Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrChame Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: Matexa

Arkadaşlar gta v çalışmıyor. w8.1de çalışan ve dosyalarını sakladığım gta v . bi daha kurmak istemiyorum uzun sürüyor güncellemeler vs. nasıl çalıştırabilirim . simgeye çift tıklıyorum gta v yazısı çıkıyor başka bişey olmuyor

Ekran kartının Windows 10 sürücüsü yüklü mü?

Yüklü hocam fakat sonuç yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ isareti olmuyor yahu saka gibi

• @mtrxxx

pazartesi şirkete geçince yapayım bakalım inşaallah çöüzülür. 5 makina var ve hepside kutulu win8.1 , deneme olarak kendi pc 'mi 10 'a yükselttim.
  • Yükselttikten Sonra Lisans Yedeği Almak ve Bunu Tekrar Aktifleştirmek !

eklendi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Arkadaşlar gta v çalışmıyor. w8.1de çalışan ve dosyalarını sakladığım gta v . bi daha kurmak istemiyorum uzun sürüyor güncellemeler vs. nasıl çalıştırabilirim . simgeye çift tıklıyorum gta v yazısı çıkıyor başka bişey olmuyor

Ekran kartının Windows 10 sürücüsü yüklü mü?

Yüklü hocam fakat sonuç yok

Arkadaşlar yardımcı olacak var mı?

• Az önce bende win8 yüklü olan laptopumu formatladım.Elimde olan win7 home basic keylerden biriyle temiz kurulum yapıp sonra win10a yükselttim. Şuan bilgisayarım sağ tuş bastığımda windows 10 orjinal gözüküyor.

Ben önceki sayfalarda win10a yüseltirken bizim kullandığımız key gidip yerine win10 keyi gelecek diye okumuştum sanki ama bana key felan vermedi. Sıfırdan kurulum yapınca bu win7 home basic keyini mi kullanacağım ?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Tum guncellestirmeler yuklu,denetle dedigimde hicbir sorun yok.

Masaustu windows 10 rezerve simgesine tikladigimda acilmiyor direk kapatiyor kendisini.Ayrica windows 10 guncellemesi gozukmuyor.

Neden boyle kendini kapatiyor onceden yoktu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KingdeviL kullanıcısına yanıt
    Hayır artık key girmene gerek yok. Sıfırdan kurarken key girmeden kurulumu yapıp internete bağlanman yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

Masaustu windows 10 rezerve simgesine tikladigimda acilmiyor direk kapatiyor kendisini.Ayrica windows 10 guncellemesi gozukmuyor.

İlk sayfadaki çözümleri uygulayın.

quote:

Sorunun cevabı ilk yazdıklarında gizli kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Ağustos 2015; 2:15:20 >

• buradaki bilgilerle sorunsuz yükledim teşekkür ederim
    Bilgisayarda internet olmasa bile aktif olyor merak etme, sadece denilenleri yapıp bilgisayarı yeniden başlatmak yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Google ile buldum pin kaldırma işlemi isteyen arkadaşlara da iyi olur.

http://www.tenforums.com/tutorials/6518-pin-remove-your-account-windows-10-a.html

İngilicce,
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

İlk sayfadaki çözümleri uygulayın.

quote:

Sorunun cevabı ilk yazdıklarında gizli kardeşim.

Yeniden kurmak şart mı yani :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Gültekin

buradaki bilgilerle sorunsuz yükledim teşekkür ederim

Haydi hayırlı olsun.
    Hocam maşallah arı gibi çalışıyorsunuz hergun birsey ekleniyor konuya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Bilgisayarda internet olmasa bile aktif olyor merak etme, sadece denilenleri yapıp bilgisayarı yeniden başlatmak yeterli

Tamamdır, ekledim sağolasın.

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Hocam maşallah arı gibi çalışıyorsunuz hergun birsey ekleniyor konuya

Bazılarına hala yaranamıyoruz ama olacak be her zaman oluyor binde bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 2 Ağustos 2015; 2:20:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grunt

Hayır artık key girmene gerek yok. Sıfırdan kurarken key girmeden kurulumu yapıp internete bağlanman yeterli.

Nereden algılıyor ki keyi ? Elimde birkaç key daha vardı. Onları da win10 çevirmeyi düşünüyordum ama sanırım bu bilgisayarda yaparsam o keyleri sadece bu bilgisayarda kullanabilirim.

Bu hafta ünv. kayıt yapacam. Ünvlilere bedava veriyorlarmış. İnş. pro olanını verirler.
  • Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

0xC1900101 - 0x20017
    Yukleme safe_os aşamasında boot işlemi sırasında bir hatayla başarısız oldu.

Windows 7'den geçmeye çalışıyoruz bir abimin laptopta. Başlangıçta BOOT yaparken Windows logosu geliyor oracıkta kalıyor. Hiçbir işlem yapmıyor. Safe_OS varmış o da o laptopta yok. Windows 8 ile gelen bir şey sanırım kapatamıyoruz da. Denemediğimiz şey kalmadı nerede hata yapıyoruz çözemedik. Var mı bu sorunla karşılaşan ve çözebilen
    ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbaraiRenji -- 2 Ağustos 2015; 2:25:58 >

• Gta 5 te çoğu ayar ultrada 30-35 fps alırken windows 10 dan sonra 35-40 fps alıyorum

• SALIGIA kullanıcısına yanıt
    Bekleyeceksin gerekirse 1-2 saat sonrasında tamamlanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.