. Benim şöyle bir sorum var. Yükseltmeden sonra windows serialini bulan yazılımlarla windows 10 nun serialini buldum. Bulduğum serial windows 7 den farklı. Galiba yükseltmeyle beraber yeni serial vermişler bana. Şimdi ben temiz kurulum yapacak olsam bu serilimi kullanmalıyım yoksa windows 7 deki serialimi mi?

Şuan orjinal windows 7 kullanıyorum. Bende yükseltme yapabiliyor muyum direk? Ve serialı bulan programı atarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler temiz kurulum için illa DVD'ye gerek var mı Sanal Sürücü'ye yerleştiremiyor muyuz Daemon Tools tarzı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremors -- 30 Temmuz 2015; 2:47:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

ben önceden insider sürümden beri kullanıyorum şuan versiyon şu şekilde.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

bunun üstüne bana gelen bi güncelleme olmadı. şimdi anlamadığım bunun üstüne gelecek varmı yoksa ben zaten son sürümdemiyim?

cevap plz

son sürüm dağıtılanla aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: shamy

Şimdi arkadaşlar herkes kendi ürün anahtarını kullanamamaktan şikayetçi. Bende ürün anahtarı yok hiç elime geçmedi PC Lenovo y510p tabi ki de orijinal Windows kullanıyorum.
    Bende Windows 10 geçiş yaptım herkes gibi temiz kuruluma başvurmadım. Herkes key aktivitesinden bahsediyor sanırım benim buna ihtiyacım yok doğrumu algılıyorum sormak istedim.
    Ayrıca ürün anahtarının her yere bakmama rağmen bulamadım orası da işin ilginci ürün anahtarını bulmam için yardım edecek biriside var mı buralarda ? Faturası duruyor pcnin aldığım yerden apar topar çıkarken ürün anahtarı ve format için herhangi bir şey
    istememiştim acaba orada mı yanlış yaptım. Şimdi gidip durumu anlatsam bana ürün anahtarını verirler mi malum temiz kurulum için gerekli olacak

Hocam mutlaka ya lenovo ya microsoft bunu size temin etmek zorunda.

quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

pny diski nereden aldın Murat hocam bu fiyata?

Amazondan tabiki ama 1 günlüktü sadece.

İmzamda Dev amazon konusu var, onuda fava atın bekleyin mutlaka yararınıza olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Temmuz 2015; 2:48:37 >

• Beyler lol oynarken arada hdd donuyormuş gibi oluyor oyun kısa bir süre için takılıyor seslerde öyle başka birinde var mı böyle bir sorun ?
  • shamy kullanıcısına yanıt
    bu yazılmı kur keyini gösterir sanahttp://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html zaten anahtarı nette de aratırsan bulursun . herkes aynı şeylerle kuruyor
  • Windows 8 kullanıyorum şu anda. 8.1'e yükselttikten sonra 10'a geçiş yapabilir miyim ücretsiz yoksa kayıtlar bitti mi bilen biri yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Şuan orjinal windows 7 kullanıyorum. Bende yükseltme yapabiliyor muyum direk? Ve serialı bulan programı atarsanız sevinirim.

Bunca insan yapıyor sen neden yapamayasın :) Herkes yapar.

quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Windows 8 kullanıyorum şu anda. 8.1'e yükselttikten sonra 10'a geçiş yapabilir miyim ücretsiz yoksa kayıtlar bitti mi bilen biri yardımcı olabilir mi?

Tabiki, ilk sayfaya bakmanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Temmuz 2015; 2:50:53 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.